Ako identifikova podvodnikov - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
13.08. 2018 21:56  | 

Obchodovanie s binárnymi opciami vám môže dať len zisky, ak poznáte pole. Začiatočník, ktorý nepozná obchodné umenie, je pravdepodobne scammed a zbavený svojho bohatstva. Pamätajte, že od obchodníkov po sprostredkovateľov, podvodníci sú zaneprázdnení navrhovaním nových spôsobov, ako vás spochybniť.

Pokiaľ ide o on-line maklérov binárnych opcií, vďaka digitálnej mene sa vyskytujú všade na internete. To spôsobilo, že špinavé podvody boli ťažšie aj pre tých najpostihavejších obchodníkov.

Takže otázkou je, ako môžeme povedať nevýhody od skutočných?

Našťastie existuje niekoľko veľmi užitočných tipov a výstražných znakov, ktoré vám môžu pomôcť chrániť sa pred podvodníkmi; tu sú;

Pozrite si licenciu

Musíte sa uistiť, že maklér, ktorého si vyberiete, je zaregistrovaný v renomovanom a autentickom medzinárodnom regulačnom orgáne. Mali by ste sa s nimi porozprávať položiť svoje otázky; autentický maklér sa nestará o zdieľanie svojich registrácií a licencií.

Ak maklér tvrdí, že má licenciu, musíte skontrolovať pravosť regulátora; uistite sa, že ponúka úplnú ochranu obchodníka, má právo konať proti páchateľom a ponúka kompletnú históriu svojich operácií.

Vykonajte svoj výskum

Než sa zaregistrujete s maklérom, musíte vykonať svoj výskum. pozrite sa na internet články, recenzie používateľov a ďalšie podrobnosti, ktoré vám poskytnú predstavu o pravosti makléra. Mali by ste tiež podrobne vidieť internetovú stránku makléra; skontrolujte jeho kontaktné informácie, fyzické adresy a požiadavky na registráciu.

Dokonca aj tie najmenšie detaily, ako sú chybné chyby typo, nesprávne písmo a neprofesionálne navrhnuté webové stránky atď. Vám dajú vedieť.

Dajte si pozor na bonusy pri registrácii

Ak si maklér, ktorý ste vybrali, ponúka neodolateľný bonus na registráciu, mali by ste mu to odolať!

Existuje veľká šanca, že bonus, ktorý vám bol sľúbený, nebol nikdy uložený, alebo by mal iné skryté podmienky, alebo dokonca ak by bolo možné uloženie bonusu nemožno stiahnuť.

Podmienky stiahnutia

Toto je jeden z najväčších zjavných znakov podvodníka; ak podmienky na odstúpenie od zmluvy znemožňujú získať svoje peniaze, potom je najlepšie nevyberať makléra. Jednou nevýhodou však je, že o týchto podmienkach sa dozviete iba vtedy, keď odoberiete.

Musíte vždy skontrolovať sekciu zmluvných podmienok a zistiť, aké sú ich pravidlá pre výbery; makléri, ktorí neumožňujú výbery, kým nevykonáte určitý počet obchodov, nikdy nie sú dobrou voľbou.

Buďte opatrní, keď sú ponúkané zisky príliš vysoké

Ak maklér sľubuje zisky, ktoré sa zdajú byť príliš dobré, je pravdepodobné, že nie sú skutočné. Váš zdravý rozum vám povie, kedy je dobrý sľub príliš dobrý. Keď maklér nemá históriu, licencie alebo štatistiky, aby vás zaujímali, používajú falošné sľuby, aby vás pritiahli.

Dajte si pozor na prihlasovacie vklady

Keď sprostredkovateľ požiada o nehorázny zálohu na registráciu, mali by ste len povedať nie. Je pravdepodobné, že keď vložíte peniaze, neuvidíte to znova. Čím vyššia suma, tým väčšia pozornosť je potrebná.

Hard-to-reach zákaznícky servis

Je to obrovská červená vlajka! Ak nemôžete kontaktovať zákaznícky servis, musíte sa s maklérom rozdeliť. Autentickí makléri majú veľmi podporný personál, ktorý je vždy k dispozícii a ochotný vám pomôcť a sprevádzať vás.

Studené kontakty

Ak sa maklér spojí s vami telefonicky alebo e-mailom a vyzve vás, aby ste sa zaregistrovali, musíte byť opatrní; nezdieľajte svoje dôverné informácie ani neprijímajte žiadne ponuky na registráciu.

Tieto niekoľko tipov sa môže ukázať ako neoceniteľné pri ochrane pred podvodmi. Najlepšie je vidieť referencie a ísť na high-profil makléri.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. podvod makléri, obchodovanie s binárnymi opciami, šifrovanie, digitálne peniaze, binárne obchodovanie
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Binary Option Robot

Tento program vie hrať za vás. :-) Postačí vám nainštalovať si ho, zaregistrovať sa a vložiť vklad. Robot automaticky rozpozná ako stávkovať a vsádza a na všetko kliká namiesto vás.
Môj rýchly tip: Toto odporúčam hlavne úplným začiatočníkom, pretože stačí zapnúť počítač a software vám sám zarába.
Minimálny vklad: $250
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.