Ako obchodovat s kryptografickou menou - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
29.07. 2017 18:21  | 

Ak máte nejaké extra doláre ležiace okolo, budete ohromení, čo môže urobiť pre vás. Len s pár dolárov, je možné, aby ste začali obchodovať s kryptocurrencies alebo Bitcoin v žiadnom momente. Nepotrebujete sprostredkovateľské alebo sprostredkovateľské poplatky a nepotrebujete stredných mužov, ani neexistujú bariéry vstupnej úrovne. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je fragment bitcoin. Neexistuje žiadna zadržiavanie vás späť, nič vás nebráni vyskúšať to. Ak môžete riskovať niektoré doláre, potom obchodovanie s kryptocurnosťou je cesta vpred Ale čo je táto krypto mena?

Mena Crypto (napríklad Bitcoin, Litecoin) je viac ako súbor digitálnych hodnôt, ktoré sa ľudia rozhodli použiť ako digitálne peniaze. Technológia, ktorú vytvoril Bitcoin, je decentralizovaný systém verejnej knihy, ktorý je známy ako Blockchain. Táto technológia robí kryptografiu Blockchain ako Bitcoin, Litecoin, Darkcoin a iné alternatívne riešenia Bitcoin, "kryptocurrency".

Ak chcete začať? Po prvé, kúpiť nejaký Bitcoin

Existujú niektoré výmeny šifrovacích kariet, ktoré vám umožňujú kúpiť rôzne kryptá pre fiatové peniaze (alebo výmenou za fiatové peniaze), ale potom je lepšie najprv kúpiť Bitcoin. Keď máte Bitcoin, môžete ľahko obchodovať so zvyškom ostatných kryptoch mincí na trhu, v akomkoľvek kryptografickom výmenníku. Nezabudnite, a nemusíte kupovať celý Bitcoin, ktorý je viac ako 2000 dolárov v čase písania tohto; To je veľmi na mieste, ak si kúpite bitcoins v bitoch alebo frakcie, ktoré sú známe ako Satoshis; Napríklad 500tisíc a Satoshi je rovnaký ako 0,005 bitcoin. Najobľúbenejšie miesto, kam sa dá kúpiť mnoho ľudí Bitcoin, je na adrese coinbase.com, ale existuje veľa ďalších výmen. Môžete tiež prejsť na akúkoľvek burzu, ktorá akceptuje debetné / kreditné karty alebo PayPal pri platbe USD pre Bitcoin

Teraz, keď máte Bitcoin, je čas nájsť obchod alebo výmenu

Bittrex.com je jedným z najspoľahlivejších výmenníkov, ktoré som objavil. Existujú aj niektoré ďalšie výmeny, zatiaľ čo niektoré sú dobré, iné nie sú, niektoré dokonca dokonca zatvorili - Škandál Mt. Gox by mal znieť ako upozornenie. Niektorí ľudia nechcú mať nič spoločné s kryptocentrami, najmä kvôli novinkám, ktoré počuli o výmenníkoch, ktoré sa zastavili alebo kvôli ukradnutým finančným prostriedkom. Je to však dôsledok skutočnosti, že kryptocurčenie je stále v plienkach. A je dobrou správou, že generálny riaditeľ mnohých z týchto burzových obchodov, ktoré boli zatvorené, bol uvedený do knihy.

Správy o udalostiach sa šíria veľmi rýchlo vo svete kryptopoctu, a preto skontrolujte denné spravodajské kanály. Zvyčajne dostanete nápovedu skôr, ako sa niečo stane, skôr ako dym dlho pred ohňom za predpokladu, že budete venovať pozornosť všetkým novinkám na Twitteru. Správy o burzách a kryptografických spoločnostiach sú všade na Twitteri. Takže musíte byť na twitter a krypto fóra pravidelne. Postupujte podľa všetkých hashtagov, pozrite sa na správy, ktoré robia kola. Informácie sú tu veľmi dôležité. Pověsti znamenajú príležitosti, a čím skôr ste ho chytili, tým lepšie.

Akonáhle máte Bitcoin v peňaženke, potom môžete začať obchodovať.

Hey! Len minútu, skôr než vyberiete náhodne kryptocurčenie a začnete kontrolovať ich trendy, navrhujem, aby ste vykonali možno trochu výskumu. To vám ušetrí straty. V opačnom prípade budete slepí obchodovať. Najlepší spôsob, ako poznať každú mincu, je vykonať nejaké vyhľadávanie na webe, napríklad "novinky z mince" - "Správy" sú to, čo chcete vedieť o lite-mince. Táto fráza vyhľadávania vás prevedie na tie fóra, v ktorých sa diskutuje o lite-minci. Môžete nahradiť "novinky" s "oficiálnym oznámením." To vás dovedie k niekoľkým oficiálnym vyhláseniam.

Oficiálne oznámenie mince, ktorá zobrazuje, vám ukáže veľmi dôležité informácie, ako napríklad ponuku celkovej meny, plány rozvoja, poslanie, technické detaily, špekulácie v komunite a ďalšie. Okrem toho, Twitter je veľmi dobrý zdroj nielen pre novinky, ale aj hľadanie webových stránok a mnoho ďalších fór a rozbočovačov súvisiacich s konkrétnou kryptografickou menou.

Základné obchodné koncepty.

Prieskum trhu sa nazýva "fundamentálna analýza". So správnymi informáciami, ktoré dostanete v správny čas a starostlivým pochopením toho, ako to bude trh na trhu, je ľahšie predpovedať - v podstate ide o to, či sa minca zvýši alebo inak. Okrem základnej analýzy je tu aj to, čo sa nazýva "technická analýza". Technická analýza je rovnako dôležitá, ale potom sa to týka štúdia grafov a nálezov - napríklad keď minca dosiahne určitú cenu, opäť padne.

Najjednoduchšia, ale najdôležitejšia vec, ktorú si musíte pamätať je: kúpiť nízke, predať vysoko.

Najlepší čas je kúpiť mincu je, keď jej padá.

Akonáhle mince je ocenenie, musíte predať, a hotovosť. Potom počkajte, kým klesne a kúpte znova. Mince bude neustále stúpať a klesať, takže musíte pravidelne študovať graf a tok mince. Mali by ste byť schopní špekulovať a robiť obchodné rozhodnutia. Môže to byť však dlhodobá investícia. Takže si kúpite mincu a udržiavajte bezpečnosť (to urobte len vtedy, ak ide o dobrú mincu, ktorá má potenciál)

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Obchodné kryptocurrency, bitcoin výmeny, poloniex, bittrex, coinbase, bitfinex, bitpanda, kúpiť nízke predať vysoké, hodnota investovať do bitcoin
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.