Aky je najjednoduchsi sposob ako si kupit bitcoin - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
16.01. 2018 17:04  | 

Vzhľadom na rastúcu mieru osvojenia Bitcoin a Bitcoin sa stáva čoraz pravidelnejšou platobnou metódou v každodennom živote, vytvára sa veľa spoločností s hlavnou myšlienkou pomôcť ľuďom jednoduchšie získať svoje mince. Pri výbere svojho makléra Bitcoin kupujúci musí byť opatrný, pretože existujú niektoré spoločnosti, ktoré chcú zneužiť informácie o kreditnej karte a iné osobné informácie. Niektorí makléri sú tiež k dispozícii len v niektorých krajinách, takže výskum pred rozhodnutím.

Coinbase je najväčší svetový maklér Bitcoin s obmedzením na 150 až 150 eur Bitcoin za týždeň s poplatkom vo výške 3,99%, zaplateným kreditnou alebo debetnou kartou v Spojených štátoch, Kanade, Európe, Spojenom kráľovstve, Európe, Austrálii a Singapure. Coinmama je maklér Bitcoin, ktorý pracuje len v niektorých štátoch USA s poplatkom 6% a obmedzenie nákupu 5000 dolárov za deň alebo 20000 dolárov za mesiac. Najspoľahlivejším a najdôveryhodnejším sprostredkovateľom v Európe je spoločnosť BitPanda s poplatkom od 3% do 4%, ale jedinou zlou charakteristikou tohto makléra je to, že nákupné poplatky nie sú na stránke otvorene uvedené, ale poplatok je zahrnutý v nákupnej cene.

Všetci títo makléri sú väčšinou rovnakí, s nápadom robiť Bitcoin jednoduché, väčšinou sa líši s nákupným poplatkom, obmedzeniami a krajinami, v ktorých pôsobia. Ak chcete používať niektorého z týchto maklérov, ak kupujete Bitcoin, najprv potrebujete Bitcoin peňaženku, online alebo hardvérovú peňaženku, ktorá je podľa vašich predstáv. Po získaní peňaženky musíte vytvoriť účet na stránke makléra, vybrať si spôsob platby, pripojiť svoj účet k kreditnej alebo debetnej karte a po všetkom sa pripojiť k účtu s peňaženkou Bitcoin a to je skoro to.

Ľudia si musia vybrať spôsob platby, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám, napríklad veľa kupujúcich používa kreditnú kartu ako spôsob platby, pretože bankový prevod ponúka lacnejšie sadzby. Výmeny si vyžadujú vaše súkromné ​​informácie a umiestnenie, takže získanie týchto informácií by mohlo urýchliť čas potrebný na overenie účtu kupujúceho.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Bitcoin, Nákup, obmedzenie, poplatky, spôsob platby
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.