Binarne obchody pre zaciatocnikov nie su lahke - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
04.04. 2018 00:00  | 

Skúsenosti, ktoré prinášajú binárne opcie, sú veľmi rôznorodé. Zhodnime sa, že brokerský biznis by nefungoval, ak by sa začiatočníkom príliš a často darilo. Začiatočníci vstupujú do obchodov s binárnymi opciami vždy s predstavou, že oni predsa budú múdrejší, lepší, šťastnejší než ktokoľvek pred nimi. Krutá realita obchodovania však býva celkom drsná.

Prinášame vám päť jednoduchých pravidiel do začiatkov, aby ste si svoje prvé skúsenosti s binárnymi opciami prehrýzli o niečo jednoduchšie.

1. Využite signalizačnú službu

Očakávať, že signalizačné služby vám dajú zaručenú pomoc ako zarobiť peniaze na internete, by bolo príliš. Stále však môžu vychýliť ručičku náhody mierne vo váš prospech. Toto presne potrebuje každý obchodník. Existujú platené služby alebo služby zdarma, ktoré vám môžu pomôcť.

Zlatým pravidlom pre akékoľvek obchodovanie a akékoľvek pomocné služby je nespoliehať sa na ne príliš. Aj služba zdarma vám môže pomôcť, len práve preto, že je zdarma, je dostupná komukoľvek. Predstavte si, že by zaručene fungovala – aký by mala potom zmysel? Je jasné, že nemôže takáto služba fungovať zaručene a vždy.

2. Naučte sa používať technické ukazovatele

Technické obchodovanie spočíva v prísnom držaní sa pohybov cien na základe cenových tabuliek, aby ste vedeli na ich základe predpovedať budúci vývoj ceny. Ukazovateľov – indikátorov – existuje celé množstvo. Niektoré z nich využívajú priemerné pohyby cien. Príkladom obľúbených indikátorov môže byť napríklad index relatívnej sily.

Ak narazíte na indikátor, ktorý vám bude vyhovovať a bude vám osobne pomáhať pri obchodovaní s binárnymi opciami, držte sa ho. Tak ako signalizačná služba, aj technický indikátor môže posunúť pravdepodobnosť úspechu jemne na vašu stranu a to je presne to, čo potrebujete, aby ste zmenili niektoré zo stratových obchodov na tie výherné.

3. Zaznamenávajte si svoje výsledky obchodov

Málokto bude rovnako úspešný v obchodoch s akciami, s devízami, alebo s komoditami. Zjednodušene to možno odôvodniť tým, že každý symbol sa bude hýbať inak pretože má svoju charakteristiku. Tá vyhovuje rôznym obchodníkom, ktorí zároveň potom aj cenou hýbu. Ak nájdete niekoľko typov opcií, ktoré sú pre vás spravidla výnosné, zostaňte pri nich.

Nepotrebujete mrhať časom a peniazmi na obchodovaní s niečím, čo vám jednoducho nejde. Jednou z chýb začiatočníkov je, že neúspech v obchodovaní s ropou (resp. s binárnymi opciami na ňu napojenými) si automaticky spájajú s neúspechom v obchodovaní binárnych opcií vo všeobecnosti. Pritom to tak vôbec nemusí byť.

4. Kupujte opcie s tou správnou dobou obchodovania

Niektoré štýly obchodovania viac sedia na krátkodobé obchody, iné zase na dlhodobejšie obchody. Vyberte si vlastný štýl a spôsob ako zarobiť veľa peňazí, a tento štýl rozvíjajte. Niekto, kto sa zameriava na dlhodobé sledovanie vývoja cien, sa napríklad nezaujíma o pohyby cien v rámci minútových obchodov s binárnymi opciami. Naopak ten, kto sa zaujíma bleskové informácie a vyžíva sa vtom, ako na ne reaguje trh prakticky okamžite, sa bude zaujímať skôr o krátkodobé obchody. Máte na výber – či už chcete minútové alebo 6-mesačné obchody.

5. Získajte maximum z ponúk zdarma

Pripustite si aspoň na chvíľu, že sa púšťate do biznisu, v ktorom je veľmi jednoduché robiť nesprávne kroky. Stačí sa oddať pocitom, vypustiť na chvíľu stratégiu, a začnete strácať. Jedným z veľkých rizík je napríklad to, že ak rýchlo a ľahko peniaze získate, máte pocit, že si s nimi môžete robiť čo chcete. Skúsení obchodníci však jasne vedia, že ide o reálne peniaze – aj keď sa zarábajú ľahko. Je fajn na úvod nabrať nejaké praktické zručnosti. Webmoney skúsenosti sa napríklad môžu veľmi hodiť. Skvelou možnosťou je v tejto súvislosti aj Plus500 demo, kde si môžete všetko vyskúšať.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, pre začiatočníkov, ako začať, ako zarobiť
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.