Binarne opcie ako modny hit - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
29.05. 2018 00:00  | 

O binárnych opciách sa píše viac alebo menej v závislosti od toho, či brokeri potrebujú nových klientov, alebo či s regulátori snažia obchody s binárnymi opciami zamedziť. Znie to iracionálne, no skutočne sa občas stane, že vlády zavedú opatrenia obmedzujúce možnosti ako zarobiť veľa peňazí.

Týždeň, mesiac, či rok módy

V niektorých oblastiach je populárne označenie „módny týždeň“ – je to niečo ako keď vo vašom obľúbenom supermarkete je týždeň gréckej kuchyne. Ľudia, ktorí možno nie úplne často chodia na dovolenky do Grécka, sa zrazu stávajú expertmi a expertkami na grécku kuchyňu, majú doma presne to správne korenie a vedia presne koľko ho treba dať. No o týždeň je už japonský týždeň a to sa bežná populácia stáva expertami na sushi a surové ryby.

Binárne opcie, nech to znie akokoľvek neuveriteľne, si stále držia svoju atraktívnosť a pri analógii s gréckym týždňom už zažívame nie týždne, ani mesiace, ale skôr roky. Ak ide teda len o módny výstrelok, trvá jeho úspech dostatočne dlho na to, aby sme ho prinajmenšom začali brať vážne a zistili si viac informácií a porozprávali sa s niekým, kto má skúsenosti s binárnymi opciami.

Aplikácie, stránky a iné

Vyhľadávač vám po zadaní „binárne opcie“ nájde približne 11.300 výsledkov len v slovenčine. Z tohto pohľadu zažívajú binárne opcie skutočnú renesanciu a neustále sa objavujú nové stránky, aplikácie, príspevky na sociálnych sieťach a mnohé iné pokusy o prilákanie vás do veľkého sveta binárnych opcií. Typicky sú zamerané na investorov, ktorí sú pripravení a chcú sa dozvedieť ako zarobiť peniaze na internete.

A čo začiatočníci? Majú šancu zarobiť? Majú. Absolútna väčšina z nich však nedá na rady a myslia si, že porazia systém. Nedodržiavajú naučené stratégie, hrajú sa na expertov a vo výsledku prerobia a stratia svoje peniaze. Títo istí ľudia potom píšu recenzie ako ich systém zničil a ako by mali binárne opcie zakázať.

Asi 99 percent firiem skončí do roka

Ak ste mali na sekundu pocit, že ste preskočili na iný článok, neobávajte sa. Ste tu stále dobre. Presnú štatistiku spomedzi slovenských firiem nemáme, ale vo všeobecnosti platí, že asi len percento firiem – teda jedna zo sto – prežije prvý rok. S narastajúcou start-upovou kultúrou je to číslo možno ešte negatívnejšie. Napriek tomu ľudia stále podnikajú, začínajú nové podniky a dúfajú, že oni uspejú.

Presne v takejto atmosfére sa nájdu novinári, ktorí píšu o tom, že binárne opcie sú podvod, lebo investori môžu viac stratiť než zarobiť. Naliať desaťtisíce eur do začínajúcej spoločnosti, zadlženie sa až po uši je však asi v poriadku. Tiež sme dlhšie nezaznamenali kritiku stávkových kancelárií. Stavíte na favorita a ak máte šťastie na kurz, zarobíte 20 eur na stovke. Prehrať však môžete stovku. A pravdepodobne zaplatíte ešte 5 percent manipulačný poplatok. Binárne opcie však sú niečím cudzím a cudzie nemá spoločnosť v obľube.

Toto nie je konšpirácia

Už sme videli brokerov, ktorí lákali zákazníkov na „zakázaný“ alebo „utajený“ recept ako zbohatnúť. Tvárili sa, že majú utajenú konšpiráciu. Ľudia veriaci, že vláda má tajnú políciu, ktorá má za úlohu zabrániť im v zbohatnutí, práve toto potrebovali počuť. My na to ideme jednoduchšie a nemáme nutkanie hovoriť s vami v tajnosti. Naše recepty sú otvorené a dostupné.

Skúsenosti s binárnymi opciami naberiete pomerne jednoducho, ak máte dosť peňazí, ktoré môžete stratiť. Ak takéto zbytočné peniaze nemáte, naučte sa ako obchodovať (ideálne prostredníctvom bezplatného demoúčtu, napr. Plus500 demo), získajte nejaké WebMoney skúsenosti a začnite zarábať pomaly. Horný limit vám stanovovať nebudeme, pokojne zbohatnite koľko len chcete. Nie je však našim cieľom, aby ste o svoje peniaze prišli. Ako dosiahnuť úspech a o peniaze neprísť, sa môžete dočítať v našich ďalších textoch.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, obľúbenosť, bitcoin
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.