Binarne opcie si s bitcoinom rozumeju - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
15.01. 2018 00:00  | 

Obchodovanie s binárnymi opciami je založené na rozrastajúcich sa možnostiach moderných technológií. Nie je preto prekvapením, že si binárne opcie rozumejú aj s bitcoinom a inými kryptoplatidlami.

Bitcoin zatiaľ nie je záležitosťou väčšinového prúdu. Nenarážame naň v bežnom živote denne a mnohí o jeho možnostiach stále ani netušia. Nebolo by zvláštne, ak by ste dokonca aj medzi ľuďmi z finančného sveta objavili niektorých bez znalostí o fungovaní kryptoplatidiel. Keďže vy ste ale pokrokoví, predpokladáme aspoň základnú znalosť a vysvetľovaniu tých úplne najzákladnejších pojmov sa vyhneme. Ešte než si povieme o tom ako zarobiť peniaze na internete, pripomeňme si pre istotu dva zásadné fakty:

  • Bitcoin nie je krytý zlatom, striebrom alebo inými fyzickými hodnotami. Táto skutočnosť je v priamom protiklade k tradičnému ponímaniu platidiel. Ešte stále si mnohí z nás pamätajú nápis na starých bankovkách o tom, že sú kryté zlatom.
  • Bitcoin nie je regulovaný žiadnou centrálnou alebo svetovou bankou. Vydáva ho unikátna finančná entita a ľudia môžu bitcoin získavať vlastným dolovaním, alebo účasťou na veľkých farmách tvorených servermi.
  • Existuje maximálna hodnota Bitcoinov v obehu a v tejto chvíli je na úrovni 21 miliónov.

Privítajme Bitcoin medzi nami

V bežnom živote sme viacerí už asi Bitcoin privítali, no teraz je tu možnosť privítať Bitcoin aj do sveta binárnych opcií. Ak platí, že v obchode s binárnymi opciami sa hodnota vytvára pohybom ceny komodity, je pohyb ceny bitcoinu potenciálom ako zarobiť peniaze na internete. A presne to v ňom potom vidí každý skúsený obchodník s binárnymi opciami.

Binárne opcie sú obchodom založeným na pohybe cien. Umožňujú obchodníkom predávať a kupovať opcie namiesto akcií a podielov. V krátkosti možno povedať, že ak pri obchodovaní s akciami je ziskom obchodníka zvýšenie hodnoti podielu, so svete binárnych opcií obchodník zarába vtedy, ak „uhádne“ vývoj a dostane potom pred-dohodnutú sumu, ktorá zodpovedá konkrétnym podmienkam. V binárnych opciách neexistuje stredná cesta – aj preto názov „binárne“. Buď ide o hodnotu 1 alebo 0. Jednoduchšie – buď zarobíte alebo prerobíte.

A čo s tým bitcoinom?

Vstup bitcoinu do sveta binárnych opcií môže mať viacero úrovní. Asi najjednoduchšia vychádza z toho, že bitcoin môže slúžiť ako vstupný kapitál. Niektoré spoločnosti umožňujú aj obchodovanie s bitcoinovými opciami. Tak ako je tomu v prípade iných platidiel, aj hodnota Bitcoinu sa pohybuje a vo svete binárnych opcií si na tento pohyb môžete staviť. Unikátnou skúsenosťou je, že tipujete vývoj hodnoty digitálnej meny, teda takej, ktorej hodnota sa neodvíja od politiky národných štátov.

Či je budúcnosť platidiel v bitcoine, to zatiaľ nevieme. Ak ste sa ale rozhodli pre používanie tejto meny, alebo uloženie svojich úspor vo forme bitcoinu a chcete ich časť zhodnotiť obchodovaním na trhu s binárnymi opciami, nemusíte sa obávať nutnosti zameniť peniaze na nejakú tradičnú menu – doláre, eurá, franky. Úplne si vystačíte s vašim bitcoinom.

Ako sme už uviedli, okrem toho si môžete aj staviť na vývoj hodnoty bitcoinu. Takýmto spôsobom dostanú tie jednotky a nuly ešte ďalší rozmer. Obchodovanie v digitálnom svete, s digitálnou menou. Prečítajte si naše ďalšie texty, aby ste sa nedostali do problémov. Dozviete sa, ako sa vyhnúť problémom a rizikám. Lebo úplne najpodstatnejšie na obchodovaní s binárnymi opciami, či už budete používať eurá alebo bitcoiny, zostáva istota zárobku. Binárne opcie nie sú hazardom ale zárobkovou činnosťou.

Úspech v hazarde sa podarí zopakovať len zriedkavo, úspech v obchodovaní s binárnymi opciami môžete pri dodržiavaní pravidiel zopakovať kedykoľvek.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. bitcoin, binárne opcie, digitálne, kryptomena
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.