Binarne opcie turbo verzia - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
15.01. 2018 00:00  | 

Keď som mal kedysi omnoho viac času a nepoznal som úplne jeho cenu, hrával som počítačové hry. A trávil som nad nimi dlhé hodiny. Neskôr som túto lahôdku zo svojho života vypustil a dlhé hodiny pred obrazovkou už trávim len vtedy, ak mi za to niekto zaplatí. Podstatná je ale iná skutočnosť – keď som v niečom bol dobrý, čo som urobil? Zvýšil náročnosť. Presne to isté by ste mali teraz urobiť aj vy, ak už ste v obchodovaní naozaj dobrí.

Výsledok už po 60 sekundách

Binárne turboopcie (pozor, nezamieňať za turboopice) sú spravidla viazané s binárnymi opciami s expiráciou 60 sekúnd. Niekedy viac, niekedy menej. Sú extrémne populárnym typom opcií pre rýchly zárobok najmä medzi začiatočníkmi. Všímate si tú protichodnosť? Začiatočníci začínajú na turboopciách...

Obľúbenosť medzi začiatočníkmi zďaleka nie je daná jednoduchosťou. Skôr tu pôjde o to, že začiatočník chce okamžite vidieť výsledok svojej práce, v tomto prípade vkladu. Turboopcie sú krátkodobými „stávkami“, kde vidíte výsledok už po 15 sekundách až 5 minútach. Všetci profesionáli v obhodovaní s binárnymi opciai obchodníci zhodne varujú pred turboopciami a hovoria, že začiatočníci by sa im mali vyhýbať až pokým naozaj nebudú rozumieť obchodnými princípom. V opačnom prípade sa z binárnych opcií stáva len gamblerstvo a čisté stávkovanie bez akejkoľvek kvalifikácie. Začiatočník sa spáli, príde o svoje peniaze a začne sa o svoju negatívnu skúsenosť deliť so svetom. A tak nejako vzniká celá nenávisť voči binárnym opciám resp. zárobku peňazí na internete.

Zarobím výplatu za jediný deň!

Veta „Zarobím výplatu za jediný deň“ je vetou, ktorá asi najviac charakterizuje absolútnu väčšinu začiatočníkov vo svete binárnych opcií. Ak ste jednými z nich, prestaňte obchodovať a začnite viac čítať. Ak niekto zmýšľa týmto spôsobom na začiatku, je to hazardér a gambler, nie obchodník. Áno, ak budete úspešní, môžete sa časom dostať na úroveň zárobku, ktorý denne bude predstavovať hodnotu mesačnej mzdy pracovníkov v továrňach. Ak vám to ale niekto ponúka hneď na začiatku, vedie vás na zlé chodníčky.

Turboopcie nie sú len dobré alebo len zlé. Majú svoje výhody a nevýhody. Tu sú:

Výhody

  • Rýchly spôsobom ako zarobiť peniaze
  • Pre správnu analýzu situácie potrebujete len technické znalosti
  • Môžu byť obchodované kedykoľvek, keďže nevyžadujú podrobné štúdie novín
  • Keďže aj tak nebudete vedieť skutočne využiť akékoľvek analytické pomôcky, môžete turboopcie pokojne obchodovať za chôdze z mobilu

Nevýhody

  • Fungujú len s aktívami s veľmi pohyblivou cenou
  • Niekedy sa musíte spoľahnúť fakt len na šťastie
  • Je to stresujúce a riskantné

Vlastná skúsenosť

Pred napísaním tohto článku sme si sami turboopcie vyskúšali, aby sme nepísali len tak do vzduchu. A výsledok možno zhrnúť do troch bodov:

Po prvé, výber aktív pre obchodovanie je extrémne dôležitý. Devízy majú pravdepodobne najvyššiu mieru volatility a najviac sa im pohybuje cena, sú preto asi najvhodnejšie pre krátkodobé obchody.

Po druhé, hoci sme už vyššie spomínali, že niekedy sa musíte spoliehať na šťastie a analýza trhu príliš nepomáha, zároveň platí, že informácie nie sú nikdy na škodu. Aj aktíva s vysokou volatilitou sú ovplyvnené novými udalosťami a budú reagovať na svetové udalosti.

Po tretie, buďte si vedomí vysokej rizikovosti. Je dôležité pochopiť, že krátke intervaly významne zvyšujú riziko.

Záver

Sú teda turboopcie tým pravým pre vás? Na internete aj inde objavíte mnoho zaručených a overených stratégií pre obchodovanie s binárnymi opciami. Z krátkodobého hľadiska nepotrebujete nič iné, len technickú analýzu a technický prístup. Nemôžete sa nechať uniesť svojimi pocitmi. Pravdou je ale aj to, že nikdy nenájdete stopercentne zaručenú ziskovú stratégiu. Musíte brať do úvahy mnohé signály a indikátory. Čím v tom budete lepší, tým väčšiu šancu na zárobok máte.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. turboopcie, rýchlo, binárne opcie, rýchly zárobok
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Binary Option Robot

Tento program vie hrať za vás. :-) Postačí vám nainštalovať si ho, zaregistrovať sa a vložiť vklad. Robot automaticky rozpozná ako stávkovať a vsádza a na všetko kliká namiesto vás.
Môj rýchly tip: Toto odporúčam hlavne úplným začiatočníkom, pretože stačí zapnúť počítač a software vám sám zarába.
Minimálny vklad: $250
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.