Binatex recenzia - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
28.06. 2018 16:01  | 

Čo je Binatex <

Binatex je maklér binárnych opcií, ktorý bol založený v roku 2015 a je vo vlastníctve skupiny spoločností Binatex. Ponúka obchodovanie na vlastnej webovej platforme a umožňuje používateľom obchodovať s indexmi, menami, komoditami a akciami.

Regulovaná spoločnosťou FMRRC má centrálu Binatex v Moskve, Veľkej Británii, Marshallovom ostrove a Škótsku. Pretože FMRRC je nekomerčná organizácia, nie je regulovaná žiadnou vládou alebo inými významnými finančnými regulačnými orgánmi.

Webová stránka ponúka informácie v 15 rôznych jazykoch a má iba jednu certifikáciu.

Ako to funguje?

Spoločnosť Binatex tvrdí, že je spoľahlivým partnerom pre binárne obchodné možnosti a platforma bola navrhnutá tak, aby pomohla obchodníkom získať zisk z ich transakcií. Podľa spoločnosti Binatex vám aj vaše minimálne investície pomôžu zarobiť peniaze.

Takto môžete začať používať Binatex;

Po registrácii s vaším e-mailom získate prístup k demo účtu, ktorý má virtuálnu hodnotu 1000 USD, ktorú možno použiť na tréning v reálnom čase. Po získaní demo účtu ste všetci pripravení získať skutočný účet, ktorý vyžaduje minimálny vklad vo výške 10 EUR. Vklady sa môžu uskutočniť pomocou elektronického spôsobu platby.

Oficiálna webová stránka obsahuje video "ako to funguje", ktoré môže pomôcť novým členom pochopiť, ako fungujú možnosti obchodovania. Navyše môžete nájsť kartu "stratégie", ktorá obsahuje všetky obchodné informácie, ktoré potrebujete vedieť, aby ste dosiahli maximálny zisk.

Funkcie Binatex

Niektoré z hlavných funkcií Binatexu zahŕňajú:

    • Bonus - webové stránky ponúkajú 100% bonus investorom, tento bonus však nemožno bezpodmienečne odobrať. Po schválení žiadosti o stiahnutie musíte mať obrat, ktorý je 25-násobok hodnoty vášho bonusu. • Aktíva - rovnako ako všetci ostatní obchodníci s binárnymi opciami, spoločnosť Binatex má aj aktíva; ale nie sú toľko, koľko sú konkurenti. Na internetovej stránke je k dispozícii iba 50 aktív na obchodovanie vrátane 39 menových párov, 2 komodít a 22 akcií. • Tickers - umožňuje zobraziť a sledovať počet obchodníkov, ktorí sú aktívni na platforme. Umožňuje tiež sledovať počet otvorených transakcií. • Odstúpenie - platforma ponúka možnosti výberu, ktoré vyžadujú rovnakú metódu, ako bola použitá na vytvorenie vkladu. • Mobilná aplikácia - Používatelia si tiež môžu prevziať mobilnú aplikáciu, ktorá im umožní prístup na platformu na mobilných zariadeniach. • Tutoriály - Binatex ponúka výukové videá, ktoré umožňujú začiatočníkom pochopiť, ako fungujú binárne možnosti obchodovania. • Úrovne obchodovania - Obchodníci môžu prejsť z úrovne 1 na 10. Môžete lepšie obchodné príležitosti, pretože vaša úroveň rastie.

Binatex Pros

    • Platforma ponúka výukové videá. • Má demo účet, ktorý umožňuje používateľom získať informácie o obchodných trikoch. • Minimálny požadovaný vklad je pomerne nízky.

Binatex Cons

    • Neexistuje žiadny významný finančný regulačný orgán. • Existuje veľa podmienok pre výbery. • Zákaznícke služby nemusia byť v značke a nemusia byť dostupné v obchodovaní v reálnom čase. • Webová stránka musí byť komplexnejšia a lepšie organizovaná.

Je Binatex podvodom?

Platforma je od roku 2015, ale až do dnešného dňa jej pravosť vyvoláva otázky. Recenzie používateľov sú zmesou spokojných zákazníkov a ľudí, ktorí ich nazývajú podvodom. Je pravda, že platforma je pomerne nová a má veľa priestoru na zlepšenie, ale zdá sa, že ponúka veľa užitočných funkcií.

Neexistencia významného finančného regulačného orgánu však vyvoláva pochybnosti o pravosti platformy. Navyše, väčšina používateľov má sťažnosti na systém stiahnutia, ktorý maklér skutočne nevenoval.

záver

Keďže platforma bola už niekoľko rokov, možno ju považovať za možnosť; je však nesmierne dôležité, aby ste sa pokúsili dostať do kontaktu s obchodníkom, ktorý platformu nielen využil, ale úspešne stiahol finančné prostriedky. Je vždy dobrá rada, aby ste postupovali opatrne!

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binatex, binatex podvod, binárne obchodné možnosti, binatex obchodovanie, binatex forex obchodovanie
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.