Bitshares bts - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 21:25  | 

Niektorí prirovnávali Bitshares k cibule, ktorá má rôzne vrstvy, to znamená, že BitShares je toľko vecí pre rôznych ľudí a existuje tisíc rôznych spôsobov, ako pochopiť, čo je BitShares. Založil ho Larimer Daniel, vizionársky počítačový programátor. Takže, ako je Bitshares ako cibuľa? Odpoveď na túto otázku vám poskytne celú informáciu, ktorú potrebujete o Bitshares.

Čo sa týka softvéru, Bitshares je jeden. BitShares je distribuovaná databáza pre viacerých používateľov s oprávneniami na aktualizáciu spravovanými definovanou sadou pravidiel a kryptografiou s verejným kľúčom. A je tiež zaujímavé poznamenať, že tento softvér, Bitshares, je vo verejnej sfére.

Softvér Bitshares slúži na spustenie decentralizovaných autonómnych firiem decentralizovaných autonómnych spoločností (DAC), ktoré vytvoril Daniel Larimer. Tieto automatické spoločnosti vydávajú akcie, vytvárajú príjmy a rozdeľujú ich medzi akcionárov. Nie je potrebné nikomu dôverovať tejto práci, všetko je naprogramované v softvéri.

Pokiaľ ide o sieť, Bitshares je jedna. Sieť počítačov vo vlastníctve jednotlivcov po celom svete prevádzkuje softvér BitShares a ich databázy sa synchronizujú podľa pravidiel definovaných softvérom. Sieť BitShares môže prežiť, ak existujú najmenej dva počítače, ktoré dokážu navzájom komunikovať cez internet.

Každý počítač v sieti Bitshares udržiava úplnú kópiu databázy, čo znamená, že nikto nemôže zmeniť verejný záznam. Tento nezmeniteľný verejný záznam sa stáva základom vyšších vrstiev.

Bitshares je tiež verejná digitálna kniha, čo znamená, že všetky záznamy sú zverejnené a nemôžu byť menené žiadnym centralizovaným orgánom. To je dôležitý faktor, ktorý treba zvážiť pri analýze zodpovednosti digitálnych mien.

Pokiaľ ide o spoločnosť, Bitshares je jedna. BitShares vytvára spoločnosti, v ktorých ľudia chcú vlastniť akcie a dosahovať zisk. Už teraz môžete na OpenLedgerDecentralized Exchange bežať na tejto platforme rôzne žetóny.

A čo sa týka meny, Áno Bitshares je tiež jedno. V prípade BitShares existuje veľa rôznych aktív, ktoré možno použiť ako peniaze vrátane BTS, BitUSD, BitGold a BitSilver. Všetky tieto aktíva majú vlastnosť byť zameniteľné, deliteľné, prepravovateľné a nemožné falšovať.

A stojí za zmienku, že Bitshares má úžasnú komunitu. Každá osoba, ktorá sa pripája k komunite BitShares, pridáva hodnotu do knihy a získava hodnotu od ostatných členov komunity. Všetky veci začínajú malým počtom ľudí. Za posledný rok a pol BitShares vyrastal z myšlienky na globálnu komunitu s tisíckami ľudí.

výhody

  1. Má jednu z najbezpečnejších peňaženok zo všetkých viac ako 900 známych digitálnych mien.
  2. Má viac ako jednu funkciu a funkcie.
  3. Má jednu z najlepších transakčných rýchlostí.
  4. Jeho sieť je veľmi zabezpečená.
  5. Nízke transakčné poplatky.
  6. Dokáže spracovať celý rad transakcií súčasne.

nevýhody

  1. Vo svojej bývalej podobe BitshareX existovali technologické a ekonomické nevýhody, ale boli opravené, pretože ide o aktívny a prebiehajúci projekt.
  2. Softvér musí byť postavený pre používateľov s pokročilým technologickým zložením.
  3. K zabezpečeniu finančných prostriedkov je vždy potrebné zálohovanie.

Kde / Ako ho kúpiť

V súčasnosti sú Bter, BTC38 a Poloniex hlavnými burzami, kde si ich môžete kúpiť. Aktíva (BitUSD, BitGLD atď.) Sa zavádzajú do niekoľkých dní alebo týždňov (v súčasnosti sa testujú na chyby). Výmena Poloniex ponúka svojim používateľom funkciu na jednoduché zaregistrovanie nového účtu v rámci výmeny, zatiaľ čo ostatné vyžadujú registrovaný účet na výber finančných prostriedkov.

Obchodovanie s Bitshares

Bitshares je jedným z najviac jedinečných a inovatívnych projektov Bitcoin 2.0, ktoré sa snažia využívať technológiu blokov, ktorá je viac ako len vytváranie digitálnej meny. Ide o "decentralizovanú autonómnu korporáciu", ktorej vlastníci (každý, kto vlastní akékoľvek Bitshares, natívna šifrovaná štruktúra systému) si vyberajú radu 101 delegátov, ktorí slúžia ako predstavenstvo spoločnosti.

V jeho srdci je decentralizovaná burza Bitshares, ktorá sa môže použiť na obchodovanie s rôznymi aktívami vrátane aktív, ktoré sledujú hodnotu reálnych mien, komodít ako zlato alebo digitálnu menu ako Bitcoin, bez potreby dôverovať vášmu bohatstvu centrálnou bankou alebo burzou. Podobne ako akýkoľvek finančný trh, existuje veľa príležitostí na decentralizovanú výmenu Bitshares pre obchodníkov, aby si zarobili zisk alebo stratu v závislosti od ich výkonnosti.

Bitshares má vlastnú burzu a hlavnou črtou burzy Bitshares je niečo nazvané BitAssets. Ide o trhové digitálne aktíva, ktorých hodnota je viazaná na hodnotu určitého majetku mimo Bitshares. Jednoducho povedané: 1 BitUSD je navrhnutý tak, aby bol vždy v hodnote 1 USD, 1 BitEuro je určený na to, aby vždy stálo za 1 Euro a tak ďalej.

To funguje pre komodity, ako je zlato alebo ropa, rovnako ako to funguje pre meny ako USD alebo Euro alebo nová digitálna mena ako Bitcoin. Úplný zoznam dostupných aktív môžete získať z peňaženky Bitshares.

Ukladanie Bitshares

Najlepším typom peňaženky na ukladanie Bitshares je papierová peňaženka, ktorá sa nazýva aj chladiarenský sklad. Vzhľadom k tomu, že je offline ukladanie, vám dáva príležitosť zapísať si svoje detaily a udržať si sami. Ste pod kontrolou svojich peňazí.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. bitshares, bts, bitgold, bitsilver, bitusd, výhody, ako nakupovať bitshares, obchodovanie bitshares, BTC38, bitshares výmenu, ukladanie bts
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.