Co skutocne sa da kupit za bitcoin - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
08.12. 2017 00:00  | 

Keď o bitcoine a iných digitálnych platidlách čítajú investori, vidia potenciálne zisky. Keď o nich číta bežný človek, začne uvažovať, kde by také platidlo mohol použiť. Ľudí možno prekvapí, že v podstate nejde tak o typ produktov, ale o otvorenosť konkrétnych obchodníkov.

Je neuveriteľné aký bežný je vlastne bitcoin

Bitcoin ako digitálne platidlo bol uvedený do sveta v roku 2009 a v súčasnosti ho ako platidlo akceptuje viac než 100,000 obchodníkov na celom svete. Tí nie sú koncentrovaní na jednom geografickom území alebo v konkrétnom type obchodov, ale skôr ide o to, či sa pre novú kryptomenu dokážu nadchnúť.

Obraz z médií a filmov by nasvedčoval skôr tomu, že bitcoin a iné alternatívne meny sa používajú len pri platení na ilegálnych trhoch. Konzument mainstreamových médií, či bulváru si okamžite vybaví nakupovanie zbraní či obchody s drogami. No realita je omnoho prozaickejšia. Či už si chcete kúpiť nové technologické hračky, kúsok pizze alebo pivo, všetko z toho je možné.

Zo sveta zaujímavostí

Poďme si ale na úvod predstaviť niekoľko zaujímavostí spomedzi spôsobov ako minúť svoje ťažko zarobené bitcoiny. V Texase, čuduj sa svete, si môžete za bitcoin kúpiť zbraň. V Austine sa nachádza obchod, ktorý prijíma bitcoiny ako platidlo či už pri nákupe online alebo aj priamo v kamennej predajni. Nejde pritom o nejakú pochmúrnu súčasť darknetu, internetového sveta zahaleného pre bežné komerčné internetové prehliadače. Ide o úplne legálny obchod. Tu možno len pripomenúť, že nosenie zbraní je v Texase legálne na základe občianskeho preukazu.

Ťažko povedať, či toto vzniklo ako vtip alebo to súvisí s niečím iným, no v štáte St. Paul v americkom štáte Minnesota sa nachádza pohrebníctvo, ktoré taktiež prijíma bitcoiny. Za tie si tu môžete kúpiť truhlu alebo kompletne vybaviť pohreb. A to ešte k tomu všetkému vám za použitie bitcoinu dajú zľavu 3 percentá z nákupu.

Zábava predovšetkým

Nadšenci pre bitcoin sa možno potešia, že medzi miestami, kde možno použiť digitálne platidlo, sa nachádza aj niekoľko barov a krčiem. Tie boli v podstate medzi prvými, ktorí bitcoin začali prijímať. V austrálskom Sydney sa nachádza bar, ktorý už od roku 2013 prijíma bitcoin ako bežné platidlo.

V americkom Las Vegas zase nájdete sieť hotelov, ktorá prijíma bitcoin pre platby za ubytovanie, v reštauráciách a predajniach so suvenírmi a darčekmi. Smutnejšou správou pre nadšencov bitcoinu bude, že zatiaľ nie je možné v Las Vegas použiť bitcoin na zakúpenie žetónov. Minimálne v Las Vegas to vyznie až bizarne, keďže to je asi prvá vec, čo niekoho napadne, ak sa povie Las Vegas.

Dom, zlatá minca, aj podbradník

Symbol bitcoinu môže niektorých ľudí asi dosť prekvapiť, keď ho zaznamenajú pri inzeráte na predaj domu. Ale áno, bitcoin už prišiel aj na realitný trh. V tejto súvislosti je pomerne zaujímavé vidieť jednotlivé ceny. Krásnu vilu v USA si totiž môžete kúpiť už za pár stoviek. Len pritom nesmiete zabudnúť na kurz, ktorý sa aktuálne pohybuje niekde okolo 6600 USD za 1 bitcoin. Potom takých 600 bitcoinov sa približuje 4 miliónom dolárov. A to už tá cena taká priaznivá nevyzerá.

Ak nemáte štyri milióny, môžete ísť do opačného extrému a za pár drobných si kúpiť detské podbradníky pre najmenšie deti. Nie, toto nie je vtip. Našli sme aj obchod s detskými vecami, ktorý prijíma bitcoin a tak je možné svoje digitálne peňaženky použiť aj pre nákup radostí pre najmenšie ratolesti, vrátane spomínaných podbradníkov.

Strednou cestou môže byť zlatá minca. Možno nemáte stovky bitcoinov na kúpu vily, ale môžete mať dosť na to, aby ste investovali do zlatej mince, ktorú tiež môžete kúpiť za bitcoin. Nevieme akú hodnotu bude mať v budúcnosti bitcoin. S istotou vieme, že zlato si svoju cenu drží a zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by mala klesnúť.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. nakupovanie za bitcoin, použitie, užitočnosť
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.