Co to je initial coin offering a crowdfunding - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
23.07. 2017 00:14  | 

Crowdfunding a ICO (počiatočná ponuka mincí) sú v predchádzajúcich mesiacoch vysoko vyhľadávané. Vzhľadom na to, že sme obchodníkov s veľkým nadšením v obchodovaní so špekuláciami s peniazmi, najmä Bitcoin, sme sa rozhodli diskutovať o crowdfundingu a ICO v najjednoduchšom spôsobe, ktorý by mohol byť dostupný.

Čo je Crowdfunding?

Crowdfunding ako meno znamená financovanie veľkých projektov tým, že má malých kolektívnych investorov. Minulou štandardnou praxou bolo získať značnú sumu peňazí od niekoľkých investorov. Spoločnosť Crowdfunding zmenila spôsob, akým je financovaný nový projekt, a to tým, že od mnohých investorov požaduje len málo peňazí.

Čo je to počiatočná minca? ICO je financovanie davu pre uvoľnenie ďalšej kryptocurrency. Ktokoľvek, kto financuje nové kryptoobchodné peniaze prostredníctvom ICO, je poskytnutý symbolom meny. To neskôr môže byť premenené na peniaze.

Prostriedky získané prostredníctvom ICO sa využívajú na technické vylepšenie novej kryptocurrency. Token je ponúkaný pred vydaním meny na finančnom trhu. "Investori" v ICO by chceli kúpiť za prémiu a neskôr ;; Pri výrazne vyššej hodnote, keď je digitálna mena zavedená na trhu.

Prečo sú Crowdfunding a ICO výrazne tak populárne?

Crowdfunding ako akčný plán sa ukázalo ako veľmi úspešný. V roku 2013 bolo vyčlenených 5,1 miliardy dolárov prostredníctvom financovania z davu a to bolo prínosom pre pomoc organizáciám a aktivitám, aby začali svoje úsilie. Čísla sa naďalej vynásobia každý rok. V každom roku 2015 dosiahli 34 miliárd dolárov. Dnešné financovanie z davu sa zvýšilo tak, aby prekonalo dokonca aj financovanie rizikovým kapitálom.

ICO, ako sme práve objasnili, je šifrovacia verzia financovania davu. To bolo efektívne použité na financovanie krypto mien, napríklad teraz známy Ethereum ETH. Cryptocurrencies sú kopanie na dlhú trať. ICO sa premenili na najmenej náročnú a najproduktívnejšiu techniku ​​pre vývojárov na financovanie svojich podnikov. Okrem toho je to spôsob, akým konzistentní klienti môžu investovať do týchto projektov a vidieť kapitálový vývoj.

V momente, kedy je ponuka počiatočnej mince poháňaná, to zvyčajne presahuje rozpätie jedného týždňa alebo viac. Je to pozvanie ľuďom vo všeobecnosti, keď je všetko povedané, aby získali žetóny novej meny na oplátku vybudovaných kryptógov ako Bitcoin (BTC) alebo Ether (ETH).

Jediná z najnovších ICO bola pre Antshares (ANS) - Antshares boli nominovaní ako "ľudské akcie". Ich bloková platforma zaručuje, že Antshares je otvorený človeku na ceste, čo bude veľmi potrebný vývoj na časť väčšieho nepríjemného prístupu niektorých rôznych mien.

V akomkoľvek bode existuje iná ICO časový rámec, cena a počet žetónov je pevne stanovená a vopred určená. Následne je celková suma finančných prostriedkov, ktoré sa majú investovať do počiatočnej ponuky mincí, vopred stanovená a obmedzená na cieľové financovanie. Financovanie projektu je spravidla venované technickému rozvoju meny. Aj v rámci ICO je cena stanovená a ponuka a cena sú statické pre časový rámec ponuky.

Prečo Cryptocurrencies a počiatočné mince ponúkajú hlboké korene

Cryptocurrencies boli často nazývané módy. V každom prípade, kryptocurrencies, s najvýznamnejším Bitcoin sú kopanie na dlhú trať. V súčasnej správe Cambridge Centre for Alternative Finance (CCAF) je jasné, že veľké množstvo jednotlivcov na celom svete efektívne využíva kryptocentrá.

Podobná správa odhaľuje, že by mohlo byť až 10 miliónov peňažných peňazí. "Účty", v ktorých sa uchovávajú a uchovávajú Bitcoin a rôzne kryptocentre. V reálnom vyjadrení to znamená, že ak má priemerný používateľ dve peňaženky, musí byť v tomto bode okolo 5 miliónov používateľov na celom svete, pričom Čína je najvyššia užívateľsky prívetivá krajina vo vesmíre.

Cryptocurrencies a Bitcoin nie sú irelevantné. Samotný Bitcoin má trhové maximum 43 miliárd dolárov. Napriek tomu, že cena je v poslednej dobe veľmi volatilná, bezpochyby sa nezmizne! Napriek skutočnosti SEC neskôr odmietla žiadosť dvojčiat Winklevoss o obchodovanie s Bitcoinom na voľnom trhu ako ETF. Dôvodom bolo len to, aby bol čas na zabezpečenie lepšej bezpečnosti v obchodovaní. Nie je rozhodnuté, že žiadosť bude v budúcnosti považovaná za pozitívnu. Čo príde, je vyhľadávanie brilantné pre Bitcoin a iné počítačové digitálne meny.

Komfort, pomocou ktorého sa môžu zdieľať peňažné peerové s peňazí bez požiadavky na archaický bankový systém a časové oneskorenia, zaznamenal obrat v používaní kryptových mien. Okrem toho je doteraz mimoriadne vítaná neznáma vec. Japonsko nedávno formálne uznal Bitcoin ako skutočný typ zákonného výberového konania. Táto podpora priniesla rozšírenie hodnoty 1 mld. USD na hraničnú hodnotu Bitcoin na trhu.

Úvodný záver o minci

Ako sa rozvíja všadeprítomnosť počiatočnej ponuky mincí a kryptocentrácií, rovnako sa stáva priamočiarosť a hodnovernosť obchodovania s Bitcoinom. Príležitosti, ktoré pre obchodníkov vyplývajú, sa takisto vyvíjajú vďaka získaniu meny a väčšej sile.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Financie, obchodovanie, binárne, akcie, investície, mince, kryptocurrency
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.