Demo ucet zdarma bonus za trest - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
02.11. 2017 00:00  | 

Ak ste noví v obchodovaní s binárnymi opciami, s veľkou pravdepodobnosťou ste už zvažovali založenie demo účtu. Alebo ste aspoň o ňom počuli. A ak nepočuli, mali by ste to zvážiť. Len si ho nevyberajte podľa bonusu. Tam treba čítať malé písmená.

Demo účet môže byť skvelým spôsobom ako začať v obchodovaní s binárnymi opciami, alebo vo všeobecnosti sa pohybovať na finančnom trhu. Zo začiatku sa asi bojíte o svoje peniaze, alebo by ste sa aspoň o ne báť mali, a je potrebné zvažovať, ako sa pred stratou poistiť. Na to recept síce neexistuje, ale až sa budete učiť základy, nemusíte pri prvých chybách aspoň prichádzať o vlastné peniaze.

Ako Monopoly, ale naživo

Demo účet na obchodovanie je vynikajúcim spôsobom ako nazbierať prvé skúsenosti s binárnymi opciami. Nejde len o dobrý plán ako začať, pričom míňate virtuálne peniaze. Trochu to pripomína spoločenské hry, kde je vašou úlohou zbohatnúť z počiatočného balíka virtuálnych peňazí. S jedným zásadným rozdielom – tu sa naučíte niečo, z čoho môžete potom vyťažiť skutočné peniaze.

Vyskúšať si obchodovanie nanečisto sa odporúča aj pri prechode na nové systémy. Môžete byť skúseným obchodníkom, ale ak ste sa práve z akýchkoľvek dôvodov rozhodli prejsť na novú platformu, nebude ku škode si najprv nový systém preveriť bez rizika straty vlastných prostriedkov. Poznáte snáď lepší spôsob ako zistiť, či nový maklér je ten správny? Samozrejme pomôžu recenzie a hodnotenie ostatných obchodníkov, ktorým dôverujete, ale skúsiť si to na vlastnej koži – na nezaplatenie. Naučte sa zdarma ako zarobiť veľa peňazí.

Bonus radšej odmietnite

Hoci to môže chvíľu trvať, je možné nájsť maklérov, ktorí ponúkajú demo účty bez potreby počiatočného vkladu. Vyskúšajte napríklad Plus500 Demo. Niektorí makléri a služby ponúkajú demo účet len ku vkladu. Čo tiež nemusí byť zlé, ale predsa len už je tam podmienka a tá nemusí byť vždy najvýhodnejšia. Obzvlášť, ak sa ukáže, že tento systém alebo maklér vám úplne nevyhovuje.

Radi by sme sa tiež povenovali možnosti získať bonus ku vkladu. Super nápad, poviete si. Veď kto by nechcel peniaze zadarmo. Len teda až na to, že aj tu platí, že takmer nič nie je zadarmo. Ak potrebujete nabrať skúsenosti, napríklad s WebMoney, a naučiť sa ako zarábať na internete, je vynikajúcou možnosťou dostať virtuálne peniaze, s ktorými môžete trénovať.

Menej už je ale výhodné prijať bonus, často v hodnote niekoľkých percent k vkladu, ku ktorému sa viažu nejaké podmienky. Môže sa vám stať, že dostanete síce bonus, ktorý poteší. No k nemu môžete dostať podmienku, z ktorej radosť mať nebudete. Niekedy sa stane, že podmienka stanovuje napríklad možnosť výberu vložených peňazí len v prípade, že obrat dosiahne istej hodnoty. Tento limit nebýva nízky. Pripravte sa na niekoľkonásobok získaného bonusu, pričom podmienka platí potom aj na vaše vlastné prostriedky.

Veľa šťastia a rozum do hrsti

Už v niekoľkých textoch sme spomínali, že zárobok na binárnych opciách nie je lotériou alebo rapídnym spôsobom ako prísť k veľkým peniazom. Rýchlosť zárobku možno jednoznačne priradiť k negatívam binárnych opcií, keďže ide o spôsob relatívne pomalý a postupný. Pre úspech v obchodovaní s binárnymi opciami potrebujete veľa trpezlivosti.

Nech už vám povedal ktokoľvek čokoľvek, dôverujte vlastnému sedliackemu rozumu. Tu je niekoľko tipov, ako uspieť:

  • Zbytočne neriskujte
  • Hrajte aj s reálnymi peniazmi tak ako na demo účte. Overenú taktiku nemeňte.
  • Ak zmeníte makléra, začnite znovu s demo účtom.
  • Ak chcete skúsiť čokoľvek nové, skúšajte na demo účte, nie s vlastnými peniazmi.
Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, demo účet zdarma, bez rizík
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.