Dlhodobe a kratkodobe opcie - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
25.02. 2018 00:00  | 

Jednou z najtypickejších otázok začiatočníkov na trhu s binárnymi opciami je otázka ako rýchlo možno zarábať a ako zarobiť veľa peňazí. Objavujú sa v podstate dva zásadné rozdiely, inak je všetko veľmi podobné pri rôznych stratégiách. Tým úplne prvým rozhodnutím je zameranie sa na krátkodobé alebo dlhodobé obchody s binárnymi opciami.

Dlhodobé obchodovanie

Býva to spravidla v období septembra alebo októbra, keď Apple predstaví svoj nový iPhone a všetci hovoria len o tom. Dokonca aj tí, ktorí iPhone nikdy nemali a ani po ňom netúžia, vedia, že nový iPhone je na svete. Lebo tá správa je jednoducho všade. Prirodzene s touto popularitou sa spravidla spája aj zvýšený záujem o investovanie do akcií spoločnosti Apple a tie v týchto dňoch tiež rastú.

Vašou primárnou úlohou v tejto súvislosti je zistiť presný dátum, kedy bude nový iPhone predstavený. Nestačí vedieť, že to bude v septembri alebo v októbri, podstatný je presný deň. Ten spravidla nebýva žiadnym tajomstvom a v médiách sa objaví približne mesiac vopred. Kúpte dva dni pred týmto dátumom binárne opcie, ktoré predpovedajú rasť akciovej hodnoty Apple na ďalšie dva až tri dni. Tu sa pomýlite len veľmi ťažko. Nech sa páči, zarobili ste.

Takýchto udalostí dokáže nájsť v roku niekoľko. Veľké spoločnosti spravidla ohlasujú začiatok predaja nových produktov alebo ich predstavenie. Ak si dokážete vybudovať dobrý prehľad, nájdete takúto udalosť alebo dve v každom týždni v roku. Keď nenastanú komplikácie a nový produkt nie je vysloveným prepadákom, zarobíte. Spravidla sa hovorí o približne trojštvrtinovej úspešnosti (75%) a táto stratégia sa teda odporúča všetkým začiatočníkom.

Krátkodobé obchodovanie

Keď naberiete skúsenosti, môžete sa vrhnúť na krátkodobé obchody. Ak v dlhodobých obchodoch sa zameriavame na vopred známe a ohlásené udalosti, v krátkodobých sa snažíme identifikovať prekvapenia a mať navrch v tom, že lepšie čítame udalosti na trhu. Tu môže ísť v niektorých prípadoch doslovne o sekundy, hoci minúty sú typickejšie.

Recept na úspech v krátkodobých obchodoch nespočíva v informáciách z médií, lebo tie si môže prečítať každý a vo chvíli, keď sa odrazia na situácii na trhoch, už je neskoro. Tajomstvom úspechu v krátkodobom obchodovaní je poznanie vzorcov a trendov a ich odhad ešte predtým, než sa uskutočnia.

Trendy sú preddefinovanými vzorcami v krátkodobých pohyboch v cene aktív. To znamená, že zachytiť vzorec v jeho začiatkoch je úplne kľúčové, lebo máme viac možností uhádnuť, čo sa stane ďalej. Vzorce majú totiž tendenciu sa opakovať v podobnom duchu. S narastajúcimi skúsenosťami v obchodovaní postupne budete stále viac zisťovať, že udalosti sa neustále opakujú aj v týchto krátkodobých obchodoch.

Použite obe stratégie

Už v iných textoch sme sa venovali téme diverzifikácie. Nie je totiž nikdy správne spoliehať len na jednu kartu. Tak ani v tomto prípade je najlepší mix oboch stratégií. Ako začiatočník by ste mali začať s dlhodobými obchodmi, lebo tie sú predvídateľnejšie a dá sa na nich veľa naučiť.

V niektorých systémoch je možné obchodovať už na úrovni jedného dolára a preto nemusí byť zlé občas si skúsiť už aj krátkodobé obchody. Postupne môžete zisťovať ako vám to ide a keď budete mať pocit, že už vám to ide, môžete postupne stále viac investovať do krátkodobých obchodov. Naďalej však nezabúdajte na dlhodobé stratégie a sledujte naďalej aké veľké udalosti sa chystajú. Kľúčom k úspechu naďalej zostáva trpezlivosť a vytrvalosť, nie snaha tipovať a staviť na šťastie. To sa môže občas podariť, no rovnako sa to podariť vôbec nemusí.

Majte stále na pamäti, že úspešnosť nad 70 percent je takmer zárukou úspechu, lenže stále platí, že to je len pri dodržaní pravidiel. Ak v troch zo štyroch prípadov sa dostaví úspech, čo máte urobiť? Staviť všetko na jeden prípad a dúfať, že to bude ten úspešný? Nie! Investovať do všetkých štyroch a vedieť, že v troch z nich sa vám podarí uspieť. Matematika nepustí.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. krátkodobé a dlhodobé obchody, binárne opcie, začiatočníci
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.