Ethereum classic etc - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 22:01  | 

Viem, že by ste mohli byť pravdepodobne zmätení, pretože existuje digitálna mena so známym ako Ethereum a teraz ďalší - Ethereum classic? Prečo majú spoločné meno? Sú naozaj iné od seba? Nuž, pozrime sa.

Ethereum Classic je digitálna mena, ktorá je otvorená alebo verejná distribuovaná počítačová platforma, ktorá funguje na funkcii "Smart Contract". Treba tiež spomenúť, že je založená na blokoch založených na verejnej digitálnej knihe.

Nebolo vytvorené skôr ako pred dvoma rokmi a jeho vývoj je stále aktívny. Ak chcete pomôcť pochopiť, prečo zdieľa bežný názov s inou digitálnou menou, táto stručná história pomôže vašim vedomostiam.

Keď vznikol Ethereum (ďalšia kryptotná mena), došlo k malému rozporu o tvrdej vidlici DAO (decentralizovaná autonómna organizácia), ktorá je zameraná na poskytovanie rizikového kapitálu pre investorov. Niektorí členovia novej komunity Ethereum súhlasili s nadáciou Ethereum, zatiaľ čo iní nesúhlasili.

Členovia, ktorí nesúhlasili, jednoznačne odmietli metódu fúkania na základe čisto filozofických dôvodov. A keďže užívatelia už mali ETH pred vidličkou, stále mali rovnakú sumu po vidlici. Tak vznikla nová digitálna mena, Ethereum Classic sa narodil po prechode niektorými technickými skúškami. Tvrdili, že blokový reťazec bude vždy zostať nezmenený, takže si zvolili použitie nekonečnej verzie Ethereum a to je to, čo máme dnes ako Ethereum classic.

Táto digitálna mena umožňuje aj vykonávanie skriptov pomocou medzinárodnej siete užívateľských počítačov s názvom uzly. Je to spôsobené používaním virtuálneho stroja Ethereum (EVM).

Funguje na poskytnutí hodnotového tokenu známeho ako "klasický éter", ktorý je prenosný z jedného účastníka do druhého a môže byť uložený v digitálnej peňaženke. "Klasický éter" sa používa aj na odmeňovanie uzlov účastníkov pri riešení matematických problémov ako prostriedku ťažby digitálnej meny.

Vnútorný mechanizmus tvorby cien transakcií vo svojej blokovej sieťovej sieti sa nazýva GAS a má veľa funkcií vrátane prevencie spamu v sieti a udeľovania nových mincí na základe požiadaviek.

výhody

  1. Poskytuje výhodu nezmeniteľnosti - blokovacia značka zostane vždy rovnaká. To je záruka, že bude vždy v činnosti bez vonkajšej manipulácie.
  2. Klasická blokáda spoločnosti Ethereum je tiež odolná proti konsenzu horákov
  3. Transakčné poplatky sú značne nízke a to je faktor, ktorý pritiahne investorov na celom svete.

nevýhody

  1. Ethereum prišiel pred tým, toľko ľudí už vybralo Ethereum ako víťaznú vidličku.
  2. Existujú obavy zo zabezpečenia siete kvôli svojej nepatrnej hash rate.
  3. V súčasnosti neexistuje žiadna aktívna používateľská základňa.
  4. Neexistuje žiadny aktívny základ na financovanie alebo koordináciu jeho blokády.
  5. Obchodovanie sa niektorými považuje za nebezpečné a existujú obavy, že sieť čoskoro padne.

Kde / Ako ho kúpiť

Metóda 1 - Kúpte si veľmi bežnú kryptocurrency ako Bitcoin, Litscoin alebo dokonca Ethereum. Potom pôjdete na výmennú webovú stránku ako Changelly Exchange alebo akúkoľvek inú a vymeniť ju za klasickú menu Ethereum (ETH) tým, že im dáte svoju obľúbenú mincu. To je najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob, ako ho získať.

Metóda 2 - Môžete si ho kúpiť priamo od klasického horníka Etherum s vašou fiatovou menou.

Metóda 3 Môžete si ho tiež kúpiť z obchodnej platformy. Existujú tí, ktorí už majú Ethereum classic a sú ochotní ich predať ako obchodný prostriedok.

Uvedené metódy budú životaschopné len vtedy, ak už máte pripravenú peňaženku ETH. Potom tiež nezabudnite preniesť mince do peňaženky, čo je, keď môžete s istotou povedať, že sú vaše.

Obchodovanie s ním

Aj keď je na trhu dosť nové, množstvo ľudí a celkom niekoľko on-line výmeny spochybňovali jeho platnosť, všetko sa zmenilo od chvíle, keď najväčšia on-line burza Ethereum pridala na svoj trh.

Takto dôkladne vyhľadajte renomovanú stránku výmeny, zaregistrujte sa na stránke, financujte svoj účet a pokračujte v obchodovaní s ním. Ďalšie renomované burzy zahŕňajú Coinone, Bitfinex, Kraken, Yobit a tak ďalej.

Ukladanie Ethereum Classic

Pravdou je, že existuje niekoľko rôznych možností, z ktorých si môžu užívatelia Ethereum Classic vybrať; aj keď niektoré sú lepšie ako ostatné. To všetko sa znižuje podľa osobných preferencií a výberu medzi možnosťami softvéru alebo hardvéru.

Pri krátkodobom ukladaní ETH je najlepšie používať softvérovú peňaženku, ako je mobilná alebo webová peňaženka. Tento typ peňaženky je tiež vhodný na ukladanie veľmi malého množstva hodnoty ETH.

Ale pre dlhodobé skladovanie a ukladanie veľkého množstva hodnoty ETH, prosím uvažujte s používaním hardvérovej peňaženky, pretože zabezpečí, že váš príjem zostane neporušený a bez straty úpadku z omeškania.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. éterický klasický, pôvodný éter, ETH ETC, klasický rozdiel ethereum, DAO, tvrdá vidlica, ethereum hack, užívateľská základňa ETC, originálna bloková kazeta, softvérová peňaženka, hardvérová peňaženka
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.