Ethereum eth - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 22:06  | 

Blokovacia oblasť Ethereum sa zameriava na spustenie kódov potrebných na programovanie každej decentralizovanej aplikácie. V bloku Ethereum nemajú baníri mince Ethereum; skôr pracujú na získaní "Ether", čo je šifrovací symbol, ktorý ovláda sieť. Jedná sa o krok nad rámec kryptopoctu, ktorý môže byť použitý iba na obchodovanie, a to aj tým, že vývojári aplikácií používajú na zaplatenie transakčných poplatkov a iných služieb v sieti Ethereum.

Všetky blokové reťazce majú schopnosť spracovávať kódy, nie všetci to môžu robiť rozsiahle. Ale Ethereum vyniká v tom, že nie je obmedzený len na niektoré operácie, ako sú iné bloky, ide ďalej tým, že umožňuje vývojárom vytvárať akékoľvek operácie, aké si kedy chcú. Vývojári môžu používať Ethereum na vytvorenie tisícov iných iných proslovov, ktoré idú nad rámec toho, čo sme videli predtým.

Ethereum má tiež jednu dôležitú vlastnosť spojenú s digitálnymi menami, inteligentnou zmluvou. Čo je inteligentná zmluva? Zmluva, ktorá je inteligentná, je to, o čom myslíte? Dobrá kontraktová zmluva je iba fráza používaná pri popise počítačových kódov, ktoré môžu uľahčiť výmenu peňazí, majetku, podielov, obsahu a prakticky čokoľvek, čo má hodnotu. V blokovej sieťovej sieti je inteligentná zmluva počítačovým programom, ktorý funguje samostatne, ak sú splnené určité podmienky. Inteligentné zmluvy prebiehajú presne tak, ako sú naprogramované bez akejkoľvek možnosti vylúčenia, odstávky a podvodu alebo zásahu tretej strany. "Ethereum blockchain má niektoré mimoriadne schopnosti. Jedným z nich je, že môžete vytvoriť inteligentné zmluvy. Je to taký, ako to znie. Je to zmluva, ktorá sa sama vykonáva a zmluva sa zaoberá výkonom, riadením, výkonom a platbou "

Niektorí nazvali Ethereum "ďalší internet". Pri pohľade podobným spôsobom by mohol byť "blokový reťazec" alebo verejné povolené blokové protokoly považované za primitívnejšiu verziu toho, čo by sa mohlo stať zrelým "Internetom hodnoty". Takýto verejný nástroj by mohol jedného dňa poskytnúť podobne vrstvenú architektúru na rozšírenie internetu informácií alebo internetu, ako ho poznáme dnes, s cieľom poskytovať všetky druhy finančných a nefinančných transakčných služieb.

Ak je internet decentralizovaný prístup k informáciám, čím sa zvýši prístup k komunikačným nástrojom, vízia blokády spočíva v tom, že bude decentralizovať a obmedzí prekážky vytvárania dôvery a realizácie v digitálnom svete.

Tvorca a vynálezca Vitalik Buterin napísal: "Bitcoin bol navrhnutý ako SMTP protokol [Simple Mail Transfer Protocol]. Je to protokol, ktorý je veľmi dobrý v jednej konkrétnej úlohe. To je dobré pre prevod peňazí, ale nebolo navrhnuté ako základná vrstva pre akýkoľvek druh protokolov, ktoré by mali byť postavené na vrchole. "V poznámkach, Buterin hovoril o potrebe technológie, ktorá bola viac expanzívna a ktorá replikovala funkčnosť Turing-kompletné programovacie jazyky spôsobom, ktorý by bol taký silný, aby opísal akúkoľvek blokovú aplikáciu, ktorá by sa dala vybudovať. Neskôr dodal, že: "Ethereum nemá vlastnosti; má len programovací jazyk. "

výhody

  1. Je multifunkčný (ako platobný prostriedok a ako programovací jazyk).
  2. Zabezpečená sieť, pretože využíva šifrovanie.
  3. Je transparentný, pretože transakcie sa zaznamenávajú vo verejnej digitálnej knihe.
  4. Používa funkčnosť dokladu o vklade.
  5. Môže vám ušetriť veľa času, peňazí a úsilia súčasnou synchronizáciou vašich systémov s blokovou sieťou.

nevýhody

  1. V súčasnosti čelí jeho najväčšej výzve: škálovateľnosť.
  2. Pretože je to nová hra, práve pracuje na popularite na krypto trhu.
  3. Použitie meny vyžaduje "Plyn" na dokončenie transakcií. Znamená to, že keď používate token pre akúkoľvek transakciu, namiesto obohatenia svojej vlastnej siete obohatí sieť Ethereum.

tu / Ako ho kúpiť

Je to ako všetky ostatné digitálne meny v tom, že musíte kúpiť cez online výmenu. Niektoré online výmeny, ktoré môžete použiť, sú Kraken, Gemini alebo Bitstamp. Sú to renomované burzy s dokonalou históriou.

Takže keď ste si vybrali výmenu, musíte si vytvoriť vlastný účet. Možno vás bude musieť overiť účet. Keď sa tak stane, musíte uložiť fiatovú menu na získanie mincí ETH a potom pokračovať v stiahnutí Eth do peňaženky Ethereum.

Obchodovanie s firmou Ethereum

Tento proces bude tiež vyžadovať, aby ste využili online obchodnú platformu alebo výmenu. Môžete vyhľadať niektoré sami pomocou bežného vyhľadávania na internete. Ale výmena, ktorú sa rozhodnete vybrať, bude určená podľa miesta, kde žijete, osobných preferencií alebo vládnych zákonov.

Niektoré, ak nie všetky výmeny, vám umožnia zakúpiť Ether priamo ako protiklad k iným digitálnym menám, ktoré budú vyžadovať, aby ste prvýkrát kúpili Bitcoin a potom ich môžete vymeniť za étery.

Keď ste úspešne citovali výmenu, zaregistrujte a financujte svoj účet v hotovostnej mene a potom môžete pokračovať v platení za tovary a služby pomocou získaných etherských tokenov.

Ukladanie Ethereum

S Ethereum existujú v podstate dva najbezpečnejšie spôsoby ukladania etherov: papierové peňaženky alebo hardvérové ​​peňaženky.

Papierové peňaženky sa tiež nazývajú skladovanie za studena a sú vhodné pre krátkodobé transakcie, ale nie sú naozaj ideálne na dlhodobé skladovanie. S papierovými peňaženkami sa nemusíte obávať zlyhaní počítača.

S hardvérovými peňaženkami je veľmi ťažké stať sa obeťou hackingu, a preto si ho mnohí ľudia vyberú pre dlhodobé ukladanie digitálnych mien.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. ethereum blockchain, inteligentné zmluvy, ETH vs BTC, ethereum bitcoin rozdiel, decentralizované zmluvy, platby programovacieho jazyka, dôkaz o vklade, obchodovanie s ETH, ukladanie ethereum, geth, ropsten,
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.