Hydra app recenzia je to spolahlivy obchodny softver alebo iny podvod - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
08.08. 2017 21:05  | 

Hydra je najnovší obchodný softvér, ktorý obchoduje s binárnymi možnosťami. Tvorcovia Hydra sľubujú, že vám vytvoria 5 000 dolárov za deň a hovoria, že tento softvér je zadarmo.

Kto je Abraham Epstein?

Pán Abraham je údajne bývalý zamestnanec spoločnosti Facebook. Nepodarilo sa nám o ňom nájsť žiadne informácie okrem tej, ktorú ponúka hydraapp.biz. Na záver, pán Abraham nie je nič viac ako postavou, ktorej úlohu hrával platený herec. To je dôvod, prečo to už považujeme za falošnú ponuku.

Ako funguje aplikácia Hydra?

Údajne, aplikácia Hydra analyzuje množstvo údajov a na základe zhromaždených údajov umiestňuje obchody na vlastnú päsť. Ak softvér rozpozná náznak toho, že by sa obchod mohol pokaziť, okamžite to urobí iný obchod, ale v opačnom smere. Každý skúsený obchodník bude vedieť, že je to nemožné.

Neexistuje žiadny spôsob, ako narušiť rovnomerný obchod, pretože návratnosť nie je 100%, ale skôr 75% -80%. Jednoducho urobte matematiku a uvedomíte si, že s 80% návratnosťou nemôžete investovať, stratiť ju a potom zdvojnásobiť investíciu a vrátiť všetky peniaze.

Znepokojujúce veci sa našli!

Symbolicky pán Abraham najme 7 najlepších finančných analytikov, ktorí robia 7 tímov, ktorí analyzujú tok dát a trendov a publikujú ho online. Nespúšťajte toto tvrdenie, pretože nikto nezverejňuje takéto užitočné údaje online, aby ich každý mohol vidieť.

Ubezpečte sa, že nie je zaručený zisk, prinajmenšom nie pri obchodovaní s binárnymi možnosťami. Preto by ste nemali uveriť, že ich tvrdenie tvrdí, že vám garantujú 5 000 dolárov denne.

Uvedomili sme si, že máme problém s podvodom, keď sme počuli ich tvrdenie, že ich softvér obchoduje 7 dní v týždni. Ako môžete obchodovať 7 dní v týždni, ak je trh počas víkendu zatvorený?

Viac alarmujúcich vecí!

Počas propagačného videa sme videli, že Abrahám financuje svoj účet s 250 dolárov a obchodovanie, ale problémom je, že sme nevidili názov údajného softvéru. Ako môžeme vedieť, že toto je aplikácia Hydra?

Čo sa stane, keď sa zaregistrujete na webovej stránke hydraapp.biz?

Akonáhle sa zaregistrujete na účet, ste presmerovaný na inú stránku, kde vám ukáže, ako jeden z jeho členov zarobil do 15 dní $ 15,340. Chyba, ktorú urobili, je to, že vykázali rovnováhu na takzvanej obchodnej rovnováhe bez toho, aby vôbec obchodovali alebo používali softvér. To je to, čo nazývame falošným svedectvom.

Podvod!

Spočiatku vás žiadajú, aby ste financovali svoj účet s 250 dolárov.

Potom si myslíte, že máte na starosti svoje peniaze, ale nie ste. Majte na pamäti, že aj keď ste financovali svoj účet, maklér je ten, kto má kontrolu nad vašimi peniazmi, a nie vy!

Pamätajte, ako ste povedali, že môžete kedykoľvek odobrať akúkoľvek sumu? Toto je falošné vyhlásenie. Nebudete môcť vyberať peniaze od regulovaných maklérov minimálne 2 až 3 dni - to je obvyklé obdobie, na ktoré musíte čakať. Neprepadajte na túto lož!

Hydra App Scam Recenzie - Záver!

Na základe nášho dôkladného vyšetrovania sme dospeli k záveru, že aplikácia Hydra nie je nič viac ako podvod a dúfame, že nebudete spadať na triky, ktoré používali na nevinných ľudí!

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Obchodný softvér, binárne možnosti, falošná ponuka, podvod, Abraham Epstein, Hydra App
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.