Investujte do mien s binarnymi moznosami - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
24.10. 2017 22:27  | 

Populárna metóda finančných investícií dostupná pre každého, kto má počítač s prístupom na internet, tj binárne možnosti, je skvelý spôsob, ako sa zbohatnúť. Menové páry sú najznámejšie z opčných nástrojov, ktoré sa tešia nepretržitému záujmu mnohých ľudí. Prečítajte si náš krátky sprievodca pre menové páry a zistite, aké páry stojí za investovanie v rokoch 2017 a 2018.

Začnime s tým, čo je menový pár. Je to druh korelácie medzi dvoma menami a rozdiel v ich výmennom kurze vám umožňuje zarobiť peniaze z predaja alebo nákupu. Na základe základných faktorov a technických ukazovateľov smerovania kurzov môžeme dosiahnuť zisk. Investori, ktorí vedia zarobiť peniaze, si vyberajú tie najstabilnejšie a stabilnejšie dvojice, čo im uľahčuje predikciu kurzu a tým minimalizuje riziko neúspešných investícií. Znamená to tiež, že môžeme zarobiť tak rast, ako aj pokles takého kurzu a že na rozdiel od nákupu akcií v maklérskej kancelárii, na ktorej získavame len vtedy, keď sa ich sadzby zvýšia, je vždy možnosť získať. Preto je veľmi dôležité vybrať si dobrú menovú páku na obchodovanie a tie najzaujímavejšie sú nižšie.

Ak ste obchodník začiatočníkov, dôrazne odporúčame obchodovať s tzv. Hlavnými pármi, tj s veľkými spoločnosťami. Jedná sa o najväčšie meny na svete, napríklad americký dolár, britskú libru, euro, japonský jen a niekoľko ďalších. Napríklad menový pár USD / JPY je jedným z najpopulárnejších párov na svete a umožňuje ľahko predpovedať výkyvy výmenných kurzov, pretože obidve meny sú stabilné - dolár a jen sú stabilné a konzervatívne, s malou fluktuáciou a volatilitou. Menová politika Bank of Japan je tiež ovplyvnená menovou politikou, ktorá sa zvyčajne snaží oslabiť jen v dôsledku potreby stimulovať vnútorný trh, čo spôsobí, že výmenný kurz tohto páru sa v dlhodobom horizonte zvýši. Ak vám maklér ponúka možnosť otvoriť dlhodobé možnosti, napríklad 30 dní, odporúčame vám otvoriť pozíciu pre daný pár, v ktorom získate podporu. Tento trend by sa nemal v tomto a budúcom roku meniť.

Ďalším populárnym párom, ktorého kurz by nemal byť ťažko predvídať, je EUR / GBP. Aj keď v posledných dňoch britská libra trochu posilnila, celkový trend klesá kvôli brexitovi Veľkej Británie, ktorý je procesom opustenia tejto ostrovnej krajiny z Európskej únie. Inteligentný investor vie, ako zarobiť peniaze na tieto tipy a súčasnú politickú situáciu v rôznych krajinách, čo má vplyv najmä na menovú politiku a tým ovplyvňuje nárast a pokles hodnoty peňazí.

Posledným indikátorom, ktorý by sme vám chceli uviesť, je poukázať na volatilitu trhu, ktorá môže byť prítomná vo všetkých druhoch nástrojov, vrátane menových párov. Meny sú obzvlášť náchylné na aktuálne informácie - správy o trhu. Každá mena má niekoľko takýchto správ za mesiac, ako napr. US Non-Farm Payrolls, údaje o mzdách mimo farmy, správy o priemyselných produktoch a údaje z exportnej agentúry. Najlepšie je zastaviť obchodovanie v čase, keď sa tieto správy uverejňujú, pretože sa môžu dočasne obchodovať sami. Na druhej strane, ak ste investor, ktorý môže hrať novinky, môžete vyskúšať svoje šťastie. V každom prípade menové páry sú ideálnym nástrojom pre začiatočníkov, pretože nevyžadujú toľko investícií a môžu slúžiť ako učebný nástroj pre každého.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. investovanie, binárne možnosti, speňaženie, mena
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.