Iota miota - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
17.09. 2017 22:35  | 

IOTA je open-source distribuovaný účtovný protokol, ktorý bol spustený pred dvoma rokmi a prechádza cez hraničný reťazec prostredníctvom svojho kľúčového vynálezu bez blokovania. IOTA Tangle je kvantovo rezistentný riadený acyklický graf (DAG), ktorého digitálna mena "iota" má pevnú peňažnú zásobu s nulovými inflačnými nákladmi.

Vytvoril ho David Sřnstebř ako zakladateľ a Dominik Schiener, Sergey Ivancheglo a Prof. Serguei Popov ako spoluzakladatelia. Pretože to nie je Blockchain, tu sú veci, ktoré ho odlišujú od iných kryptocurrencies:

 • IOTA nemá ťažbu, žiadne bloky a žiadne ťažkosti
 • IOTA nemá žiadne transakčné poplatky
 • IOTA je takmer nekonečná, na rozdiel od Blockchains
 • IOTA nie je len ako mena, ale ako protokol interoperability, ktorý rieši problémy internetu vecí
 • IOTA chce umožniť hospodárnosť stroja

IOTA jednoznačne ponúka transakcie s nulovým poplatkom a žiaden pevný limit na to, koľko transakcií sa dá potvrdiť za sekundu. Obmedzenia škálovania boli odstránené, pretože výkonnosť rastie v spojení s aktivitou. čím viac aktivít, tým viac transakcií môže byť spracovaných a tým rýchlejšia je sieť. Navyše, na rozdiel od architektúry blokov, IOTA nemá oddelenie medzi používateľmi a validátormi (baníci / stalkeri); overovanie je vlastnou vlastnosťou používania knihy, čím sa zabráni centralizácii.

IOTA sa zameriava na to, že je užitočná pre rozvíjajúce sa hospodárstvo Internet-of-Things (IOT), integrita údajov, mikropodnikové platby a iné aplikácie, kde je zaručený škálovateľný decentralizovaný systém. IOTA ponúkla počiatočnú ponuku mincí (ICO), kde bolo investovaných približne 1337 Bitcoin.

Všetky 2779530283277761 IOTA boli vytvorené hneď od začiatku v transakcii Genesis.

IOTA boli rozdelené medzi akcionárov. Nielen externí investori, ale aj zakladatelia a vývojári museli investovať so svojimi súkromnými peniazmi.

Všetky IOTA sú distribuované a sú súčasťou trhov (s výnimkou tých, ktoré neboli vyžiadané od niekoľkých investorov ICO). Niekedy v minulom roku bola oznámená Nadácia IOTA a odvtedy vzrástla v počte a odbornosti. Nadácia IOTA má štyroch spoluzakladateľov ako členovia a táto nadácia je registrovaná ako mimovládna organizácia v Nemecku.

Ak chcete pochopiť, čo skutočne znamená IOTA, musíte sa pozrieť na prípady použitia, ktoré sú vo vývoji, a technické obmedzenia, ktoré už teraz vidíme a očakávame v budúcnosti.

Internet vecí, internet Všetko sú ako časti štvrtej priemyselnej revolúcie nevykreslené oblasti, ktoré sľubujú veľa možností, ale kvôli uvedeným obmedzeniam aj neistoty. Globálna sieť s pripojením k životne dôležitým infraštruktúram je dobrou povahou. Vidíme rozvíjajúce sa trhy, exponenciálny rast a pokrok, ale aj neistý terén.

IOTA ako dátová a vyrovnávacia vrstva je schopná vytvoriť systém, ktorý sa spolieha na decentralizáciu, aktuálnosť údajov a algoritmy na odolnosť voči teplotám.

výhody

 1. Žiadne transakčné poplatky. Je úplne zadarmo
 2. Overenie sa uskutočňuje prostredníctvom nových transakcií, ktoré odkazujú na vás, čo je elegantný prístup k konečnej transakcii.
 3. Má veľkú komunitu, kde môžu noví používatelia klásť otázky od skúsených.

nevýhody

 1. Spletitosť, na ktorej funguje, vyžaduje doklady o práci, čo znamená, že užívatelia budú musieť minúť elektrinu a čipy. Ak by používal dôkaz o vklade, generátori transakcií nebudú musieť prejsť týmto spôsobom.
 2. Žiadne inteligentné zmluvy.

Kde / Ako ho kúpiť

Zatiaľ jediný spôsob, ako si kúpiť IOTA, je najprv zakúpiť Bitcoins a potom sa pozrieť na on-line výmenu, ktorá je uznávaná, s preukázateľnou praxou na jej výmenu. Existuje množstvo výmen, ktoré umožňujú takéto transakcie.

Výmena si bude vyžadovať, aby ste uložili svoje bitcoíny, ako ste si kúpili IOTA.

Obchodovanie s IOTA

Aby ste mohli obchodovať so spoločnosťou IOTA, budete musieť využiť výmenu, ktorá je určená konkrétne na to. Dôvod, prečo máte túto možnosť len teraz, je, že nie všetci obchodníci sú pripravení začať prijímať ako platobný prostriedok. Hoci existujú niektoré holdingové holdingové spoločnosti, ktoré umožňujú tieto transakcie.

Tu sú dve renomované výmenné webové stránky, ktoré vám môžu pomôcť obchodovať s vašimi holdingmi IOTA pre tovary a služby.

 1. Bitfinex
 2. kraken

Ukladanie IOTA

Na inštaláciu peňaženky IOTA budete potrebovať mobilnú peňaženku. Z tejto aplikácie pre mobilné zariadenia môžete jednoducho kliknúť, prijať a zaplatiť IOTA. Je to ako vaša banka.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. iota, miota, spleť proti bloku, šifrovanie bez baníctva, nulové transakčné poplatky, ekonomika stroja, internet vecí, transakcia s genézou, doklad o vklade, doklad o práci, bitfinex, kraken
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.