Je bitcoin frajerina alebo revolucia - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
08.12. 2017 00:00  | 

O praktických otázkach bitcoinu a iných kryptoplatidiel, či digitálnych platidiel, sme už písali vo viacerých článkoch. Informovali sme vás aj o možnosti za bitcoin nakupovať. Teraz si to ale skúsme zhrnúť a prediskutovať, či má vôbec bitcoin budúcnosť.

Niečo ako vinyl

Pre bežného človeka môže byť bitcoin a svet digitálnych platidiel niečo ako púšťanie hudby z vinylov. Mnohí hovoria o tom, že vinyl je neporovnateľný s hudbou na CD alebo kvalitou, ktorú dostanete zo streamovacích služieb. Nakoniec však výsledný zvuk závisí aj od mnohých ďalších vecí – napríklad reproduktorov, či slúchadiel, ale možno aj akustiky miestnosti. A v úplnom závere je to všetko najviac závislé na vašich preferenciách. Pre niekoho (vrátane autora tohto textu) je jednoducho výhodnejšie mať vo vačku celú digitálnu knižnicu a rozdiely v zvuku nie sú až tak podstatné.

Porovnanie s vinylu s bitcoinom funguje výborne, ak si pridáme ako veľmi cool obidve veci sú. Priznajme, že ak by si kamarát kúpil hoci len pizzu za bitcoin, vzbudí to tému na rozhovor. Nie tak úplne fakt, ak pizzu zaplatí kartou alebo v hotovosti. Či to však všetko stojí za tú námahu, to už necháme na každom čitateľovi zvlášť.

Veď digitálna revolúcia už prebehla

Nevieme, čo bolo pôvodným zámerom bitcoinu, ale určite zohrávala úlohu snaha o digitalizáciu a univerzalitu. Ak by všetci používali bitcoin celosvetovo, odpadli by kurzové straty, problémy s prepočítavaním cien a mnoho ďalších problémov. A ak nie problémov, tak aspoň nepohodlných aspektov. Toto sa čiastočne odstránilo napríklad platidlom v Európskej únii – eurom. Ak cestujete zo Slovenska do Rakúska, nemusíte si už zamieňať koruny na šilingy a vôbec sa nemusíte trápiť prepočítavaním kurzu. Celosvetovo sme podobný úspech zatiaľ nedosiahli, no ani bitcoin zatiaľ nevyzerá na dominanciu v tejto oblasti.

V druhom spomínanom rozmere sme dosiahli omnoho výraznejšie úspechy. Ešte len nedávno začali ľudia v našich končinách používať karty. Všetci máme pravdepodobne ešte čerstvo v pamäti, keď začali po Slovensku vyrastať bankomaty. Postupne stále viac ľudí sa odklonilo od vyberania hotovosti z bankomatov a platby kartou sú stále častejšie. Platiť už môžeme online, vo väčšine obchodov a v mnohých krajinách hoci za zmrzlinu na ulici – bezdotykovo. Môžeme míňať veľmi pohodlne. Pre generáciu rodičov a starých rodičov, ktorí si chodili pre výplatu v obálke a maximálne mali v banke vkladnú knižku, do ktorej úradníčka písala perom, rozhodne možno hovoriť o digitálnej revolúcii.

Temné stránky internetu ako pretrvávajúca výhoda?

A tak pravdou zostáva, že bitcoin je výhodným platidlom, ak chcete zostať v anonymite. Nie je ale pre ganstrov príliš zložitý? To nám ukáže budúcnosť. Možno sa dočkáme dní, keď gangstri nebudú vyzerať ako svalovci z akčných filmov, ale budú nosiť hrubé okuliare, vyťahané tričko a spravovať sieť superpočítačov.

Existuje mnoho nástrojov online, ktoré pomáhajú anonymite, no predsalen pri platbe sa istej stopy nezbavíte. A ak by za vaším obchodom bola nezákonná činnosť, je možné, že by súd veľmi rýchlo vydal povolenie o poskytnutie informácií o platbe. V tejto oblasti má bitcoin jednoznačne navrch a anonymita, ktorú poskytuje, môže byť veľmi veľkou výhodou. Kto však takúto záruku anonymity skutočne potrebuje? Asi nebude dôležitá práve pri zakúpení kabelky, hernej konzoly, či narodeninového darčeka. V takomto prípade navyše anonymitu predsa len poskytuje hotovosť. Bitcoin asi teda – aspoň zatiaľ – u väčšinového obyvateľstva neprerazí a dieru do sveta neurobí. Naďalej zostane platidlom poskytujúcim anonymitu v online svete. Lebo ešte aj tí gangstri asi stále budú radšej nosiť kufríky s hotovosťou.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. bitcoin, revolúcia, digitálne platby, pokrok
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binary Option Robot

Tento program vie hrať za vás. :-) Postačí vám nainštalovať si ho, zaregistrovať sa a vložiť vklad. Robot automaticky rozpozná ako stávkovať a vsádza a na všetko kliká namiesto vás.
Môj rýchly tip: Toto odporúčam hlavne úplným začiatočníkom, pretože stačí zapnúť počítač a software vám sám zarába.
Minimálny vklad: $250
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.