Je ethereum lepsi ako bitcoin - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
13.12. 2017 21:18  | 

Všetci to práve hovorí o Bitcoin práve teraz (áno, drahý BTC už dlho vyčerpal značku 10.000 dolárov!), Zabudol, že najväčší konkurent sleduje tesne za sebou.

No, "tesný" by bol prehnaný: zatiaľ čo 1 Bitcoin dnes stojí za 9,615 eur, éter stojí "len" 402 eur. Je veľmi jasné, že Bitcoin tam bol prvý a masy od začiatku tohto roka, nesmierne nadšené. Bitcoin je oveľa lepšie známy, širšie používaný a široko akceptovaný. Ale spoločnosť Ethereum takisto urobila fenomenálny vývoj a ponúka niekoľko kľúčových výhod oproti Bitcoin. To je často zapomenuté všetkými BTC humbukmi. Pozrime sa teda na to, čo skutočne stojí za spoločnosťou Ethereum.

Toto sú rozdiely medzi spoločnosťami Bitcoin a Ethereum

Cena Bitcoin sa od začiatku roka zvýšila približne o 1,170% - naozaj obdivuhodná. Ale poďme sa pozrieť na Ethereum: kryptocurrency vynašiel Vitalik Buterin bol tesne pod 10 eur pred rokom a od tej doby sa vyšplhal až o 5,543%. No, napodobňujme!

Zatiaľ čo množstvo bitúmenov je obmedzené na 21 miliónov (viac ako 16 miliónov BTC je už v obehu, veľa z nich je v rukách časných horákov), každý rok sa distribuuje až 18 miliónov éterov.

Okrem toho spoločnosť Ethereum vyvoláva veľký záujem medzi nováčikmi a mikroinvestormi, ktorým Bitcoin teraz jednoducho príliš drahý. Iste - môžete tiež kúpiť 0.0005 BTC namiesto 1 BTC, takže nemusíte kopať tak hlboko, ale je lepšie mať celú mincu vo vrecku. V spoločnosti Ethereum to stále platí pre bežných spotrebiteľov.

Navyše, Ethereum je viac ako len kryptocurčenie. V skutočnosti je to celá platforma, áno, on-line komunita, kde sa dve strany môžu zaregistrovať na Smart Contracte , platia za Ether v ich vlastnej navrhovanej mene. Na rozdiel od siete Bitcoin je sieť Ethereum založená na pokročilejšom koncepte a ponúka používateľovi ďaleko viac funkcií a výhod. Na platforme, aby sme tak povedali, si každý môže uvedomiť svoj vlastný nápad, vypracovať projekty, nastaviť aplikácie a spustiť programy.

Éter je populárny v neposlednom rade kvôli rastúcej popularite ICO crowdfundingu. Mnohé začínajúce podniky ponúkajú žetóny investorom, ktorí za ne môžu platiť s étermi. Nie je to len o digitálnej mene, ale aj o členských certifikátoch, virtuálnych akciách a iných druhoch aktív. Okrem prostriedkov StartUps zhromažďuje aj nápady a rady od svojich priaznivcov.

Pokračujme: Slyšeli ste zábavnú skutočnosť, že denné Bitcoinové transakcie využívajú toľko energie ako Nigéria? To nie je vtip - jedna transakcia trvá v priemere desať minút na dokončenie. Základná účtovná sila je obrovská. Naproti tomu Ethereum trvá iba dvanásť sekúnd. Rozhodujúcou výhodou, ktorú si mnohí investori chcú vychutnať, a preto sa preorientujú na spoločnosť Ethereum.

Bitcoin alebo Ethereum: kto vyhrá boj za nadradenosť?

Pri pohľade na cenu neexistujú v blízkej budúcnosti absolútne žiadne šance, že Ethereum porazí Bitcoin. Existuje toľko dôvodov. Je ťažké byť na druhom mieste, hlavne z hľadiska bežného prijatia . Ľudia sa s Bitcoinom začínajú zahriať, takže nemôžete očakávať, že v súčasnosti objavia druhé kryptohodnotné dieťa. Okrem toho je Ethereum opakovane zasiahnutý útokmi hackerov v titulkoch, čo trochu rozmaznáva veselosť. Existujú tiež časté ťažké vidlice. A ak si myslíte, že Ethereum už v júni už bolo viac ako 300 eur, ale potom opäť klesol a od tej doby len pomaly rástol, všetko sa nezdá tak ružové.

A nakoniec, Ethereum je rovnako nestále ako každá iná kryptocurrency. Spoločnosť Ethereum by sa nemala považovať za čistú investíciu: ak chcete len zvýšiť svoje bohatstvo, stále by ste mali používať Bitcoin. Je však jasné, že koncept Ethereum je oveľa pokročilejší a bude hrať väčšiu úlohu ako Bitcoin v blízkej alebo vzdialenej budúcnosti. Ethereum preto má veľký potenciál nahradiť číslo jedna za niekoľko rokov.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Ethereum, Bitcoin, konkurencia, výhody, rozdiely, inteligentné zmluvy, platforma, pokročilé, kryptocurrency, potenciál
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Binary Option Robot

Tento program vie hrať za vás. :-) Postačí vám nainštalovať si ho, zaregistrovať sa a vložiť vklad. Robot automaticky rozpozná ako stávkovať a vsádza a na všetko kliká namiesto vás.
Môj rýchly tip: Toto odporúčam hlavne úplným začiatočníkom, pretože stačí zapnúť počítač a software vám sám zarába.
Minimálny vklad: $250
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.