Kryptobiznis rastie do obrovskych cisel - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
08.12. 2017 00:00  | 

Nie je tajomstvom, že kryptomeny, z ktorých najznámejšou je pravdepodobne bitcoin, postupne získavajú na popularite. Hoci pomalšie, než by niektorí priekopníci chceli, no podiel kryptomien na svetových trhoch sa stabilne zväčšuje.

Dvesto miliárd dolárov

Za všetko hovoria najviac čísla. Zbytočne sa budeme dohadovať o pocitoch. Pravdou zostáva, že v tomto roku už hodnota kryptobiznisu prekročila hodnotu 200 miliárd dolárov. Informácia je o tom prekvapujúcejšia, keď do úvahy zoberieme skutočnosť, že na začiatku roka 2017 bola táto hodnota na úrovni 40 miliárd dolárov.

Málokto vie, že medzi jednotlivými kryptomenami funguje súperenie na úrovni známejšieho devízového trhu. Tak napríklad na začiatku novembra altcoin začal naberať na hodnotách a už to vyzeralo, že bitcoin by mohol časom stratiť svoju nadvládu. No počas prvého víkendu v mesiaci stratil altcoin väčšinu týchto ziskov a vrátil sa na pôvodné hodnoty. Bitcoin zároveň dosiahol svoje historické maximum na úrovni viac než 7500 amerických dolárov na jednu mincu.

Vysoká volatilita – čo?

Odborníci upozorňujú, že prípad kryptomeny altcoin nie je ojedinelý a hodnota alebo výnosy v kryptobiznise vykazujú vysokú mieru nestabilnosti, teda odborne volatility. Na takomto kolísaní možno buď výrazne zarobiť, alebo prerobiť. Každopádne práve táto vysoká volatilita umožňuje špekulácie a zvyšuje záujem o obchodovanie. V aktuálnej situácii z toho mnohí ťažia a využívajú tieto možnosti k obrovským zárobkom.

Pravdou tiež zostáva, že vysoká volatilita sa týka predovšetkým tých menej známych kryptomien, pričom bitcoin ako najznámejšia si zároveň drží najväčšiu stabilitu. Dokonca to vyzerá, že v čase, keď ostatné mince strácajú na svojich hodnotách, bitcoin opäť posilňuje. Na známejšom devízovom trhu by sme to mohli prirovnať k statusu amerického dolára, ktorý možno nemusí byť najsilnejšou menou, ale vzhľadom k mnohým faktorom sa používa ako stabilná hodnota. Len ťažko pritom jasne povedať, či je naozaj tak stabilný, alebo sme si naň len zvykli.

V centre pozornosti zostáva bitcoin

Hoci svet digitálnych platidiel sa postupne rozširuje a zďaleka nie sme už odkázaní len na bitcoin, stále platí, že práve tento je najstabilnejším platidlom medzi kryptomenami. Odhad objemu bitcoinov v obehu na celom svete je niekde na úrovni 125 miliárd dolárov. Ide o najvýznamnejšiu menu a jej podiel na trhu môže neustále rásť, keďže objem investovaný do ťaženia bitcoinov je aktuálne asi trikrát vyšší než bol na začiatku roka.

Nerastie však len podiel na trhu, rastie aj hodnota bitcoinov. Tieto dva údaje však veľmi pravdepodobne súvisia, keďže dominancia bitcoinu na trhu je jednoznačná. Aktuálne tvorí viac než polovicu a podľa niektorých odhadov však až 60% trhu s digitálnymi platidlami. Ako sme už ale spomínali vyššie, vďaka vysokej volatilite kryptomien sa dá očakávať pohyb hodnoty kedykoľvek. A pohyblivosti hodnoty alebo výnosov sa nedokáže ubrániť ani bitcoin.

Čo budúcnosť?

Prekročenie magickej hranice 200 miliárd dolárov ako hodnoty trhu s digitálnymi platidlami je určite zásadným medzníkom. Síce ani zďaleka nedosahuje objemy obchodovania s tradičnými devízami, no číslo s jedenástimi nulami za dvojkou už určite budí rešpekt. Je preto asi len otázkou času, kedy sa začne bitcoin ešte viac používať, napríklad ako stredová hodnota medzi devízami, ktoré nie sú priamo obchodovateľné. Optimisti vidia v bitcoine možnosť zosadiť z trónu americký dolár.

Či už to tak bude alebo nie, ak chcete mať prehľad vo svete financií, nesmiete kryptomeny ignorovať. Ich význam stále stúpa a to, čo sme pred časom považovali za bláznivú zábavku zopár nadšencov, si postupne ukrajuje z trhových koláčov. Bitcoin je tu a pätách mu kráčajú ďalšie alternatívne digitálne platidlá.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. kryptobiznis, bitcoin, digitálne platidlá
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.