Moja skusenost s binarnymi opciami - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
17.09. 2017 00:00  | 

Hovorí sa, že múdry človek sa poučí na chybách iných. Aby sme vám túto skúsenosť umožnili, uverejňujeme plné znenie osobného blogu človeka, ktorý si chybami s binárnymi opciami prešiel sám.

Neregulovaní makléri

Vo viacerých krajinách nie sú obchody s binárnymi opciami regulované a s tým súvisí aj skutočnosť, že viacerí potenciálni obchodníci sú odkázaní na neregulovaných sprostredkovateľov – maklérov. No na druhú stranu, aj títo obchodujú na burzách, ktoré regulované sú. Je to trochu komplikované, ale v podstate platí, že pravidlá platia pre všetkých. A hoci regulácie samotných binárnych opcií nemusia v danom prostredí existovať, nejde o zakázaný obchod. V prípade problémov sa nebojte obrátiť sa inštitúcie, ktoré vám môžu poskytnúť pomoc.

Podvodníci

Podvodníkov odhalíte veľmi rýchlo. V mojej skúsenosti zohrávalo rolu od začiatku to, že väčšina komunikácie prebiehala v uzavretej skupine na Facebooku. Mohli mi už vtedy napadnúť, že toto je zvláštne. V skupine však bolo mnoho ďalších ľudí, ktorí sa tiež chceli dozvedieť ako zarobiť peniaze na internete, a tak som si nevedel pripustiť, že by naleteli všetci.

Moja skúsenosť bola trpká, ale naučil som sa. A vďaka tomu, že teraz vykonávam osvetu, sa môžete naučiť aj vy a nepopáliť sa. Ak vám niekto sľubuje príliš jednoducho, ako zarobiť veľa peňazí, a pritom ani nemá vlastnú stránku, začnite mať podozrenie. Nebudeme si klamať – nech je obchod akýkoľvek, maklér vždy zarába. Inak by to nerobil. Rozdiel je však v tom, či na vás zarába, alebo vás okráda.

Stratégie

Pomerne častým reklamným produktom mnohých poradcov v obchodovaní s binárnymi opciami sú zaručené stratégie ako zbohatnúť. Makléri majú svoje vzorce, ktoré vám ochotne predajú a potom už vám nič nebráni v tom, ako rýchlo zbohatnúť. Iba že by v tom bol nejaký háčik.

Nikto vám, samozrejme, svoju miliónovú a zaručenú stratégiu nepredá. A ak by ju mal, nebude vás to stáť 100 eur. Stratégie určite fungujú a majú vo svete obchodovania na finančných trhoch svoje miesto. Nečakajte však, že budú jednoduché. Jedno osobné odporúčanie: ak ste slabší v matematike, tak ako ja, poraďte sa s kamarátom, ktorý bude z toho múdrejší. Nepodľahnite stratégii 5-2-1, ktorá je založená na teórii pravdepodobnosti, ak jej sami nerozumiete. Môže sa naozaj vyplatiť vyskúšať si Plus500 demo, kde si stratégie môžete vyskúšať ešte predtým, než zainvestujete svoje úspory. A keď už sme u toho, v zoznamoch podvodných a čudných obchodníkov som nikdy nenašiel WebMoney a mám s nimi tiež len dobré skúsenosti.

Finančné pasce

Ak je niečo zadarmo, určite to nie je zadarmo. To som sa tiež musel naučiť až som sa sám popálil. Je veľmi lákavé, ak vám maklér ponúkne, že zdvojnásobí váš prvý vklad. Nechcem vás od tejto možnosti odrádzať. Peniaze navyše sa vždy hodia. Prečítajte si ale aj drobné písmo, ktoré tento bonus sprevádza.

Spravidla takto získané peniaze navyše – spolu s vašimi peniazmi nemôžete vybrať po istú dobu. Aj keď sa vám bude dariť a budete mať na účte omnoho viac, stále zarobené peniaze nebudete môcť vybrať. Naďalej budete investovať a uskutočňovať obchody, čím zvyšujete riziko, že o vložené, bonusové aj zarobené prostriedky môžete nakoniec prísť. Nemusí sa to stať, ale môže. Prečítajte si poriadne drobné písmenká. Ide predsa o peniaze. Známe sú prípady, keď výbery boli povolené až po uskutočnení obchodov v objeme 30.000 eur.

Peniaze zdarma vám nikto nedá a vo svete binárnych opcií, ako aj vo svete finančných operácií vo všeobecnosti, musíte rátať s tým, že za všetkým môže byť pasca. Dá sa ich obísť a naučiť sa ako sa v tomto svete pohybovať bez ujmy. Je však dobré si všetko poriadne naštudovať a nevnímať binárne opcie ako hru. Možno stojí za to zopakovať, že vďaka Plus500 demo si môžete všetko vyskúšať bez rizík.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. osobná skúsenosť, binárne opcie, zárobok, riziká
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.