Monero xmr - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 22:35  | 

Monero (XMR) je digitálna mena s otvoreným zdrojovým kódom vytvorená pred približne tromi rokmi a zameriava sa na tri hlavné veci, a to súkromie, decentralizáciu a škálovateľnosť. Na rozdiel od mnohých kryptocurrencies, ktoré sú deriváty Bitcoinu, Monero je založený na protokole CryptoNote a má rôzne algoritmické rozdiely týkajúce sa blokovania obskoku.

Monero bol pôvodne spustený pod názvom BitMonero, ktorý je zložkou Bit (ako v Bitcoin) a Monero (doslova znamená "mince" v esperante). O päť dní neskôr sa komunita rozhodla, že meno sa skráti iba na Monero. Bola spustená ako prvá vidlica meny založenej na CryptoNote Bytecoin. Okrem toho vývojári spoločnosti Monero zistili početné prípady nekvalitného kódu, ktoré boli následne vyčistené a rekonštituované

Monero je napájaný striktne Dôkazom práce, ale konkrétne využíva banícky algoritmus, ktorý má potenciál efektívne zadávať miliardy existujúcich zariadení (akékoľvek moderné x86 procesory). Monero používa algoritmus CryptoNight Dôkaz práce (PoW), ktorý je určený na použitie v bežných procesoroch. Inteligentná banská funkcia umožňuje transparentné spracovanie procesora v počítači užívateľa

Monero je bezpečná, súkromná a nedostupná šifrovacia kriminalita. Je otvorený a prístupný pre všetkých. S firmou Monero ste vlastnou bankou. Iba vás kontrolujete a zodpovedáte za svoje finančné prostriedky. Vaše účty a transakcie sú nepríjemné z očí.

Monero je bezpečný - Monero je decentralizovaná kryptocurrency, čo znamená, že je mimoriadne ťažké hackovať a ukradnúť svoje finančné prostriedky. Transakcie sa potvrdzujú distribuovaným konsenzom a potom sa nemenne zaznamenávajú na blokovom reťazci. Tretím stranám nemusíte mať dôveru, aby ste udržali svoj Monero bezpečný.

Monero je súkromný - Monero používa zvonenie a vyzváňam dôverné transakcie, aby zmarili sumy, pôvod a ciele všetkých transakcií. Monero získava všetky výhody decentralizovanej kryptoprevádzky bez akýchkoľvek štandardných koncesií na súkromie.

Monero nie je možné nájsť - adresy odosielania a prijímania, ako aj transakčné čiastky sú štandardne zmazané. Transakcie na blokovej reťaze Monero nemožno prepojiť s konkrétnym používateľom alebo skutočnou identitou.

Monero je zameniteľné - Monero je zameniteľný, pretože je štandardne súkromný. V súčasnom stave je mimoriadne nepravdepodobné, že spoločnosť Monero bude v dôsledku svojho pridruženia v predchádzajúcich transakciách čakať na čiernej listine výmenami alebo predajcami.

výhody

  1. Vidlička sa robí pravidelne a bežne na Monero.
  2. Poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti.
  3. Zvýšená anonymita.

nevýhody

  1. Najdôležitejšie je, že spoločnosť Monero má veľa zainteresovaných strán a bolo by problémom presvedčiť ich, aby prešli na nový reťazec.
  2. V porovnaní s inou digitálnou menou je v zozname prijateľnosti stále nižšia.
  3. Niekoľko výmen online umožňuje priamy nákup.

Kde / Ako ho kúpiť

Transakčné poplatky spojené s nákupom spoločnosti Monero budú nižšie, ak sa rozhodnete kúpiť priamo na burze Monero ako Changelly alebo Kraken.

Ak však máte záujem o veľké nákupy digitálnej meny, odporúčame vám použiť výmenu. Ako vždy, budete sa musieť zaregistrovať na burze a financovať účet. Niektoré výmeny budú trvať niekoľko pracovných dní, aby ste mohli financovať svoj účet a skutočne si overiť totožnosť prostredníctvom výmeny. Takže, prosím, ber to na vedomie.

Najlepšou možnosťou a najrýchlejším spôsobom na nákup Monero sú najprv Bitcoin a potom okamžite vymeniť Bitcoin pre Monero. Toto je obzvlášť vhodné, ak sa ponáhľate a chcete využiť zníženie cien.

Existuje veľa výmen, ktoré vám môžu pomôcť úspešne.

Obchodovanie s firmou Monero

Trh spoločnosti Monero funguje rovnako ako v mnohých iných kryptocentránoch. Záujemcovia o investovanie do kryptoprevádzky ho môžu kúpiť priamo prostredníctvom burzových obchodov vrátane Poloniex, Bitfinex a Kraken.

Starostlivo sledujte trendy na trhu, rast a pokles cien pred uskutočnením akýchkoľvek investícií na akejkoľvek burze, pretože cieľom každej investície je dosiahnuť zisk. Takže aj vy to dobre pozorujete.

Môžete mať aj šťastie, že sa stretnete s tými, ktorých zúfalo potrebujete v hotovosti, takže by mohli chcieť predať svoje mince Monero a to bude za nižšiu cenu. Ale buďte opatrní podvody.

Ukladanie Monero

Stiahnite si generátor peňaženky, rozbaľte a otvorte generátor peňaženky na peňaženku (monero-wallet-generator.html) do webového prehliadača na počítači so vzdušným priestorom, ktorý sa predtým nepoužil alebo či bol inštalovaný čistý systém.

Vaša peňaženka bude mať štyri dôležité položky:

  • Verejná adresa spoločnosti Monero - verejná adresa sa používa na prijímanie finančných prostriedkov do peňaženky. Dáte to každému, kto bude odosielať finančné prostriedky do vašej peňaženky.
  • Monero Mnemonic Seed - mnemotechnické semeno je spôsob ukladania celej peňaženky, ktorá je ľahko rozpoznateľná pre ľudí. To je všetko, čo potrebujete k neskoršiemu obnoveniu peňaženky.
  • Klávesnica súkromného výdavku programu Monero - kľúč na súkromné ​​výdavky slúži na odoslanie finančných prostriedkov z peňaženky.
  • Klávesnica privátneho zobrazenia v režime Monero - súkromný kľúč na zobrazenie zobrazuje transakcie zadávané v peňaženke. Obvykle sa toto nastavenie používa na nastavenie iba peňaženky, ktorá zobrazuje iba prichádzajúcu transakciu, ktorá vidí prichádzajúce transakcie naživo v blokovej reťazci, keď sa odosielajú do peňaženky s chladným skladom.

V tomto okamihu máte veľa možností. Peňaženku môžete vytlačiť na papieri, uložiť ju ako PDF alebo text na USB kľúč, napáliť na CD / DVD atď. S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť aspoň dve alebo tri kópie bezpečne uložené na rôznych miestach. Pri digitálnom uložení šifrovanie všetkého so silným heslom. Ak ukladáte na papier, neukážte peňaženku žiadnemu inému, ktorý si môže zapamätať kľúč s 25 slovami alebo si bez vášho dovolenia urobiť fotografiu peňaženky. Odovzdanie niekomu obrázku peňaženky je rovnaké ako rozdelenie všetkých vašich prostriedkov.

Bez ohľadu na to, aké metódy ste vybrali, uistite sa, že v zariadení, ktoré ste použili, nenájdete žiadnu kópiu peňaženky Monero.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. monero, anonymná kryptocurrency, kryptocurrency na tmavom trhu, anonymný bitcoin, nedostupný, dôkaz práce, cryptonight, opensource, decentralizovaný, fúkanie, nižšie transakčné poplatky, mnemotechnické osivo, súkromné ​​kľúče,
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.