Najcastejsie a najdolezitejsie terminy cryptocurrency musite pochopi - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
01.05. 2018 19:48  | 

Kryptoobchod alebo digitálna mena sa stala pomerne populárnym výrazom; samotné odvetvie sa stalo cenným a priťahovalo pozornosť finančných inštitúcií a jednotlivcov na celom svete. Mnoho odborníkov sa domnieva, že kryptocurrency má potenciál v budúcnosti zmeniť dynamiku finančného sektora.

Koncept však nie je taký jednoduchý, ako si myslia mnohí z nás. Ak ste začiatočník a nerozumiete tomu, ako funguje tento typ meny, nemôžete z neho mať žiaden spôsob.

Odporúčame vám, aby ste sa poradili s odborníkom predtým, než investujete svoj čas a bohatstvo do obchodovania s kryptoobchodmi. Ale aby ste začali a máte predstavu o tom, čo je digitálna mena, vysvetlili sme niektoré najdôležitejšie pojmy v najjednoduchších slovách.

Blockchain

Jedná sa o digitálnu knihu, ktorá je udržiavaná verejne, čo znamená, že ktokoľvek má prístup k nej z akéhokoľvek zariadenia. Táto kniha vedie záznamy o všetkých transakciách medzi používateľmi šifrovacích systémov. Umožňuje vám zistiť, koľko hodnoty sa prenieslo a odkiaľ pochádza. Vďaka blokovacej technológii každý vie o každej transakcii, ktorá prebieha, čo robí celý systém úplne bezpečným.

Informácie šírené pomocou technológie blokovania môžu byť prístupné, ale nemožno ich kopírovať.

výmena

Jedná sa o webové stránky, ktoré vám umožňujú kupovať a predávať kryptocurrency. Na svoje transakcie musíte vždy používať legitímnu webovú stránku.

Bearish a Bullish

Tieto pojmy budete počuť pomerne často. Keď je trend na trhu priaznivý a zdá sa byť ziskový, nazýva sa Bullish. Keď trh klesne a trendy sa nepovažujú za priaznivé, nazýva sa Bearish.

Cryptography

Kryptografia je kódovanie a dekódovanie, ktoré sa používajú na šifrovanie všetkých informácií. Kryptografia je základom, na ktorom je celý systém postavený.

Kryptografický kľúč

Vzhľadom na to, že je možné získať prístup k verejným blokom, zabezpečenie tajných hodnôt pomocou komplexného algoritmu je šifrované a dešifrované. Krypočasnosť používa dva typy kľúčov; verejný kľúč môže ktokoľvek použiť na šifrovanie správy, ktorú potom prijmete. Potom použijete súkromný kľúč, ku ktorému nemôžete pristupovať nikto okrem vás, aby ste tieto informácie dekódovali.

peňaženka

Tieto doslova sú vaše digitálne peňaženky. Môžete odosielať, ukladať a prijímať svoju digitálnu menu pomocou kryptotlačovej peňaženky. Tieto peňaženky ukladajú vaše súkromné ​​a verejné kľúče. Ak stratíte digitálnu peňaženku, skončíte stratou všetkých svojich kryptocurrency a súvisiacich informácií.

baníctvo

Využívate výpočtový hardvér na riešenie kryptografických problémov alebo hádaniek a ako odmenu sa generuje viac kryptocurrency. Každá vyriešená hádanka pridá transakciu do digitálnej knihy alebo blokovej reťaze.

Vidlička

Používame termín vidlice, keď sa jedna bloková reťaz rozdelí na dva rôzne reťazce. Toto rozdelenie sa zvyčajne deje pri pridávaní nových predpisov do kódovania blokov.

Chladiarenský sklad

Digitálnu menu môžete presunúť offline pomocou viacerých metód. tento proces sa nazýva chladiaci sklad. Neznamená to, že ste fyzicky posielali svoju kryptokuritu offline; znamená to, že môžete vytlačiť kód QR digitálnej peňaženky alebo presunúť súbory na niektorý hardvér, ako je USB.

Boli to niektoré z najčastejšie používaných výrazov a pomôže vám lepšie porozumieť procesu.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. šifrovanie, digitálne peniaze, blokov, baníctvo, bitky
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.