Nove trendy v oblasti technologii obchodovania - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
22.08. 2017 13:51  | 

Pokiaľ váš produkt neposkytuje každý obchodný nástroj na povrchu zeme bez takéhoto rozsiahleho množstva nečinnosti

Obchodné platformy nedávno zaznamenali najhoršie zmeny v ére. Pozrime sa na tieto pokroky a ich dôsledky.

Už viac ako 10 rokov sa základ pre všetky obchodné platformy otáčal okolo technológií Flash, Java a .NET. To sa nedávno zmenilo, pretože HTML5 sa rýchlo a jednoznačne mení na preferovaný značkovací jazyk pre poskytovateľov platforiem. Vďaka rýchlemu rastu percenta mobilných obchodníkov a používateľov počítačov Mac, ľahká a multiplatformná technológia HTML5 sa zvyčajne rozlišuje, pretože väčšina zariadení a operačných systémov podporuje hlavnú technológiu.

Napriek tomu, že tento krok nie je obmedzený na poskytovateľov platforiem, nemôžeme poprieť, že finančné odvetvie z tejto zmeny obrovsky profitovalo. Vzájomná zhoda, konzistentnosť, modernizácia dostupnosti; Rozšírená spolupráca, optimalizácia medzi rôznymi prehliadačmi a mobilmi a vyššia schopnosť reagovať sú nedávno časťou výhod, ktoré sprevádzajú obchodnú platformu kódovanú formátom HTML5.

Poskytovatelia platforiem dokážu skĺbiť pokročilé grafovacie nástroje, zabudované video kanály, reakciu na obchodovanie s kvapalnými látkami a prispôsobiteľnosť, ktoré idú ďaleko smerom k zvyšovaniu skúseností používateľov. Napriek tomu, že obrovské množstvo týchto výhod bolo možné nájsť v minulých obchodných platformách založených na platforme Flash / Java / .NET; Kódovanie obchodného rozhrania založeného na jazyku HTML5 je v súčasnosti menej náročným podnikom, ktorý presmeruje multimediálnu a grafickú integráciu a zlepšuje softvérovú sémantiku.

Na strane obchodovania získajú používatelia poplatok z rýchlejšej reakcie na platformy, plne integrovaných nástrojov, prispôsobiteľných zobrazenia grafov a okrem iného zlepšenia skúseností s mobilnými obchodmi.

Čo sa deje, je to, že poskytovatelia platforiem môžu na svoje obchodné platformy zabaliť čoraz väčší počet nástrojov a funkcií. Rôzne prispôsobiteľné mapovacie systémy, technické ukazovatele, obchodné roboty, sociálne obchodovanie a rôzne typy opcií (pre platformy binárnych volieb) sú v súčasnosti plne integrované do obchodných platforiem.

Ako obchodník, ktorý má tieto nástroje a funkcie v jedinom rozhraní a má kapacitu na pripojenie v reálnom čase, môže bez obmedzení vylepšiť skúsenosti s webovými a mobilnými obchodmi.

Makléri už nikdy nemusia tieto nástroje a funkcie importovať od tretích strán. Poskytovatelia platforiem sú v súčasnosti pripravení na bezproblémovú integráciu do svojej platformy bez obťažovania súvisiaceho s kódovaním Java / Flash / .NET, zatiaľ čo obchodníci profitujú z bohatej obchodnej platformy so zvýšeným výkonom. Je to win-win ... win.

Uľahčiť postup

Vývoj sledovania geolokácie takisto umožnil maklérom ponúknuť svojim obchodníkom vynikajúcu mieru vykonávania a reakcie. Pri šancu, že maklér má niekoľko serverov nachádzajúcich sa v rôznych zemepisných oblastiach, bude obchodník z určitej krajiny priamo spojený so správnym serverom a ocení rýchlejšie obchodné popravy z dôvodu nižšej latencie.

S využitím runtime prostredia node.js (ktoré sa podobne udržiava na väčšine hlavných platforiem), informačný kanál zobrazený na obchodných platformách je podľa všetkého celkom rýchlejší. Pohodlie node.js spolu s jeho rýchlosťou a prispôsobivosťou robí z neho ideálne prostredie pre runtime, ktoré poskytovatelia platformy môžu využívať na prenos údajov v reálnom čase na obchodnom rozhraní bez toho, aby zdôrazňovali akékoľvek zablokované postupy, pretože node.js v podstate nikdy nevykonáva I / O v zlomku sekundy.

Aby sme to jasne povedali, čo node.js robí, je odosielanie dát na front-end softvéru, keď server získava dáta - pri veľmi vysokých rýchlostiach.

Posledné dva roky zaznamenali vývojári softvéru a všetky konkrétnejšie obchodné platformy prakticky obmedzené na prehodnotenie všeobecného systému obchodného rozhrania. Rovnako ako v tomto momente ide o klišé, inovácia neustále postupuje tak, aby váš softvér.

So súčasnou požiadavkou tohto pravidelne sa rozvíjajúceho priemyslu, ak váš softvér neposkytuje každý obchodný nástroj na zem bez toho, aby to bol veľký počet latencií jednej mikrosekunde, ste starodávni.

Daj mu päť rokov a môžeme prísť veľmi dobre.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Financie, obchodovanie, binárne, akcie, investície, platforma, obchodník, maklér
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.