Obchodnikom s binarnymi opciami za 5 minut - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
02.11. 2017 00:00  | 

Čo sú to binárne opcie? Ako na nich môžem zbohatnúť? Na čo si dávať pozor? Na tieto otázky sme sa už pokúsili odpovedať v mnohých ďalších článkoch. Radi sa k tejto téme vrátime, lebo informácií nie je nikdy dosť. Prečítajte si tento sumárny text a dozviete sa ako urobiť prvé kroky.

Binárne opcie v krátkosti

Na túto stránku ste pravdepodobne zavítali preto, aby ste sa dozvedeli, ako zarobiť peniaze na internete. Binárne možnosti sú jednými z najjednoduchších príležitostí ako investovať na finančných trhoch. V podstate všetko, čo musíte urobiť, je rozhodnúť \"áno\" alebo \"nie\" – bude hodnota rásť alebo klesať? Vždy sú len dve možnosti, preto hovoríme o opciách binárnych. Bude hodnota podkladového aktíva v určenej dobe nad alebo pod stanovenou cenou? Odpoveď bude buď áno alebo nie.

Zdanlivá jednoduchosť obchodovania s binárnymi opciami vedie k neustále rastúcej popularite binárnych opcií ako aj ku skutočnosti, že práve obchodovanie s binárnymi opciami býva často prvým krokom vstupu na finančné trhy.

Ako zarobiť veľa peňazí na binárnych opciách?

Vyhnime sa teóriám a poďme si prejsť konkrétnym príkladom. Až si prejdete vlastnou analýzou trhu a rozhodnete sa pre konkrétnu komoditu, je čas zainvestovať. Povedzme, že ste si istý, že konkrétna komodita si udrží cenu nad 1000 USD počas nasledovných 2 hodín. V binárnom svete ste sa teda rozhodli povedať „áno“.

Binárna opcia sa spravidla predáva za cenu od nula do 100 dolárov. Povedzme, že vaša binárna opcia sa bude predávať za 46 USD. Ak sa rozhodnete ju za túto cenu kúpiť a v danom čase cena komodity bude skutočne nad 1000 USD, vaša opcia zarába a jej hodnota bude 100 USD. Čiže v tej chvíli zarábate 54 USD. Od tejto sumy sa odrátajú poplatky, ktoré sa u jednotlivých maklérov rôznia.

Nebudeme maľovať veci len ružovo. Isto vás zaujíma aj to, čo sa stane, ak ste nevzali do úvahy všetky informácie, neurobili dobrú analýzu trhu a netipovali správne. Ak nastane tá situácia, že komodita nebude mať v daný čas hodnotu nad 1000 USD, o svoje peniaze (46 USD) strácate.

Nenechajte sa zlákať

Systém pôsobí veľmi jednoducho a môže poľahky zvádzať k vyšším stávkam a riskovaniu. Človek veľmi ľahko môže dať na svoje pocity. Lenže tento typ ľudí často neuspeje, alebo neuspeje dlhodobo. Aj v národných lotériách občas vyhrá niekto, kto to s peniazmi jednoducho nevie. Následne o rok neskôr čítame, že človek, ktorý pred rokom vyhral milión eur, je na mizine a na ulici.

Skutočne nechceme hroziť. Do pamäti by ste si však mali vryť, že ide o finančný trh. Ak chcete riskovať, skúste online ruletu. Ak ste ale človekom so silným záujmom o finančné analýzy, bavia vás najnovšie správy z trhov, sledujete svetové udalosti, ktoré môžu mať vplyv na svetové ceny alebo situáciu na trhoch a burzách, sú binárne opcie pre vás ako stvorené.

Obchodovať bez peňazí? Skúste

Ak ste vo finančnom svete nový, je len prirodzené, že v úvode váhate. Hľadáte ľudí, ktorí majú s binárnymi opciami skúsenosti, vedia ako zarobiť veľa peňazí obchodovaním s binárnymi opciami. Na internete sa dozviete skutočne veľa. Aj o podvodníkoch a systémoch, ktorým je lepšie sa vyhnúť. Tak ako všade, aj vo svete binárnych opcií existujú ľudia, ktorí chcú systém len zneužiť a kazia dobrú povesť tým ostatným.

Môžete si však prečítať nespočetne strán o príbehoch iných, no nikdy sa to nevyrovná situácii, keď si to vyskúšate sami. Určite vás bude zaujímať, že existuje možnosť vyskúšať si to úplne zdarma, resp. bez rizika straty vlastných zdrojov. Spravidla sa neviaže demo účet k žiadnym podmienkam a nevylučuje žiadne menové páry alebo komodity, takže máte skvelú možnosť si overiť vaše zručnosti bez rizík.

Väčšina osvedčených maklérov a sprostredkovateľov ponúka ku svojim službám aj demo účet, kde si môžete všetko vyskúšať. Odporúčame napríklad Plus500 demo. A keď už sme pri odporúčaniach, na prevody financií by sme radi upriamili vašu pozornosť na službu WebMoney, s ktorou máme len tie najlepšie skúsenosti.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, ako zbohatnúť, 5 minútový návod
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.