Pae uspesnych strategii pre obchodovanie s binarnymi opciami - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
06.08. 2017 23:03  | 

Na šancu, že obchodujete bez stratégie alebo techniky, ktorá vám pomôže s binárnymi možnosťami, mali by ste

Obchodovanie s binárnymi opciami je dnes jedným z popredných trendov na finančných trhoch. Tak skúsení, ako aj amatérski obchodníci súťažia, aby ich začlenili do svojich investičných portfólií. Podobne ako akékoľvek iné obchodné platformy alebo podnikanie, mali by ste mať stratégiu na využitie so špecifickým cieľom, aby ste mohli spoľahlivo profitovať.

Ak bez stratégie alebo techniky, ktoré vám umožnia obchodovať s binárnymi možnosťami, by ste sa mali považovať za hazard. V závislosti na bohatstve nie je výnimočne bezpečný pri obchodovaní s binárnymi možnosťami, pretože v dlhodobom horizonte nebude pracovať pre vás a môže skončiť stratou väčšiny vašej investície. Budete potrebovať silnú stratégiu, ktorú môžete bez problémov využiť, čo vám umožní správne predpovedať. Okrem toho musíte použiť techniku, ktorú dobre vidíte a ktorá spoľahlivo staví vašu šancu na výhru.

Stávka alebo obchod

Stratégie sú vo všeobecnosti rozdelené do dvoch skupín. Tieto klasifikácie sú;

  • Stratégie založené na modelu stávkovania - V týchto stratégiách sa predpokladá, že investícia využije techniky stávkovania bez ohľadu na to, či vedia o rozpočtových trhoch alebo nie. Tieto postupy využívajú niekoľko stratégií, ktoré sú určené na vytvorenie možnosti výhry. Stratégie vo svetle spravodajstva sú najlepším príkladom v tejto klasifikácii.
  • Stratégie správania sa na trhu - investor v týchto stratégiách úplne závisí od technických a štatistických informácií, ktoré sú okamžite dostupné alebo ktoré prešetrovali a pracovali. Hoci sú tieto stratégie o niečo ťažšie pochopiteľné a zvládnuté, sú najspoľahlivejšie, pretože sú objektívne. Existujú stratégie, ktoré vám umožnia pochopiť niektoré informácie, napríklad grafy a ktoré znižujú náročnosť nového obchodníka.

Dobre známe stratégie, ktoré treba ísť, sú:

I - Základná stratégia analýzy

Táto technika sa zameriava na analýzu správania všeobecných výkonov alebo vlastností spoločnosti. Ako investor alebo obchodník s binárnymi možnosťami ste zaujatí úvahami o zdravej hospodárnosti súvahy, výkazu ziskov a strát a výkazu peňažných tokov spoločnosti, skôr ako zvážite možnosť nákupu opcie. Alternatívne faktory, na ktoré by ste sa mali pozrieť, majú začleniť zamestnanca a plnenie obchodných partnerov. Jednoducho povedané, táto stratégia sa pokúša pozrieť na všeobecnú predstavu o podnikaní, ktoré chcú investovať do svojich akcií a súčasne aj na všeobecný priemysel.

II - Stratégia technickej analýzy

Ide o veľmi prevládajúcu techniku ​​obchodovania s opciami. Je to v podstate znepokojené štúdiom minulosti s využitím rôznych parametrov, napríklad grafov, ktoré majú na pamäti cieľový cieľ predpovedať budúcu cenu majetku. Táto stratégia nie je zameraná na získanie vlastnej hodnoty majetku. Je to veľmi užitočné pri obchodovaní s možnosťami, pretože ako obchodník nemusíte sa ponoriť do firemného finančného výkazu. Medzi nástroje používané v technickej analýze patria okrem iného aj skupiny Bollinger a Moving Average.

III - Základná stratégia možností

Táto stratégia je pomerne známa medzi obchodníkmi s možnosťami. Je navrhnutá a využívaná obchodníkom na to, aby sa chránila pred získaním všetkých strát z investícií. Vyberiete podkladové aktíva alebo menu, na ktoré máte záujem a potom, ak pohyb trhovej ceny štrajku smeruje smerom k slušnému smeru, povedzme smerom hore, zadáte možnosť nákupu. Medzitým uvediete možnosť predaja na podobné aktíva.

Umožňuje použiť príklad:

Menová opcia GBP / USD sa pohybuje na úrovni 1: 4000. Vložili ste možnosť hovoru vo výške 100 USD, ktorá vyprší za 30 minút. Platba je 70% a 15% v prípade straty. V počiatočných 15 minútach je aktívum 1: 4015, čo je skvelé až doteraz. V tomto okamihu si zakúpite možnosť predaja pre podobné aktíva v čase 1: 4015, ktoré vyprší za 15 minút za 100 USD. Výplaty sú podobné ako v prípade kúpnej opcie.

Na konci 30 minút sa dosiahnu dva výsledky.

  • Vaše 30-minútové volanie vyhrá a 15-minútové opcie. Budete mať zarobené 185 USD zo 70% výhry z volania a 15% náhrady za útechu z predajnej opcie (inverzné sa môže stať, vyhrať opcie a výplaty opcií).
  • Obe aj volajúce opcie končí v peniazoch. Získate 340 dolárov (170 dolárov 170 dolárov). Keďže je prakticky ťažké prísť o dve možnosti, celkové riziko straty v tejto stratégii je len 15 dolárov, pričom treba mať na pamäti cieľový cieľ vyhrať 140 dolárov.

IV - Algoritmické a signály

Existujú aplikácie, ktoré sa predávajú a ktoré sú skvelé pri obchodovaní alebo analýze trhových informácií. Možno si myslíte, že je vhodné investovať do takejto aplikácie. Táto aplikácia je nainštalovaná vo vašom počítači a zhromažďuje informácie, ktoré potrebujete, a potom ju analyzuje, aby vytvorila tie najlepšie výsledky. Tu sa využívajú informácie o technickej a fundamentálnej analýze.

Počítač potom vyberie obchod pre obchodovanie. Dokonca by ste mohli jednoducho dopredu a navrhnúť aplikáciu, aby bola skutočne obchodná pre vás. Budete však musieť bežne aktualizovať nespracované údaje, ktoré aplikácia vyberá svoje detaily.

V - stratégia spoločnej integrácie

Na trhu by mohli existovať dve zásoby, ktoré majú vysoký vzťah na pripojenie. Mohlo by to byť z dôvodu, že sa nachádzajú v podobnom odvetví a obchoduje sa s podobným trhom, ktorý je následne ovplyvnený mnohými prvkami podobným spôsobom. Vzhľadom na vysokú spojitosť medzi takýmito dvojicami akcií zistíte, že v akomkoľvek bode existuje medzi nimi medzera, ktorá sa dlho uzavrie. Táto medzera môže byť spôsobená oslabením jedného zásoby dočasne. Základným záväzkom je rozlíšiť túto medzeru.

Po rozlíšení medzery by ste mali zakúpiť volaciu opciu pre akciu, ktorá je krehká alebo predajná opcia pre tento majetok, ak bude cena vyššia v cene nepochybne klesať. Nakoniec tieto dve aktíva prejdú na spojenie a to by malo byť "bodom výstupu".

Konečné slovo

Stratégie, rovnako ako investičné možnosti, sú početné a môžete skončiť s takou, ktorá vám prináša stálu výhru. Na šancu, že ste novým obchodníkom, vyhľadajte dobre a rozlišujte jednu stratégiu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu obchodnému portfóliu a vzoru. Ak máte väčšiu skúsenosť, môžete vytvoriť svoju vlastnú stratégiu alebo konsolidovať dve existujúce stratégie na vytvorenie hybridného modelu.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Financie, obchodovanie, binárne, akcie, investície, stratégie, maklér, obchodník
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.