Popularita binarnych opcii - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
03.08. 2017 00:00  | 

Nárast popularity binárnych opcií sa dá bez pochýb označiť za značný. V ostatných rokoch sa objavilo množstvo rôznych článkov o binárnych opciách, pozitívnych aj negatívnych.

Pred niekoľkými rokmi, pri prvom „boome“ vydal časopis Forbes článok s názvom „Nehazardujte na binárnych opciách“. Článok hovoril o hazarde a o tom, ako je celá vec len otázkou času, než binárne opcie budú zakázané. Podobných článkov sa objavilo viacero a hovoria o biznise s binárnymi opciami ako o divokom západe vo financiách. Viaceré, vrátane spomínaného článku z Forbesu, však spomínajú, že sa biznisu s binárnymi opciami jednoducho darí.

Skvelý biznis

Od článku Forbesu uplynuli roky a biznis s binárnymi opciami stále prekvitá. Ale je to stále len pokračovanie prvotnej horúčky, alebo sa systém už stabilizoval? Mnohí ľudia veria, že ide stále len o začiatky biznisu. Niektorí z nich to berú ako príležitosť – vlnu, na ktorú treba naskočiť. Iní varujú, že treba počkať ako sa to vyvinie.

Či patríte k prvej alebo druhej skupine, fakty ukazujú, že biznis prekvitá. A necháme na vás, či chcete počkať na ešte viac prekvitania, alebo sa zveziete na tejto vlne. Nám sa však zdá, že po rokoch na finančných trhoch už možno hovoriť o stabilizovanom systéme. Aj keď stále sú vlny silné a dobre sa na nich vozí.

Úspech už trvá roky

Binárne opcie boli pôvodne obchodované len na burzách a dokonca je možné s nimi obchodovať aj dnes na opčných trhoch. Avšak v roku 2008 začal biznis v tej podobe, ako ho poznáme dnes – dostupný pre investorov prostredníctvom online platforiem. Stalo sa tak na základe rozhodnutia burzovej komisie v USA, ktorá rozhodla, že binárne opcie sa nemusia obchodovať len na burzách.

Skúsenosti s binárnymi opciami sa rozšírili. Objavilo sa množstvo online brokerov a tí sa spoločne snažia binárne opcie a možnosť ako zarobiť na internete sprístupniť širokej verejnosti. Digitálny vek tomu výrazne pomohol a spôsobil revolúciu na finančných trhoch.

Výhody

Binárne opcie tak ako ich poznáme dnes sú známe zjednodušením obchodovanie s devízami, komoditami aj akciami. Pri obchodovaní s binárnymi opciami majú obchodujúci ľahký prístup k svojmu rozhodnutiu medzi dvomi scenármi. Výsledok je tiež binárny – peniaze získate, alebo pri neúspešnom obchode stratíte. Ak obchodník predvída správne, získa návratnosť investície vopred stanovenú – typicky niekde okolo 85%.

Nie je prekvapením, že tento spôsob obchodovania je veľmi atraktívny a je považovaný za ľahký spôsob ako zarobiť veľa peňazí online. K dispozícii máte širokú škálu trvania binárnych opcií. Počnúc už od populárnych minútových, kde sa do 60 sekúnd dozviete, či váš tip na krátkodobý vývoj trhu bol správny alebo nie a tak už o minútu viete, či ste zarobili.

Výhod je viacero a dočítate sa o nich v našich iných článkoch. Radi by sme však vyzdvihli jednu: obchodník od začiatku vie o všetkých rizikách, ktoré sa s obchodom spájajú.

Nevýhody

Predstierať, že majú binárne opcie len výhody, nemá zmysel. Môžete v krátkom čase veľmi veľa zarobiť, ale môžete o svoje peniaze aj prísť. Obchodník môže prísť o 95% svojej investície, keďže väčšina platforiem vypláca z neúspešných investícií niečo medzi 5 až 15%.

Niektoré systémy vám ponúknu bonus zdarma. A to je super, nie? Samozrejme však nič nie je zadarmo a ak si podrobne prečítate podrobnosti, zistíte, že výmenou je nemožnosť vybrať peniaze do istého obdobia alebo dosiahnutia istej sumy. Toto vás nemusí nijako obmedzovať, ak s tým rátate. Problémom však je, že mnoho ľudí si nečíta podrobnosti a následne vznikajú problémy.

Veľké sľuby

Nevýhodou binárnych opcií, ktorej sme dali samostatný podnadpis sú dojmy rýchleho zbohatnutia. Áno, ak máte šťastie, môžete veľmi rýchlo prísť k veľkým peniazom. Ale to sa bavíme o hazarde. My však sľubujeme stabilný príjem – situáciu, keď sa vzdáte vašej práce, lebo už pracovať nemusíte a budete mať dostatočný príjem z binárnych opcií. Nenaleťte teda veľkým sľubom a buďte trpezlivý.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. výhody, nevýhody, binárne opcie, popularita
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.