Potcoin pot - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 22:50  | 

Potcoin je ďalšia peer-to-peerová digitálna mena založená na softvéri s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý bol uvoľnený pod licenciou MIT / X11. Hoci zdieľa niektoré technické podobnosti s Litecoinom, jeho hlavným cieľom je stať sa štandardizovaným platobným prostriedkom pre odvetvia, ktoré majú povolenie legálne vyrábať kanabis.

Táto digitálna mena je decentralizovaná, tj nie je riadená žiadnym ústredným orgánom alebo agentúrou. Vytvorili ho pred tromi rokmi Joel Yaffe a Nick Iversen a ďalší anonymný tretí podnikateľ, všetci pochádzajú z kanadského Montrealu. Ich cieľom je vytvoriť platformu pre legálne kanabisové odvetvia na celom svete, a preto bol šifrovaný kód spustený presne na 4:20 hod. (Číslo spojené so spotrebou kanabisu, tj 420).

Rast tejto digitálnej meny bol taký rýchly, že až po roku spustenia jeho hodnota vzrástla, že v kryptskom svete je Potcoin jednou z najvyšších hodnôt a v súčasnosti ho prijímajú takmer všetci maloobchodníci a internetové obchody ako prostriedok transakcie.

Hoci to nebolo sladká jazda po celú cestu pre Potcoin, pretože hneď po roku spustenia, originálni vývojári išli oddelene od niektorých dôvodov, ktoré nikdy neboli odhalené. Potočenská komunita v tom čase, aj keď to bude koniec inovácie, ale nejako sa to pokúsilo odviesť z cesty vyhynutia tým, že vyvíjalo mnoho ďalších vecí, ktoré ju zachovali až dodnes.

Jeho hlavnou črtou je systém dôkazu podielu a je založený na verejnej digitálnej knihe známej ako bloková sieť. Blokovanie tejto meny je zvláštne, pretože ponúka zvýšenie maximálneho počtu mincí, kratší čas generovania blokov a oveľa rýchlejšie naplánovanie na polovicu (lepšie ako v prípade Litecoin).

Táto digitálna mena môže byť zvyčajne ťažená banským hardvérom, ako sú CPU a GPU a ASIC Script. Ale nedávno bol banský algoritmus zmenený zo Script na POSV. POSV je algoritmus, ktorý odmeňuje vlastníctvo mince, ako aj transakcie vykonávané s mincami.

výhody

  1. Je to prvý na krypto trhu, ktorý sa podieľa na obchode s legalizovaným kanabisom
  2. Je to podobné ako Litecoin, čo je dobre zavedená minca; to zvýši jeho globálne prijatie.
  3. Má veľmi dobrý spôsob riešenia problémov v bankovníctve a sieti, ktoré v súčasnosti čelia odvetviu kanabisu.
  4. Táto sieť je známa podporou veľkej charitatívnej organizácie

nevýhody

  1. V súčasnosti čelia právnym ťažkostiam konope na celom svete.
  2. Vzhľadom na to, že priamo súvisí s kanabistickým priemyslom, mnohí ľudia, ktorí majú kultúrne normy proti kanabisu, budú ťažko akceptovať ich ako platobný prostriedok.
  3. Mnohí si myslia, že to nie je užitočné mimo odvetvia kanabisu.

Kde / Ako ho kúpiť

Veľa internetových stránok na výmenu, ktoré umožňujú obchodovanie s mnohými digitálnymi menami, tiež umožňuje obchodovanie s Potcoinom. Tieto stránky umožňujú a podporujú súkromné ​​a miestne obchody a na týchto stránkach je možné zakúpiť alebo predať Potcoin.

Existujú rôzne spôsoby platby za túto kryptocurčenie. Jedným zo spôsobov je nákup prvého nákupu bežnej digitálnej meny a skúste to vymeniť za Potcoins. Ako platí pre všetky ostatné typy digitálnych mien, je to najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob, ako ich kúpiť.

Môžete tiež platiť prostredníctvom miestneho bankového účtu pomocou priameho prevodu finančných prostriedkov alebo pomocou svojej kreditnej karty.

Po zakúpení získate peňaženku Potcoin (podrobnejšie sa bude diskutovať neskôr) a uložte ju tam.

Obchodovanie s Potcoin

V súčasnosti existuje viac ako 60 svetovo známych obchodníkov, ktorí oficiálne prijímajú Potcoin ako platobnú metódu pre iné produkty a služby, ktoré sú mimo konope. Takto sa potvrdzuje skutočnosť, že môžete skutočne nakupovať a predávať iné produkty pomocou Potcoin ako platobného prostriedku. A nezabudnite, nemusí to byť kanabis samotný.

Môžete tiež nakupovať a predávať túto menu, aby ste získali viac ziskov. Existuje mnoho obchodných platforiem, ktoré umožňujú nákup a predaj digitálnych mien, ktoré môžete využiť. Bude tu tiež niekoľko veľmi zúfalých majiteľov, ktorí chcú predávať svoje mince, a môžete využiť toto ustanovenie tým, že si ho zakúpite a uchováte pre neskoršie; veľa na predaj alebo na nákup iných vecí. Môžete si tiež kúpiť iné digitálne meny.

Nezabúdajte, že pri výbere online burzy, na ktorej sa má obchodovať, buďte opatrní, aby ste vedeli, či je výmena určená na uskutočnenie transparentných obchodov.

Uloženie potôčok

Peňaženka peňaženky je peňaženka, v ktorej ukladáte svoj majetok Potcoin. Z tejto peňaženky je tiež možné posielať a prijímať Potcoin pre vaše transakcie. Zo štyroch typov digitálnych peňaženiek, ktoré z nich je najlepšie na uloženie Potcoins?

Softvérová peňaženka, ktorá je online peňaženka, je najlepšia na ukladanie Potcoins. Považuje sa za to najlepšie, pretože môžete získať súkromný kľúč alebo kód PIN, pomocou ktorého overujete všetky svoje transakcie. Váš verejný kľúč je adresa, na ktorú ostatní používatelia posielajú peniaze.

Pretože je online, musíte byť opatrní, aby počítačové vírusy neohrozovali vašu peňaženku. Niektorí z nich považovali za užitočné nainštalovať dobré antivírusové programy, ktoré im pomáhajú chrániť počítače. Ak stratíte dátum, peniaze sa stratia navždy, preto buďte opatrní pri zabezpečení počítača.

Bude tiež užitočné, ak šifrujete svoje údaje.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. potcoin, mince konope, kryptocurrency, legalizovať marihuanu, nelegálne kryptocurrencies, trading potcoin, prijatý crypto, verejný kľúč
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.