Ripple xrp - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
14.09. 2017 23:04  | 

Ripple je špeciálny typ decentralizovanej digitálnej meny, platobný systém typu peer-to-peer, a viac než len poskytuje platformu na uskutočňovanie výmen. Nepoužíva na výmenu tovarov a služieb s menou, skôr ako médium na konverziu jednej meny na inú a nepotrebuje centrálnu výmenu za túto konverziu. Počas svojho spustenia pred piatimi rokmi bolo uvedené, že spoločnosť Ripple umožní bezpečné, okamžité a takmer bezplatné globálne finančné transakcie akejkoľvek veľkosti bez spätných platieb. "

Bola vytvorená skupinou ľudí, konkrétne: Arthurom Brittom, Davidom Schwartzom a Ryanom Fuggerom, a pracuje s rovnakou konsenzuálnou digitálnou knihou, na ktorej pracuje väčšina iných kryptocurrencyov; to je tiež ťažené ako ostatné decentralizované meny ako Bitcoin. Táto verejná digitálna kniha je zdieľaná, o obsahu ktorých rozhoduje všeobecná dohoda alebo konsenzus.

Tu je zaujímavá otázka, pre Ripple pracovať, pre transakciu pokračovať v sieti Ripple, čo sa vyžaduje? Vyžaduje dve strany: Regulovanú finančnú inštitúciu (ktorá disponuje fondmi) a tvorcovia trhu. Prvá strana tiež vydáva zostatky v mene zákazníkov, zatiaľ čo druhá strana, zákazníci, poskytuje likviditu v mene, s ktorou chcú obchodovať.

Niektoré funkcie digitálnej meny založené na dôkazoch o prácach alebo dôkazoch o vklade, ale s nástrojom Ripple fungujú v systéme konsenzu. To umožňuje väčšiu dôveru medzi zúčastnenými stranami a posilňuje celkovú sieť Ripple.

Massachusetts Institute of Technology sa objavil ako jeden z hlavných validátorov spoločnosti Ripple, ale existujú aj ďalšie významné spoločnosti a poskytovatelia internetových služieb, ktorí sa zúčastnili na validácii digitálnych mien.

Podľa skupiny bude konzultačná skupina Assisting the Poor, Ripple "umožňovať serverovú architektúru typu peer-to-peer, ktorá uľahčí pohyb finančných inštitúcií. To umožňuje spoločnostiam poskytujúcim finančné služby vzájomné priame platby buď cez rôzne siete, geografické hranice alebo meny. "

Jedna zaujímavá vec týkajúca sa siete meny, sieť Ripple, je to, že ju nemožno vypnúť, a to znamená, že ju vyradíte z podnikania, bude veľmi ťažké a to je veľký prínos pre potenciálnych investorov a zainteresované strany.

Je tiež dôležité poznamenať, že od svojho vytvorenia sa počet finančných inštitúcií a bánk prijímať Ripple ako platobný prostriedok zvyšuje a tento počet stále rastie. V skutočnosti, podľa jedného dôveryhodného zdroja, "distribuované knihy ako Ripple systém majú rad výhod pred kryptocurrencies ako Bitcoin. Tieto výhody a nevýhody sa budeme zaoberať neskôr v tomto článku.

výhody

  1. Ripple sa môže pochváliť najrýchlejším časom vysporiadania akejkoľvek digitálnej meny v sieti typu blockchain. Podľa správ môže spracovať viac ako sto transakcií za sekundu.
  2. Ponúka spôsob platby bez akéhokoľvek poplatku, to znamená, že je úplne zadarmo na použitie. To je veľmi veľká povzbudenie pre tých, ktorí plánujú investovať do nej.
  3. Sieť Ripple je oveľa bezpečnejšia sieť, pretože je navrhnutá tak, aby okamžite odmietala škodlivých používateľov a automaticky začala znova. Tým sa zaručí, že vaše ťažko získané príjmy nebudú podvodné. Keďže nikto nemôže zavrieť sieť, môžete si po jej investovaní zaistiť pokračovanie v podnikaní.

nevýhody

  1. Spôsob, akým je navrhnutý, jasne ukazuje, že nikdy nahradí zodpovedajúce meny úplne.
  2. Keďže si môžete vybrať, s kým chcete dosiahnuť konsenzus, musíte tento zoznam neustále udržiavať, pretože raz zlomený, môže ovplyvniť váš obchod.

Kde / Ako ho kúpiť

Rovnako ako v prípade akéhokoľvek typu digitálnej meny, musíte získať peňaženku a v tomto prípade peňaženku Ripple. Potom ďalším krokom je kúpiť Bitcoin. Verím, že viete, ako to urobiť, ale v prípade, že to neurobíte, môžete určiť vhodnú výmenu na nákup vášho Bitcoin.

Pri návšteve burzy zvyčajne dodáte svoje údaje a pridajte spôsob platby. Mohlo by to byť napríklad prostredníctvom vašej kreditnej karty a akonáhle to bude hotovo, môžete pokračovať v financovaní účtu prostredníctvom výmeny a následne si kúpiť svoj účet Bitcoin.

Ďalej navštívte Changelly, výmenu šifrovacích prostriedkov (môžete to urobiť jednoduchým google vyhľadaním). Tu sa musíte zaregistrovať a nastaviť svoj účet. Potom môžete pokračovať v výmene nástroja Bitcoin for Ripple.

Nie je to jednoduchá práca nákup Ripple rovno, ale odporúča sa najprv kúpiť Bitcoin a potom vymeniť ho Ripple

Obchodovanie s Ripple

Vzhľadom na jeho nekonečné poplatky a rýchlosť transakcie je veľmi obľúbenou obchodnou menou. Pokúste sa osloviť obchodnú platformu. Príkladom je AVATRADE. Na tejto platforme si môžete byť istí, že aktívne obchodujete s digitálnymi menami, ako je Ripple a iné aktíva.

Vyplňte svoje údaje a otvorte účet. Akonáhle to urobíte, môžete kliknúť na kartu "obchodovanie na webe" a pokračovať v kúpe veci pomocou mincí Ripple.

Uloženie zvlnenia

Ak chcete uložiť zvlnenie, najprv vytvorte peňaženku Ripple. Môžete to urobiť na adrese GateHub.net, ktorá je jedným z najbezpečnejších stránok. A ak poznáte trochu kódovania, môžete si skutočne prevziať peňaženku z lokality.

Po tom budete vyzvaní, aby ste vygenerovali adresu Ripple peňaženky a automaticky sa k nej dostane PIN alebo tajný kľúč. Pomocou tohto kľúča budete mať prístup k svojmu účtu a môžete získať finančné prostriedky, prevádzať finančné prostriedky a obchodovať. Nezabudnite vždy držať svoje tajné kľúče a podľa možnosti ich zapíšte.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. zvlnenie, zabezpečené okamžité transakcie, finančné inštitúcie, korporátna kryptopremená, MIT, vyrovnávacia vrstva, rýchla, digitálna mena, XRP, zmena, bankové transakcie
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.