Rusko chce dobyt trh s digitalnymi platidlami - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
08.12. 2017 00:00  | 

Hodnota jedného ruského rubľa je niekde medzi stotinou a dvomi stotinami eura. Ak si k tomu predstavíme, že jeden rubeľ sa ďalej delí na sto kopejok, vzbudzuje ruské platidlo zmiešané pocity. Možno aj toto je dôvodom, prečo sa Rusko stále viac uchyľuje k alternatívnym digitálnym menám. Mnohé naznačuje, že by sa mohli chcieť stať svetovou veľmocou v tejto oblasti.

Ako v sci-fi filme

Viaceré staré továrne sa v Rusku zmenili na kryptofarmy, kde sa získavajú alternatívne platidlá. Jednou takou je aj bývalá sovietska továreň na automobily juhovýchodne od Moskvy. Nájdete tu vysoké regály s počítačovými procesormi smerujúcimi do stredu miestnosti. Po otvorení miestnosti vás ovanie horúci vzduch, hoci ventilátor ide na plné obrátky.

Priestory, kde sa výpočtové kapacity nachádzajú, majú asi deväť tisíc metrov štvorcových a v minulosti slúžili pre výrobnú linku pre produkciu áut. Dnes priestory patria človeku blízkemu ruskému prezidentovi – Dmitrimu Mariničevovi. Má vlastnú spoločnosť, no zároveň je v pozícii internetového ombudsmana. V roku 2014 ho vymenovali za prostredníka medzi vládou a internetovými spoločnosťami a nedávno sa objavil na zozname štyroch potenciálnych kandidátov na prezidenta.

Milióny dolárov ako prvotná investícia

Zabudnite na začiatky podnikania s malou počiatočnou investíciou. Kým na založenie konzultantskej spoločnosti s ručením obmedzeným na Slovensku vám stačí vlastné imanie 5000 eur, tu hovoríme o miliónoch. Dmitry Mariničev údajne do výstavby továrne na ťažbu bitcoinov hneď na začiatku investoval do projektu 10 miliónov dolárov. Výpočtová sila sa postupne zvyšuje a objem investovaných financií rastie. Spoločnosť však informovala, že do konca roka plánuje zvýšiť výpočtovú kapacitu na päťnásobok.

Ako sa ťažia bitcoiny

Obrovské množstvá počítačov, ktoré slúžia na „ťažbu“ bitcoinov, fungujú nepretržite počas 23 hodinovej prevádzky, sedem dní v týždni. Kým slúžia aj na uskutočňovanie operácií súvisiacich s bitcoinom, absolútnu väčšinu výpočtovej sily skonzumuje ťažba nových mincí. Mariničevova spoločnosť si vyrába sama mnohé komponenty, vrátane základných dosiek, ktoré sa ľahšie prepájajú. Mnohé z nich sami využívajú, no odchádzajú aj na predaj iným spoločnostiam.

Stále mimo zákon

Hoci biznis s kryptomincami rastie, bitcoiny ani žiadne iné digitálne platidlo nie sú zatiaľ legálne. V tejto chvíli je nezákonné za čokoľvek platiť digitálnou menou alebo ju zameniť za ruble. Toto je zásadný rozdiel oproti napríklad USA a väčšej časti Európy.

Zmena sa zatiaľ nechystá. V septembri sa k téme vyjadrila centrálna banka s varovaním, že anonymita kryptobiznisu môže viesť k zneužitiu na ilegálne aktivity, pranie špinavých peňazí a financovanie terorizmu. Akúkoľvek zmenu v oblasti legislatívy týkajúcej sa digitálnych platidiel teda možno považovať za odloženú na neurčito. Ba naopak, centrálna banka sa bude pokúšať obmedziť prevádzku webstránok, ktoré s kryptomenami obchodujú. Prirodzene Mariničev a jeho obchodní partneri aj konkurencia dúfajú v opak.

Isté pokroky, aj keď mierne, predsa len nastávajú. Nedávno sa propagátori bitcoinu stretli s prezidentom Putinom a aktuálne pripravujú podklady pre legislatívu, ktorá by upravovala obchodovanie s digitálnymi menami a ich použitím vo forme platidla. Zástancovia bitcoinu a kryptomien sa momentálne snažia zodpovedať nové otázky týkajúce sa vplyvu Číny na výmenné kurzy ako aj reguláciu obchodovania či ťažby bitcoinov. Realizácia zmien je v Rusku pomerne ťažkopádna, krajinu by asi málokto označil za flexibilnú v otázkach moderných technológií. No zjavne sa nájdu mnohí, ktorí nehcú, aby im ušiel vlak a tak napriek legislatíve záujem o digitálne platidlá a investície do nich rastú.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Rusko, digitálne platidlá, bitcoin, ťažba
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.