Stratis strat - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
15.09. 2017 20:34  | 

Stratis je výnimočná inovácia, pretože nejde o mincu; skôr to je jednoducho platforma. Stratis je platforma založená na poskytovaní riešení pre spoločnosti vo finančnom sektore, ktoré chcú využívať výhody technológie Blockchain. Spoločnosť Stratis umožňuje firmám vytvárať vlastné blokové aplikácie s funkciami, ktoré vyžadujú, čo zjednodušuje proces vývoja a urýchľuje vývojový životný cyklus projektov blokády.

Stratis umožňuje vytvorenie odlišných súkromných blokov, ktoré môžu byť spustené organizáciami tretích strán, ktoré ich môžu prispôsobiť ich potrebám. Tieto blokové reťazce (bočné reťazce) sú zabezpečené na hlavnej blokovej reťaze Stratis. Môžu byť prístupné prostredníctvom klientov lite a API.

Spoločnosti môžu využívať postranné reťazce spoločnosti Stratis, aby spustili svoje blokové aplikácie bez nákladov a komplikácií súvisiacich s budovaním a udržiavaním vlastnej sieťovej infraštruktúry blokov. Okrem toho tieto spoločnosti môžu využiť a kombinovať už existujúce funkcie nachádzajúce sa v iných blokových reťazcoch, ako je Ethereum alebo Waves.

Na vytváranie a napájanie týchto blokov bude potrebná Stratis, pôvodná mena v platforme Stratum. Tieto súkromné ​​reťazce sú založené na kóde hlavnej Stratischain a bočné reťazce sú kompatibilné a prenos medzi týmito dvoma je jednoduchý.

Platforma Stratis bude postavená na platforme a rámcovej platforme C # Stratis Bitcoin Full, ktorá bude vyvinutá na vrchole knižnice NBitcoin, blízkeho kompletného portu Bitcoin Core napísaného v C # a .NET vývojárom blokády Nicolas Dorier. Vzhľadom k tomu, že NBitcoin bol vyvinutý v čistom C # a využíva .NET rámec, je ľahšie udržiavať a rozvíjať v porovnaní s tradičným zdrojovým kódom C Bitcoin Core.

Okrem toho bude tím Stratis poskytovať poradenské služby, poskytovať poradenstvo spoločnostiam o tom, ktoré funkcie a spôsoby ich implementácie. Stratis začne pracovať ako londýnska poradenská firma a presunie sa na medzinárodné ihrisko, ak to vyžaduje dopyt.

výhody

  1. Je to platforma pre programovanie geekov na vytvorenie neobmedzených inovácií.
  2. Kombinuje bezpečnosť systému Bitcoin s najnovším pokrokom v technológii blokov, aby vytvorila vlastnú bezpečnosť.
  3. Veľmi oceňované investormi na celom svete.
  4. Kvôli algoritmu dôkazu o stávke ponúkne nižšie emisie a nízku úroveň nafúknutia.

nevýhody

  1. Nie je to platforma pre masy, takže sa očakáva pomalšia adopcia.
  2. Ešte nie sú prijaté mnohými globálnymi obchodníkmi.

Kde / Ako ho kúpiť

Najlepším spôsobom, ako si kúpiť Stratis, je výmena. Niektoré výmeny vám umožnia nakupovať priamo s vašou hotovosťou prostredníctvom kreditnej karty alebo prostredníctvom karty MasterCard. Niektoré vám môžu tiež umožniť, aby ste k nim priamym bankovým prevodom.

Ale veľa výmenných kariet, ktoré sú ochotné predávať vám Stratis, vám uprednostnia prvú, ale bežnú digitálnu menu, ako Bitcoin. Keď to dosiahnete, pomôžu vám to vymeniť za Stratisa.

Napríklad Changelly, renomovaná on-line šifrovacia stránka výmeny štatistík vám umožní len vymeniť Bitcoins pre Stratis.

Poloniex je tiež uznávaný ako najväčšia svetová výmena alternatívnych digitálnych mien, STRAT sa obchoduje ako párovanie v BTC.

Bittrex je v popredí inovácií a expanzie, sú hrdí na to, že boli pridané k Bittrexu hneď po spustení. Patria medzi najlepšie miesta na výmenu crypto na svete.

Bittylicious, založená vo Veľkej Británii, umožňuje párovanie modelov Fiat. Veria, že je to najlepší spôsob, ako sa vyhnúť volatilite na báze Bitcoin. Ako rezident v Spojenom kráľovstve môžete zakúpiť STRAT na Bittylicious.

Obchodovanie so Stratisom

Ako pravda s inou kryptocurrency, ktorá nie je ľahko akceptovaná obchodníkmi na celom svete, najlepšou platformou pre obchodovanie bude s niektorými online obchodovanie výmeny. So spoločnosťou Sytratis som uviedol nejakú výmenu, ktorá vám pomôže obchodovať s vašimi mincami za tovary a služby, možno aj s inými kryptocentrami.

  • Bitrex
  • Cryptopia
  • Hitbtc
  • Poloniex

Ukladanie Stratis

Vidíme mimoriadne šikovnú taktiku, ktorá sa používa na potlačenie bezpečnostných systémov na mieste, ktoré nás majú chrániť. Hacking a krádež sa stávajú rastúcou hrozbou, takže čo môže urobiť pre ochranu seba a svojich digitálnych mien?

S hodnotou Stratisu, ktorá rastie rýchlym tempom, sú ľudia veľmi motivovaní pokúšať sa ukradnúť vaše Stratis Tokeny, takže pri ich ukladaní musíte venovať mimoriadnu opatrnosť. Ak ukladáte veľké množstvo STRATov na zariadení, bezpečnosť vašich žetónov by mala byť vašou hlavnou obavou. Aj keď neexistuje žiaden dokonalý systém na zabezpečenie vašich tokenov typu $ STRAT, existujú niektoré kroky, ktoré môžete podniknúť, aby ste zabránili akýmkoľvek škodlivým pokusom ukradnúť vaše tokeny.

Ak sa rozhodnete použiť papierovú peňaženku, ktorá je offline peňaženka na ukladanie veľmi veľkého množstva Stratisu, uistite sa, že nezabudnete na svoje prihlasovacie údaje, pretože vaše aktíva môžu byť navždy preč, ak tak urobíte.

Ak sa rozhodnete pre mobilnú peňaženku, pokúste sa nedostať vírus alebo ešte lepšie nainštalovať veľmi spoľahlivý antivírusový program.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. stratis, baas, vlastné blokové aplikácie, bočné reťazce, nbitcoin, dôkaz o stávke, výmenu bitcoin, obchodovanie crypto, bittrex, hitbtc, strat
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.