Su opcie len hra - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
25.02. 2018 00:00  | 

Ak by sme museli v krátkosti odpovedať na túto otázku, odpoveď by bola jednoduchá – nie. V obchode s binárnymi opciami sa nehráme, ale skutočne obchodujeme. Inak povedané, ide o biznis, o peniaze, o majetok. Preto to treba brať vážne.

Celosvetový fenomén

Obchodovanie s binárnymi opciami je obľúbené v mnohých krajinách po celom svete. Napriek tomu sa stále ľudia pýtajú, či je možné na tomto obchode zarobiť. Ak máte trochu prehľad a aspoň základné informácie o binárnych opciách, zdá sa vám takáto otázka podobná asi niečomu ako keby sa vás pýtali, či je možné uskutočniť bankový prevod bez toho, že by ste išli do banky. Aj toto sa nám ešte pred pár rokmi zdalo nereálne.

V obchode s binárnymi opciami sa dá veľa vecí pobabrať a internet je plný „expertov“, ktorí skúsili a budú vám vysvetľovať, že to zaručene nefunguje. Je však spravidla jedna vec, ktorá sa v ich skúsenostiach opakovane objavuje – chýbajúca alebo nedodržaná stratégia. Môžete investovať ako Forrest Gump, keď dal peniaze do „firmy s ovocím“ – Apple Macintosh – a možno budete mať šťastie a zarobíte. Môžete dodržiavať stratégiu, diverzifikovať portfólio a zarobíte určite.

Písali sme to v rôznych iných textoch, ale zopakujme si: binárne opcie sú formou obchodovania a investovania s predpovedaním pohybu rôznych aktív, ako napríklad zlata, striebra, amerického dolára a podobne. Je to podobné ako napríklad forex alebo obchodovanie s akciami. Je to však trochu jednoduchšie a je tu menej rizík v zmysle, že vždy na začiatku viete koľko môžete stratiť. Zároveň si dovolíme tvrdiť, že binárne opcie ponúkajú väčšie možnosti zárobku.

Skutočná forma investovania

K úspechu v obchodovaní s binárnymi opciami je potrebná kombinácia viacerých faktorov. Určite to však nepôjde bez toho, aby ste vnímali tento obchod ako skutočné investovanie skutočných peňazí. Je potrebné, aby ste sa naučili ako to celé funguje, ako čítať tabuľky a ako správne predpovedať vývoj na trhu.

Nič z tohto nie je tak zložité, ako to môže na prvé počutie vyznieť. Všetko sa to dá naučiť, len sa treba pripraviť na to, že to nejaký čas potrvá. Nič, čo má zmysel, sa nenaučí človek len tak. Ak máte talent, je to fajn a možno to pomôže, ale odmakať si to musí každý. Ak sa k binárnym opciám postavíte ako ku hazardu s náhodným tipovaním, dopadnete tak, ako pri hazarde. Kým budete mať Šťastenu na svojej strane, niečo vyhráte. Ak sa ale šťastie odvráti, už vás nič nezachráni. Ak budete trpezlivo dodržiavať stratégiu, netipovať ale investovať, na šťastí záleží podstatne menej.

Keď roboti pracujú za vás

Jednou z možností ako zarobiť veľa peňazí a ako zarábať na internete, je aj využitie robotov. Tu vás varujeme: ak sa vám obchodovanie s binárnymi opciami zdá ako sci-fi a neveríte mu, lebo je príliš virtuálne, túto pasáž radšej preskočte. Budeme sa totiž baviť o tom, že za vás bude investovať robot.

Ak čítate ďalej, robíte veľmi dobre. Keď hovoríme o robotoch, ktorí za vás budú obchodovať, nemyslíme nejaké postavy z plechu, ale o kúskoch softvéru. O kóde, ktorí má naprogramované isté pravidlá a algoritmy pre správne investovanie. Vďaka tomu a vďaka schopnosti robota nepodľahnúť impulzívnemu rozhodovaniu môže systém dosiahnuť úspešnosti okolo 80 percent.

Ako zarobiť peniaze na internete?

Až sa vás niekto bude pýtať, či sa dajú zarobiť peniaze na obchodovaní s binárnymi opciami, pokojne odpovedzte áno. Budete si tým ešte istejší, až zarobíte svoje vlastné prvé veľké peniaze. Ako bonus však môžete pokojne takto odpovedať aj na otázku ako zarobiť peniaze na internete. Binárne opcie sú vynikajúcim spôsobom ako dosiahnuť úspech vo svete financií.

Vašou prirodzenou snahou bude zarábať peniaze priebežne a dlhodobo. Postavte sa k tomu ako ku gamblingu a na konci budete bez peňazí. Postavte sa k tomu s dobrou stratégiou na pamäti a vytvoríte si mašinu na peniaze. Po pár mesiacoch budete mať obchodovanie v krvi a príde vám úplne prirodzené.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. zárobok na internete, binárne opcie, stratégie
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.