Su zeny lepsimi investormi - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
11.08. 2017 17:40  | 

Existujú značné kontrasty v spôsobe, akým obchodujú muži a dámy. Objavte, kto je lepšie pripravený na vzrušujúcu jazdu

Dnes sa objavuje čoraz väčší počet dámy na kľúčových pozíciách hospodárstva a finančných trhov, napriek tomu, že spoločným názorom je, že obchodovanie na kapitálovom trhu sú ovládané mužmi.

Zmena začala v predchádzajúcom desaťročí a nedávny výskum dokazuje, že dámy sú nadriadené mužom v oblasti obchodu a investícií. Kvality, napríklad tolerancia, starostlivosť a dlhodobá vízia, sú dôvody, prečo ženy môžu a ukážu byť lepšími investormi.

Väčšina žien neobchoduje

Zisťuje sa, že rozdelenie pohlaví na akciové trhy je 5% žien a 95% mužov.

Prieskum veľkej medzinárodnej výskumnej firmy kontroluje kontrasty medzi pohlaviami v oblasti informácií a dôvery v investičnú oblasť.

Prieskum sa týkal 2 000 rodinných jednotiek a zistilo, že 55% dámy zaručuje, že budú mať takmer žiadne vedomosti v oblasti investícií a kapitálových trhov. 42% uviedlo, že majú určité vedomosti, zatiaľ čo len 3% dámy uviedlo, že si boli úplne istí svojimi vedomosťami o tejto záležitosti.

Z toho môžeme získať, že hlavnou prekážkou pre dámy je v podstate absencia odborného učenia alebo nadšenie pre bežne "mužské" pole.

Potom opäť, alternatívny prieskum, ktorý bol prijatý v predchádzajúcom lete, hovorí o 326 investičných bankách, ktoré sa obchodovali s obchodným simulačným softvérom. Ich výsledky boli spojené s minulými výsledkami z približne 400 obchodných juniorov. Mladí obchodníci stratili hotovosť - to je štandard. Výsledky však preukázali, že obchodníci stratili menej peňazí než muži.

Rovnako ukázali, že muži boli výrazne náchylní na prekročenie konkrétnych obchodných limitov.

Je skutočné, že dámy nevedia, ako sa vyrovnať s investíciami? Neplatí to ani naopak.

Štúdie kontrastujúce výnosy z investícií, s ktorými sa dievčatá zaoberali v kontraste s mužmi, preukázali, že sprostredkovatelia "spravodlivejšieho pohlavia" dosiahli vyššie výsledky než ich mužskí spolupracovníci.

Takže v rozumnom boji, ak by dámy predstavovali polovicu všetkých investorov, dúfame, že uvidíme lepšie výsledky od dámy.

Aké sú výhody dámy na akciových trhoch a obchodovaní?

Ďalšia štúdia (od spoločnosti Merrill Lynch) zistila, že existujú významné kontrasty v spôsobe, akým investujú muži a ženy. Štúdia dokazuje, že dominantná časť mužov prežíva zlé účinky fretfulness, insatiability a nad dôverou a najmä ego. Rozlišujúc, dámy majú tendenciu byť oveľa viac trpezliví a premýšľať. Boli lepšie pri posudzovaní nebezpečenstiev a investícií a samozrejme pri zachovaní strategickej vzdialenosti od vyčerpávajúcich investičných rozhodnutí.

Rozsiahle prieskumy univerzity v Berkeley v 35 000 rodinách potvrdili tieto tvrdenia a zistili, že muži majú tendenciu mať prebytok dôvery vo vzťahu k investíciám a týmto spôsobom vykonávajú viac obchodov, čo spôsobuje pozoruhodný rozpad ich ročných výnosov.

Ako naznačujú odhady trhových faktorov, investičné kanály sa nemenia v dôsledku sexuálnej orientácie, ale vznikajú investičné modely.

Črevo proti mozgu

Kým obchodníci s mužmi majú tendenciu využívať svoje "črevá" namiesto svojej hlavy, obchodníci majú tendenciu zámerne zvládnuť emócie a konať o to profesionálnejším. Muži budú úplne dať svoj zmysel pre seba najprv a občas budú bojovať trendy trhu zbytočne len na základe usmernenia. Ženy rozvíjajú a starajú sa o pozície; Dajú im dodatočnú pozornosť. Podobne je niekoľko žien pozoruhodné ako osoby, ktoré sa vyhýbajú riziku, a preto úmyselne zvažujú svoje prostriedky pred obchodovaním.

V budúcom roku budem radi, ak vidím viac dámy vedúcich na finančných trhoch, investíciách a kľúčových pozíciách.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. Financie, obchodovanie, binárne, akcie, investície, investor, ženy, muži
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.