Takto zarabaju na binarnych opciach zaciatocnici - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
04.04. 2018 00:00  | 

Predpokladáme, že ste sa už zoznámili s množstvom rizík a prekážok na vašej vlastnej ceste ako zarobiť veľa peňazí. A hoci zoznam miest, kde môžete urobiť chybu, je neskutočne dlhý, aj začiatočník môže na binárnych opciách zarobiť, ak sa sústredí na dodržanie stratégie a bude postupovať podľa vlastného systému.

Kontrolujte riziká

Skúsenosti s binárnymi opciami hovoria jasne. Tajomstvo úspechu je v kontrolovaní rizík. Obchodovanie s binárnymi opciami nemôže skončiť príliš veľkou stratou na jednom obchode. Hypoteticky má obchodník vždy 50% šancu, že urobí správne, či už sa rozhodne podržať alebo pustiť. Aby zarobil, musí obchodník urobiť správne rozhodnutie aspoň v 60% prípadov.

Tú matematiku môžeme urobiť za vás: obchodník musí aspoň v 20% prípadov uhádnuť pozitívny vývoj obchodu a vtedy zarába. Teda aspoň v prípadoch, než získa svoju reputáciu a na základe nej mu broker zvýši kredit, ktorý znamená, že má trochu vyššiu šancu na obchode zarobiť. Stále však platí pravda z úvodu – aj začiatočník môže zarobiť.

A koľko to môžem zarobiť?

To nie je jednoduchá otázka. Určite narazíte na obchodníkov, ktorý sa obchodovaním s binárnymi opciami živia. Jednoduchou matematikou prídete k zisteniu, že na binárnych opciách sa môžete vypracovať na zárobok niekoľko tisíc mesačne. Binárne opcie sú recept ako zarobiť peniaze na internete.

Je však lepšie, ak sa budete na úvod držať pri zemi. Skúste zarobiť pravidelne zopár stoviek, to bude dobrý začiatok, pokým spoznáte všetky riziká a naučíte sa im predchádzať. Silou dobrého obchodníka je zarábať pravidelne, nech už si výšku zárobku stanovil akokoľvek.

Najčastejšie chyby

Začiatočník musí v prvom rade pochopiť najčastejšie chyby, aby sa ich mohol vyvarovať. Alebo sa o to môže aspoň pokúsiť. Tu sú tie skutočne najčastejšie:

  1. Robíte nepremyslené obchody. Začiatočníci sa často ocitnú v situácii, že uskutočňujú obchody na základe pocitu, alebo len tak z nudy. Toto je zaručený recept ako prispieť k bohatstvu vášho brokera. Každý obchod si dôkladne premyslite, než doňho vstúpite. Chystáte sa predsa doň vložiť vlastné peniaze. Premyslite si, aké máte šance a aká je pravdepodobnosť úspechu.
  2. Necháte na seba vplývať emócie. Nikdy nedopustite, aby vás city ovplyvnili pri obchodovaní. Či sú pozitívne alebo negatívne, pocity vám nikdy nepomôžu. Do obchodovania treba vstupovať s racionálnymi myšlienkami a snahou systematicky zarábať.
  3. Vstupujete do príliš veľkých obchodov. Snažte sa pripustiť, že pri obchodovaní budete občas strácať. To sa totiž stáva aj tým najlepším profesionálom. Ich úspech však spočíva v tom, že nikdy nedopustia, aby jediná strata príliš ovplyvnila ďalšie obchodovanie. Dobrým pravidlom je nikdy nerobiť obchody väčšie než jedna pätnástina celkovej výšky vášho konta. Možno jedna dvadsatina by bola ešte lepšia pre binárne opcie.
  4. Neponaučíte sa z vlastných chýb a opakujete ich stále dokola. Veďte si denník obchodníka. Poznamenávajte si krátke a stručné poznámky vždy, keď sa naučíte niečo nové. A urobte všetko preto, aby ste nikdy nezopakovali svoje chyby.
  5. Necháte sa zničiť frustráciou a vzdáte to tesne predtým, než sa dostaví úspech. Rozdiel medzi úspechom a stratou peňazí je veľmi tesný. Nenechajte sa doraziť frustráciou. Buďte si vedomí, že na ceste sa občas objavia problémy, ale po nich prídu víťazstvá a z tých sa budete tešiť omnoho viac. Skúšajte a naučte sa čo najviac, možno aj vďaka demoverziám. Jednu takú možnosť vyskúšať si obchodovanie bez rizika vám poskytne aj Plus500 demo.
Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, ako zarobiť, začiatočník, koľko zarobím
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Ayrex

Advanced Binary Technologies Ltd
Progresívny broker, ktorý poskytuje svojim zákazníkom dokonalú podporu a umožňuje im pracovať aj s minimálnym vkladom
Môj rýchly tip: Broker ponúka bezplatnú demo verziu a veľmi nízky minimálny vklad
Minimálny vklad: $5
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.