Tu je vsetko co potrebujete vediet o ethereum - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
20.12. 2018 10:57  | 

Spoločnosť Ethereum určite vytvorila trh pre seba v sektore pre kryptocurčenie. Po Bitcoin môže byť najpopulárnejším názvom pre všetkých nových používateľov digitálne obchodovanie s menami.

Takže čo presne je Ethereum? Pozrime sa na to

Ethereum je open source softvérová platforma založená na technológii blokovania, ktorá umožňuje vývojárom nielen vytvárať, ale rozmiestňovať svoje decentralizované aplikácie. Podľa definície na svojej oficiálnej webovej stránke je Ethereum definovaná ako platforma, ktorá umožňuje spustiť inteligentné zmluvy; to sú aplikácie, ktoré môžu bežať v pôvodnej podobe; nemajú žiadnu cenzúru alebo akékoľvek iné zásahy tretej strany; bežia presne tak, ako boli vyvinuté a navrhnuté vývojárom.

Ethereum história

Ethereum navrhol rusko-kanadský programátor menom Vitalik Buterin, keď mal 19 rokov. V roku 2013 Buterin pracoval na bitcoin, keď cítil, že kryptocurrency nemal vlastný skriptovací jazyk pre vývoj aplikácií. Keď táto myšlienka nevedela správne, mladý Buterin začal pracovať samostatne a skončil vytvorením programovacieho jazyka v blokovej reťazci, ktorý by sa mohol použiť na vytvorenie zmlúv - inteligentné zmluvy.

Ethereum bol oficiálne ohlásený v roku 2014 na bitúnkovej konferencii v Miami.

Ethereum digitálna mena je éter

Vytvorením softvérovej platformy sa zrodila Nadácia Ethereum, ktorá bola vytvorená na usmerňovanie a riadenie vývoja. Nie je to dlho po svojom založení, Ethereum vyrobil svoju vlastnú mincu pod názvom éter, skrátený ako ETH, čo je mena pre celý Ehtereum ekosystém.

Od svojho verejného preslechu v roku 2014 existuje viac ako 950 projektov riadených spoločnosťou Ehtereum a dnes je to symbol ETH v hodnote približne 1000 dolárov, čo bolo v čase jeho vytvorenia len pár centov.

Ethereum minning

Kedykoľvek obchodník chce uskutočniť transakciu alebo osoba chce vytvoriť inteligentnú zmluvu, celá udalosť sa zaznamená do verejnej knihy. Udalosť je v knihe potvrdená globálnou sieťou počítačov pripojených k ekosystému Ethereum. Tieto počítače je možné nazvať ako "baníci".

Jednoducho povedané, "baníci" v podstate spracúvajú všetky transakcie. Tieto počítače potrebujú veľa výpočtovej sily na vyriešenie algoritmov a problémov na vytvorenie ETH ako odmeny. Množstvo energie potrebnej na vyriešenie týchto problémov je hlavnou nevýhodou baníctva, a preto plánuje Buterin urobiť určité zmeny v systéme.

Takto funguje Ethereum

Rovnako ako bitcoin, blockchain pôsobí ako verejná kniha spoločnosti Ethereum, kde sa zaznamenávajú všetky transakcie a udalosti. Obidve bitkoinové a etérové knižnice fungujú takmer rovnako.

Vysvetli to ďalej;

Sieť Ethereum uchováva inteligentné zmluvy a transakcie v dátových blokoch, ktoré sa ťažia alebo vytvárajú rôzni používatelia. Tieto bloky existujú vo forme reťazca. Vytvorené bloky sa potom distribuujú medzi ostatnými používateľmi, ktorí overujú ich pravosť a presnosť.

Ethereum nie je kryptocurčenie, ale éter je

Najväčšou mylnou predstava je, že ethereum je digitálna mena; ale ako bolo vysvetlené vyššie, ethereum je softvér, ktorý môže hostiť mnoho ďalších softvérov. Všetky transakcie a udalosti v ethereomskom ekosystéme sa vykonávajú pomocou ETH alebo éteru, čo je digitálna mena. Ak chcete vytvoriť zmluvu alebo zmeniť existujúcu, musíte zaplatiť v ETH, aby ste zmenu spracovali.

To boli len najzákladnejšie fakty o spoločnosti Ethereum, ktoré boli zostavené v tomto článku, aby sa zjednodušil celý koncept pre všetkých nových obchodníkov alebo vývojárov, ktorí chcú pochopiť, ako funguje Ethereum ekosystém a sieť.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. kryptocurrency, éterum, éter, digitálna mena, blockchain
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.