Vezmite uspory do vlastnych ruk - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
03.08. 2017 00:00  | 

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, čo sa deje s vašimi úsporami, keď sami nerozhodujete o tom, ako budú investované? Je zaujímavé zistiť, aká veľká časť obyvateľstva o tom nemá ani tušenia. A najhoršie na tom sú tí, ktorí úspory nemajú. A obom skupinám vieme pomôcť.

Ak vás už niekedy v banke nahovárali na nejaký sporiaci produkt, možno ste si všimli ten moment, keď vám hovorili o výške úrokov, ktoré dostanete. Zlaté boli časy, keď ste dostali na svoje úspory štvorpercentný úrok. Dnes ste radi za jedno percento, lebo nie je úplne netradičné, že vám ponúknu nula percent. Presne tak – v podstate vás ešte stojí peniaze to, že si ich odložíte v banke. Poplatky totiž platíte, ale peniaze vám nič nezarábajú.

Netraťte na svojich úsporách

Inou situáciou potom je, keď potrebujete požičať. Tam ste v situácii, že za 15-percentný úrok budete radi. A to je obyčajný spotrebný úver, žiadny kontokorentný alebo peniaze z kreditnej karty. Dáte peniaze banke, ona vám nedá nič. Potom banka vaše peniaze požičia ďalej a zoberie na ne 15-percentný úrok.

Aj ľudia s takmer žiadnym ekonomickým vzdelaním pravdepodobne rozumejú tomu, že na tom strácajú. Už menej známym faktom však je, že banka nie je jedinou inštitúciou, ktorá sa k nám takto správa. Podobne môžete s vašimi úsporami dopadnúť aj u finančného poradcu, ktorý za vás bude aktívne investovať. Nech už si zoberie paušálny poplatok, alebo percentá zo spravovaných financií, nakoniec zistíte, že mu platíte viac, než koľko zarábate. A nefér by to bolo, aj keby ste predsalen niečo zarobili. Riziko je celé na vás, ale o zisk sa delíte. To nie je úplne fér.

Investujte sami!

Investovanie a aktívna správa vašich úspor nemusí byť raketovou vedou. Nejde o nukleárnu fyziku alebo niečo, na čo treba doktorát. Vzdelanie prirodzene pomáha, ale nie je podmienkou. Investovanie do binárnych opcií má neskutočnú výhodu, že sa dá naučiť, naštartovať v malom a postupne rásť. Najväčšou výhodou potom je, že nakoniec môžete spravovať svoje úspory a zároveň si vytvoriť príjem, ktorý vám zabezpečí slušný život „bez práce“.

Binárne opcie sú formou aktívneho investovania s krátkymi intervalmi. Investujete do toho, či konkrétne akcie pôjdu hore alebo dole. Neodporúča sa ísť okamžite do veľkých investícií, je fajn si najprv všetko otestovať v malom. A najlepšie je vyskúšať si to nanečisto na demoverzii. Odporúčame napríklad plus500 demo. Vďaka takémuto testu budete mať možnosť si overiť svoje schopnosti ešte predtým, než začnete investovať skutočné peniaze. Získate tak skúsenosti s binárnymi opciami ešte predtým, než sa do toho pustíte naplno.

Demoverzia plus500 vás umožní spoznať skutočné podmienky trhu tak ako keď budete reálne obchodovať neskôr. Dá vám pritom neobmedzený čas na spoznanie sa so systémom a nájdenie vlastných stratégií. Pritom všetkom nebudete investovať vlastné zdroje. A do toho vám bude neustále k dispozícii služba podporného tímu a online pomocník.

Zarábajte na internete bez prostredníkov

Možnosť zarobiť veľa peňazí vám síce ponúkne hocikto. Ale možností získať príjem bez prostredníkov nie je príliš. Binárne opcie sú možnosťou ako zarobiť na internete a vďaka tomu nepotrebujete výrobné prostriedky alebo sprostredkovateľov v prístupe na burzu. Nepotrebujete pre takéto podnikanie ani kancelárske priestory, drahý oblek, alebo ani zamestnancov.

Vďaka využitiu nových technológií pri obchode s binárnymi opciami môžete pracovať doma a pracovať naozaj málo. Až zvládnete základy obchodovania s binárnymi opciami a osvojíte si vlastnú stratégiu, dosiahnete skvelý príjem za pár hodín pravidelnej práce. Budete pritom zhodnocovať svoje úspory a vytvárať si rezervy – na horšie časy, na dôchodok, alebo aj na to, aby ste jedného dňa nemuseli pracovať vôbec. To už je len na vás.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, technológie, aktívne financie
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.