Zarobok na internete ako na binarne opcie - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
17.09. 2017 00:00  | 

Poznáme to z filmov. Chlapík s hrubými okuliarmi naťuká do počítača pár kódov a zrazu mu tečú peniaze na účet. Poviete si, že to je možné len vo filmoch. Naši prarodičia by to mohli považovať za sci-fi, pre nás už to nie je až také nereálne. Akurát pri sumách musíme byť asi reálnejší. Podstatným rozdielom bude aj to, že chlapík vo filme peniaze asi ukradol, vy ich môžete mať úplne čestne. Vďaka binárnym opciám.

Čo sú binárne opcie a ako zarobiť peniaze na internete?

Binárne opcie sú rýchly a veľmi jednoduchý finančný produkt, ktorý umožňuje investorom staviť na to, či cena konkrétneho aktíva bude v budúcnosti stúpať alebo klesať. Čiže napríklad cena akcií konkrétnej spoločnosti, výmenný kurz eura voči doláru, alebo cena zlata, či ropy. Pritom môžete investovať na čas tak krátky ako minúta, vďaka čomu môžete obchod uskutočniť bez väčšieho úsilia aj stokrát za deň.

Predtým, než uskutočníte obchod, sa presne dozviete koľko môžete získať v prípade, že vaša predpoveď bude správna. Zvyčajne sa táto suma pohybuje v rozmedzí od 70 do 95 percent z vkladu. Ak teda „stavíte“ povedzme 100 eur, môžete získať 170 až 195 eur. V jednoduchosti je sila a vám sa takto bude ľahšie rozhodovať ako pôjdete ďalej. Výsledok môže byť buď výhra alebo prehra. Buď zarobíte alebo o svoju investíciu prídete. Len dve možnosti, preto ide o binárnu opciu.

Krok za krokom

Aby ste mohli obchodovať, potrebujete najprv nájsť makléra. Vyberte si zo zoznamu dostupných maklérov, sprostredkovateľov. Jedným z nich môže byť napríklad Plus500, ktorý poskytuje možnosť si obchodovanie vyskúšať v Plus500 Demo. Ak ste v binárnych opciách úplným nováčikom, demo účet silno odporúčame. Touto cestou sa všetko naučíte ešte predtým, než začnete investovať vlastné prostriedky.

Tu môžete nájsť podrobný postup ako začať obchodovať s binárnymi opciami:

  1. Vyberte sprostredkovateľa – prečítajte si recenzie a využite služby porovnávacích nástrojov.
  2. Nájdite trh na obchodovanie, alebo aj špecifické aktíva, na ktoré sa chcete zamerať. Môžete obchodovať s komoditami, akciami, forexom alebo indexami.
  3. Nájdite svoj ideálny čas trvania opcie – tie môžu byť od pol minúty až do jedného roka.
  4. Vyberte si objem investície – nezabúdajte, že staviť všetko na jednu kartu sa nemusí vyplatiť.
  5. Rozhodnite sa pre stávku – predať, kúpiť, zvýšiť, znížiť – u rôznych sprostredkovateľov môžu byť názvy operácií rôzne.
  6. Skontrolujte a potvrďte obchod.

Medzi aktívami, s ktorými môžete obchodovať, panuje veľká rozmanitosť, no spravidla závisí od makléra, u ktorého obchodujete. Väčšina sprostredkovateľov poskytuje možnosti obchodovania obľúbených aktív, ako napríklad kurzové výmeny medzi eurami a dolármi, dolármi a japonským jenom, dolárom a librou. Ale tiež umožňujú obchodovanie aj na základe populárnych akciových indexov ako FTSE, S&P, 500 alebo Dow Jones. Komodity vrátane zlata, striebra, oleja sú tiež všeobecne ponúkané.

Jednotlivé akcie a ceniny sú tiež obchodovateľné prostredníctvom mnohých binárnych maklérov. Nie všetky akcie budú k dispozícii, ale všeobecne si môžete vybrať z približne 25 až 100 populárnych akcií, ako sú Google a Apple. Tieto zoznamy stále rastú, v závislosti od dopytu záujemcov. Zoznamy aktív sú vždy jasne uvedené na každej obchodnej platforme a väčšina maklérov sprístupňuje ich zoznamy aktív na svojej webovej stránke.

Doba expirácie opcie

Doba, na ktorú je opcia stanovená, určuje čas, na ktorý je obchod uzavretý a dokončený. Platnosť pre akýkoľvek daný obchod sa môže pohybovať od 30 sekúnd až po rok. Pôvodne začali binárne opcie len s veľmi krátkymi dobami expirácie, no neustále narastajúci dopyt vytvoril celú škálu rôznych lehôt, v ktorých sa obchod rozhodne.

V zásade hovoríme o troch typoch lehôt/expirácií

  • Krátkodobé / Turbo - Tieto sú bežne klasifikované ako akékoľvek uplynutie platnosti do 5 minút
  • Normálne - Platí to od 5 minút až do konca dňa, ktoré uplynú, keď sa uzavrie miestny trh s týmto majetkom.
  • Dlhodobé - Akékoľvek uplynutie platnosti po skončení dňa by sa považovalo za dlhodobé. Najdlhšia platnosť môže byť 12 mesiacov.
Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. binárne opcie, ako na to, základné kroky
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.