Zcash anonymita pre vsetkych - Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne.
More information
Tomáš Stodola
17.11. 2017 17:48  | 

Zcash je kryptocurrency, ktorý bol vyvinutý tímom vedcov, poradcov a inžinierov za ním. Ponúka úplné súkromie. Niektoré veľké mená ako Roger Ver, Barry Seibert a Pantera Capital sa podieľali na zbere rizikového kapitálu pre menu.

h> Decentralizácia je spoločná pre všetky meny, to isté platí pre Zcash, je to decentralizovaná a open source mena. Na základe rozdielov medzi Zcash a inými kryptocentráciami je zvýšené súkromie alebo takzvaná "tienená transakcia". Koncepcia tienenej transakcie je používateľom transakcie, ako je odosielateľ, príjemca, a informácie o hodnote môžu ostatným zostať neznáme, ak si to užívatelia želajú.

Ako sa Z-Cash líši od ostatných kryptoklubov?

Ako sme uviedli v texte vyššie, úplná anonymita je vec, ktorá odlišuje Zcash od iných mien. Blokové reťazce Bitcoin a Ethereum, ktoré zobrazujú hodnotu každej transakcie a strany, ktoré sa zúčastňujú transakcie. Z-Cash má osobitný dôkaz na zabezpečenie siete s názvom zk-snark alebo sa tiež nazýva dôkaz o konštrukcii. Dôkaz o konštrukcii je dosť efektívny spôsob ochrany informácií o transakciách.

Nie každá transakcia musí byť v tieni, technológia nazývaná selektívne zverejňovanie umožňuje používateľovi odhaliť určité transakcie, napríklad používatelia môžu odhaliť svoje transakcie dobrovoľne a pohodlne proti praniu špinavých peňazí alebo transakcií na účely daňovej regulácie.

Zcash dodávka je obmedzená, tam bude 21 miliónov mincí av súčasnosti 2 milióny z nich sú v obehu. Bitová ťažba nazývala 10 minútové bloky, banka Zcash pracuje so 4 časovými blokmi s priemerom 2,5 bloku. Všetky mince v obehu sú zdanené, čo znamená, že časť hodnoty je rozdelená na zainteresované strany spoločnosti.

Ďalším rozdielom medzi Zcash a ostatnými kryptocurrencies je, že Zcash je spoločnosť, ktorá nie je open source komunity. Tento druh organizácie má určité dôsledky. Kedykoľvek sa minie tzv. Zakladateľská odmena, ktorá je odmenou pre investora a pracovníkov, ktorých spoločnosť rozdelí.

Začnite hneď teraz - Život je príliš krátky na to, aby ste boli chudobní. anonymity, Zcash, rozdiel, baníctvo, kryptocurrency
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.