Zbohatol som vďaka využitiu tejto metódy a teraz zarábam 10,000$ mesačne. 2019 - Často kladené otázky
More information

Je táto metóda bezpečná a legálna?

Áno, táto metóda je plne legálna a ktokoľvek ju môže použiť. Pokojne sa dá použiť na preverených licencovaných stránkach (tu nájdete zoznam). Ja ju využívam už dlho a nikdy som nemal žiadne problémy

Ako môžem vložiť úvodnú investíciu?

Existuje niekoľko spôsobov vkladov a ja som vysvetlil všetky tu na tejto stránke. Najpohodlnejšie je použiť kreditnú kartu alebo internetovú peňaženku (Skrill alebo Neteller). Ak vaša karta nefunguje, môžete tiež vkladať bankovým prevodom (ktorý vykonáte cez internet banking).

Ako veľa by som mal vložiť?

Odporúčam vložiť aspoň 200€, aby ste mohli naozaj využiť moju metódu. Ak nevložíte dosť, metóda by mohla byť rizikovejšia alebo by nemusela fungovať. Takisto dostanete k vášmu vkladu úvodný bonus, ktorý funguje ako "top-up". Napríklad ak vložíte 400€, najčastejšie dostanete 400€ bonus, takže môžete začať zarábať s vkladom 800€.

Ako fungujú výbery? Ako často by som mal uskutočniť výber?

Vo všeobecnosti odporúčam vyberať raz za mesiac. Jeden výber za mesiac je zadarmo, ak by ste si chceli vyberať častejšie, obyčajne sa k tomu pridáva aj poplatok. Ak chcete vybrať, jednoducho kliknite na VYBRAŤ na vašom konte, potom vás požiadajú, aby ste zadali detaily vášho bankového účtu. Peniaze pridú obyčajne do 24-48 hodín na to.

Kde by som mal hrať?

Musím zdôrazniť, že táto metóda funguje iba na preverených a licencovaných stránkach ako sú napríklad tieto. Hrám bez akýchkoľvek problémov, metóda tam funguje a výhry vyplácajú načas.

Môžem použiť metódu na viacerých miestach? Ako často by som mal hrať?

Áno, presne to odporúčam, môžete sa zaregistrovať na dvoch webstránkach, vložiť dosť na každej z nich a začať zarábať. Odporúčam tráviť maximálne 30 minút denne na každej stránke. Ak by ste skúsili tráviť napríklad 8 hodín denne na jednej stránke, mohlo by to byť podozrivé (a bolo by to aj nudné!)

Môžem vás kontaktovať cez Skype alebo Facebook?

Vytvoril som túto stránku, aby som mohol zdielať s ostatnými, čo som sa naučil. Rád by som, ale nanešťastie nemôžem tráviť hodiny vysvetlujúc metódu každému osobitne.
Môžete ma kontaktovať cez email a ja vám s najväčšou pravdepodobnosťou odpoviem, aj keď mi to môže trvať zopár dní.

Metóda je tu zverejnená zadarmo a každý si ju môže osvojiť. Prečítajte si ju, uistite sa, že jej rozumiete a začnite ju používať. Ukázal som vám možnosť, ale nemôžem vás tlačiť ani urobiť všetko za vás.

Ak aj tak si nie ste istý, potom táto metóda možno nie je pre vás najvhodnejšia. Moja metóda je pre šikovných ľudí, ktorí vedia, čo chcú, pre niekoho je možno klasická práca od deviatej do piatej lepšia.

Čítam si návod, ale stále mu nerozumiem. Máte zjednodušenú verziu spísanú krok za krokom?

Rozumiem, že celá vec môže byť metúca pre začiatočníkov, tak som z nej spravil skrátenú a zjednodušenú verziu Nájdete ju, ak kliknete na sem. Avšak stále odporúčam prečítať si celý text a takisto aj komentáre iných ľudí na spodu stránky.

Musím si stiahnuť software alebo môžem hrať online?

Niektoré stránky ponúkajú klientom software na stiahnutie a potom môžu zarábať pomocou neho. Napriek tomu to nie je nevyhnutné a vždy môžete hrať priamo vo vašom internetovom prehliadači. Stiahnutá verzia je iba pre vaše pohodlie a je rovnaká ako tá cez internetový prehliadač.

Pokúšal som sa niektoré stránky otvoriť, ale buď sa nedajú načítať alebo sú blokované. Čo mám spraviť?

Je pravda, že niektoré stránky môžu byť v istých krajinách blokované. Zaregistrujte sa na všetkých. Ak naozaj ani jedna z nich nefunguje, znamená to, že IP adresa vašej krajiny je blokovaná. V takom prípade si skúste stiahnuť nástroj s názvom VPN. Vie zmeniť vašu IP adresu na adresu inej krajiny. Najlepší VPN nástroj zdarma sa volá TunnelBear.

 
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.