Zistite ako sa mi podarilo zarobiť VEĽKÉ peniaze na internete
More information

Ako zarobiť peniaze z domu s touto metódou, ktorú môže použiť každý 

Vždy som vedel, že bankári zarábali veľa peňazí, ale ja som nechápal ako. Predstavoval som si to ako 'raketovú vedu'. Tak či onak, kúpil som si knihu pre samoukov a po nociach som študoval. Zistil som, že väčšina vecí, ktoré banky robia je zbytočne skomplikovaných. Tým myslím napr. nákup cenných papierov od vlád alebo skupovanie dlhov od iných bánk. Nerozumel som väčšine z toho. A ak som rozumel, nemal som miliónový kapitál, aby som to urobil! Ale ako som zistil, nie je to vôbec podstatné, pretože nemusíte urobiť nič z toho. :-)

95% vecí, ktoré som prečítal a naučil sa boli pre mňa zbytočné. Mohli by byť potrebné niekomu na ekonomickej fakulte, ale tu ich netreba spomínať. Namiesto toho napíšem 5% tých, ktoré sú dôležité . Táto informácia zarába peniaze. Je to to, čo musíte vedieť, ak chcete aj vy zarábať veľké peniaze.

Ako sa to niekedy stáva, objavil som vec, ktorá je neskutočne ľahká. Môžete zarobiť peniaze nasledovaním dvoch ľahkých pravidiel. Málokde je spomínaná. Väčšina ľudí o nej nevie, dokonca bankári! Ktokoľvek môže tú metódu použiť. Žiadne predchádzajúce skúsenosti ani matematické zručnosti netreba.

Ja osobne som zarobil $2347 za prvý mesiac, $5603 druhý mesiac a viac než $10000 tretí mesiac To je DESAŤ TISÍC DOLÁROV za mesiac iba za pár hodín online denne. A to nehovoríme o hornej hranici. Iba si to predstavte - nemám ani potuchy, čo by ste vy osobne spravili s týmito peniazmi. Možno by ste si vynovili dom, možno by ste sa vybrali na plavbu okolo sveta. Prvé čo som ja urobil bolo, že som vyplatil svoje dlhy. Potom som skončil v práci a pretože som nemal dôvod zostať doma, opustil som Prešov a presťahoval sa na Nový Zéland.

Funkcia, ktorú som objavil sa volá binárne opcie. Viem, že to znie veľmi komplikovane, ale v skutočnosti je to naozaj jednoduché. Musíte urobiť iba to, že si vyberiete tovar, s ktorým obchodujete (povedzme akcie) a hádate či sa cena zvýši alebo spadne. Nemusíte vedieť o koľko porastie ani klesne. Musíte vedieť či ÁNO, stúpne alebo NIE, klesne.

Všetko je ohodnotené grafmi na stránke, kde obchodujem. Ak vidíte na grafe, že stúpajúci trend (CALL) je vyšší ako 50%, kliknite na tlačidlo HORE. Ak vidíte, že klesajúci trend (PUT) je vyšší ako 50%, kliknite na tlačidlo DOLE. A to je všetko. Nič viac robiť netreba. Nič komplikované. Vďaka týmto dvom jednoduchým krokom teraz zarábam viac peňazí, ako som si kedy vedel predstaviť.

Ste 10 minút a 5 minút od toho ako zarobíte kopu peňazí online

Ak ste nikdy nepočuli o binárnych opciách a nikdy neobchodovali, nezúfajte. Tiež som bol úplným nováčikom v obchodovaní, ale trvalo mi 10 minút, aby som to pochopil. A behom prvej hodiny som tomu úplne prišiel na kĺb a teraz to poznám ako vlastnú dlaň. V nasledujúcom texte vysvetlím všetko do detailu: ako som začal a ako zarábať viac než $10000 za mesiac v 5 jednoduchých krokoch. Ak je niečo stále nejasné, pozrite sa na komentáre na spodu tejto stránky. Tie vám jednoznačne dodajú inšpiráciu. Prečítajte si o skúsenostiach iných ľudí. Prečítajte si ich osobné príbehy. A hlavne sa z nich poučte. Tak môžete zarábať peniaze rýchlejšie – bez spomaleného procesu učenia.

Čas sú peniaze... A vy máte menej než 48 hodín!

Jednou z najlepších vecí na tejto metóde je, že nemusíte sledovať žiadne ekonomické správy, nemusíte chodiť na burzu a nemusíte byť expert. Všetko sa odohráva na internete. Musíte teda iba kliknúť na jedno z dvoch tlačidiel v súlade s jednoduchým pravidlom. Nie sú v tom žiadne komplikované kroky a žiadne záhadné metódy - ale stále zarábate!

Cena urobí buď jedno alebo druhé - stúpne alebo klesne. Preto sa tieto možnosti volajú binárne (dve) opcie. Samozrejme, že nie je vždy ľahké predpovedať trend na dlhú dobu dopredu. To dokážu iba skúsení obchodníci.

Avšak s mojou metódou môžete zarábať aj vtedy, keď ostatní prehrávajú

Myslím tým to, že ja som objavil, že v krátkej dobe môžete zodpovedne predpovedať rast alebo pokles. Ide to ľahko pri kryptomenových pároch (napr. Bitcoin/EUR). Zistil som ako na tom zarobiť. Samozrejme, že som na to neprišiel za jednu noc. Musel som vyskúšať tucty viarácií a spravil som počas toho pár hlúpostí. Ale nakoniec som prišiel na metódu, ktorá funguje. A nie len to. Tiež mi začal chodiť veľmi solídny príjem.

Z ničoho nič som začal exponenciálne bohatnúť. Z mojích prvých $200 som zarobil $600. Potom som zarobil $2400 z predchádzajúcich $600. Ďalší mesiac som zarobil viac než $5600. Zdá sa, že potom sa spustil autopilot. Ďalší mesiac som zarobil viac než $10000!!!. Klasické role sa úplne vymenili - zvykol som pracovať pre peniaze, teraz moje peniaze pracovali pre mňa. Neviem presne, koľko peňazí mám, ale verte mi, je ich naozaj veľa :-)

 Dole je zverejnená metóda, ktorá funguje a je ZDARMA. Žiaden výmysel, žiadna registrácia a ľahké na pochopenie.

Ako som začal zarábať skutočné peniaze 

Spomínam si ako som bol kamionista, raz mi môj supervízor povedal, že si kúpil akcie. Pár dní na to bol naozaj nahnevaný, lebo cena klesla a on prišiel o peniaze. Priznávam, nebol zrovna z tých najmúdrejších. Keď si na to spomeniem, je mi to smiešne. Keby si urobil malý prieskum ako ja, uvedomil by si, že sa dá aj lepšie obchodovať - s binárnymi opciami. Vždy na nich zarobíte - či cena klesá alebo stúpa! To úplne eliminuje riziko poklesov a strát, pretože keď iní prídu o peniaze, vy zarábate.

Väčšina ľudí je v investovaní zlá. Môj bývalý manažér si kúpil akcie Facebook, pretože v televízii vraveli, že Facebook je stále populárnejší. V podstate si ich kúpil a dúfal, že budú rásť naveky. Samozrejme, že toto sa nikdy nedeje. Mnoho nových investorov sa pri najlepšom zlomí a pri najhoršom príde o všetky svoje peniaze. Pozrite si tabuľku naspodu a všimnite si ako skončí väčšina investorov.

Napriek tomu som ja vždyzarobil. A nezaujíma ma, ktorá spoločnosť je momentálne úspešná. Ja ani nemusím vedieť o koľko cena stúpne alebo klesne (čo by sa naozaj ťažko hádalo). Potrebujem iba vedieť ČI porastie alebo klesne. Ak toto viem, mám 50% šancu uspieť a pri mojom zlepšení (pozrite dole), vzrastie na viac než 90%. Moja šanca byť 'pri peniazoch' (byť ziskový) je 90% a aj s tými 10% prípadmi, kedy prehrávam zarobím oveľa viac v zvyšných 90%.

Keď investujete klasickým spôsobom – bez mojej stratégie 

.
63% investorov nezarobí nakoniec nič a ich zisk bude ± 2% Investori, ktorí zarábajú peniaze stále musia platiť brokerov
31% investorov príde o peniaze. Ich investícia sa znehodnotí kvôli inflácii. Väčšina investícií na infláciu nestačí.
iba 7% investorov obyčajne zarobí po 5-10 rokochJa som nechcel čakať 10 rokov. Potreboval som peniaze čo najskôr!
Čo sa naučíme? Investovanie do fondov alebo poistenia je absolútne zbytočné. Na tom zarábajú iba banky!

Na druhej strane ak si pozriete môj návod, získate 3 výhody 

Nemusíte vlastniť žiadne akcie

Správne. Nemusíte robiť žiadne komplikované nákupy. Iba si vyberiete jednu z akcií, ktoré sú v ponuke a kliknete na ňu. A to je všetko!

Môžte zarábať KDEKOĽVEK

Dnešné akciové trhy majú ďaleko od veľkých hál, ktoré sú plné ukričaných brokerov. Môžete robiť všetko online z domu alebo od kadiaľkoľvek!

Môžete zarábať aj keď trhy padajú.

Ak investujete pravidelne, všetko závisí na štádiu ekonomiky. Avšak s mojou metódou môžete zarábať aj vtedy, keď trhy padajú!

Veľmi málo ľudí (menej ako 7%) vlastne zarába na obyčajných investičných fondoch. V skutočnosti tí, ktorým sa to darí sú experti, ktorí študujú tento obor dlhodobo minimálne 8 hodín denne už niekoľko rokov. Ja na druhej strane nemám žiadne finančnícke vzdelanie. Nikdy som nič neštudoval dodetailu Ale dajte mi hodinu denne a za pár hodín viem zarobiť zisk s úspešnosťou 90%.

Keďže som mohol opakovať svoju metódu každý deň, bol som už po mesiaci lepší ako väčšina investorov po 5 až 10 rokoch. Môžete dosiahnuť presne to isté alebo dokonca aj lepšie výsledky ak si prečítate a porozumiete môjmu návodu. Môžete začať zarábať z domu už za pár dní. Stačí sa rozhodnúť koľko chcete zarobiť denne a peniaze začnú pracovať pre vás.

Tak ako to funguje?

Binárne opcie sú lepšie ako akékoľvek iné investície alebo stávky, pretože sú spoľahlivejšie a rýchlejšie! Rýchlo sa pozrite dole a porovnajte binárne opcie so stávkami napríklad na futbalovom zápase. Rýchlo pochopíte, prečo sú binárne opcie také úžasné!

Spôsob, ktorým určite NEZBOHATNETE

Jednoduchý príklad športovej stávky

Chcete sa staviť, že Liverpool v ďalšom zápase vyhrá. Ak je kurz 1.15 (to je 3/20 v Británii), znamená to, že ak stavíte 10€, dostanete 11,50€. Váš zisk bude 1,50€. Kým dostanete zisk musíte počkať až do ďalšieho dňa alebo minimálne do konca zápasu. Výhra nie je veľká a trvá, kým vám to vyplatia. Navyše si nikdy nemôžete byť istý stávkami na športové zápasy, ak zohľadníme ich reputáciu, čo sa týka úplatkárstva a korupcie...

Rýchly nový spôsob ako zarobiť peniaze

Jednoduchý príklad opcie kryptomeny

Povedzme, že si chcete staviť na kurz Bitcoin/EUR, že stúpne v nasledujúcich 60 sekundách. Kurz rástol za uplynulých 30 minút, takže je 100% pravdepodobnosť, že bude rásť ďalšiu minútu. Kurz výplaty je 80% a stavíte 10€. Kurz bude takisto rásť a vy vyhráte 18€ (10€ je váš vklad naspäť, 8€ je vaša výhra, pretože výplata je 80%). Výhra je celkom solídna, pretože aj keď kurz narastie iba o 0,01%, stále vyhrávate 80%, vždy!

Navyše netreba čakať, pretože to trvá iba 60 sekúnd, musíte iba urobiť nasledovné, kliknúť na jeden z dvoch tlačidiel .

Stávkovanie môže byť pri športových zápasoch problémové. Investičné fondy vôbec nezarábajú. Avšak Binárne opcie sú jednoduchšie a rýchlo pri nich zarobíte kopu peňazí!

Keď stávkujete s binárnymi opciami môžete zarobiť oveľa viac, pretože vsádzate iba na rast/pokles a nie na špecifickú hodnotu. Ja osobne často staviam na akcie spoločností ako Coca Cola, Facebook a Apple. Ale ak mám byť úprimný, je úplne jedno, s ktorými akciami obchodujete. Iba nasledujte týchto päť jednoduchých krokov:

Krok č.1 Vyberiem si jednu dostupnú akciu na stránke
Krok č.2 Zistím, či jej hodnota bude stúpať alebo klesať – (návod na to nájdete vysvetlený nižšie)
Krok č.3 Aby som vykonal obchod za 10€ iba kliknem na tlačidlo (rast or pokles) a vyberiem množstvo, ktoré chcem vsadiť.
Krok č.4 Počkám zhruba 5 až 10 minút, pokým bude obchod ohodnotený
Krok č.5 Peniaze sú pripísané na môj účet - 18€ celkovo (môj vklad 10€ plus 8€ zisk)

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Demo účet
Obchodovanie bude ukončené o sek.
Zobrazené údaje nezodpovedajú skutočnej trhovej informácii. Účelom je demonštrovať princípy obchodovania kryptomenovými opciami
Staňte sa obchodníkom!
Chcete sa dozvedieť viac o kryptomenových opciách alebo priamo skúsiť obchodovanie na demo účte?
Vynikajúco
Vďaka za investíciu $500 Váš zisk na tejto transakcii je $500
Zisk
$500
Zobrazené údaje nezodpovedajú skutočnej trhovej informácii. Účelom je demonštrovať princípy obchodovania kryptomenovými opciami
 
Vyskúšať si to zdarma

Najlepšie na mojej obchodovacej metóde je, že akcia nemusí narásť oveľa. Ak má akcia hodnotu 50€, je úplne jedno či vzrastie na 51€ alebo 55€ alebo 50,01€. Ak vsadíte 10€ a hodnota akcie vzrastie čo i len o malé množstvo, VŽDY zarobíte 8€.

Väčšina investorov si jednoducho kúpi akcie, nechá si ich pár rokov a dúfa, že ich bude môcť predať o pár percent drahšie. To nie je najrozumnejšie a ja by som to určite neodporúčal.   

Nikdy by som nepostupoval takto, keďže potrebujem peniaze ihneď. Potrbujem zarobiť veľa peňazí vrámci niekoľkých dní alebo dokonca hodín. Vďaka binárnym opciám mám viac ako 80% zisk za menej než 50 minút  

Ako zarobím peniaze

Pozrite sa na graf naspodu. Ukazuje, koľko môžete zarobiť za 30 minút, za 4 hodiny a za jeden mesiac. Ak nechcete alebo ak nemáte veľa času, nemusíte obchodovať tak často. A to platí aj opačne, ak máte veľa času a chcete rýchlo zarobiť , môžete zarábať častejšie. Je to len a len na vás.

Úspešné obchody
Neobchodované
Neúspešné obchody
Celkový zisk

po 30 minútach22 €

32 € | (4)
0 € | (0)
-10 € | (1)
Uzatvorené obchody: 5

po 4 hodinách160 €

240 € | (30)
0 € | (2)
-80 € | (8)
Uzatvorené obchody: 40

po jednom roku6420 €

7920 € | (990)
0 € | (60)
-1500 € | (150)
Uzatvorené obchody: 1200

Keďže reinvestujem svoje zisky, podarí sa mi zarobiť 50€-100€ za menej než hodinu. Vždy s vkladom 10€, jediné, čo musím urobiť je vytvorenie 10 päťminútových obchodov a za menej ako hodinu zarobím 100€. Začal som celkom skromne:

 • Prvý mesiac som pracoval 30 minút denne s vkladom 200€. Môj zisk bol 30€ za deň
 • Druhý mesiac som pracoval 1 hodinu za denne s vkladom 500€. Môj zisk bol 100€ za deň.
 • Tretí mesiac som pracoval 2 hodiny denne s vkladom 1500€. Môj zisk bol 300€ za deň.
 • Dnes je moja situácia ešte lepšia.

Keď si spočítam, koľko zarábam, vychádza mi to na zhruba 12000€ mesačne. Na začiatku to bolo ako sen. Zarobil som viac za jeden deň ako by som bol býval zarobil za niekoľko týždňov v mojej pôvodnej práci. Najprv som tomu neveril, ale po šiestich mesiacoch úspešného obchodovania som si začal plánovať budúcnosť. Áno, stále musím 'pracovať' každý deň, ale môžem to robiť kdekoľvek online a môžem sa rozhodnúť ako dlho chcem pracovať. Zvyčajne pracujem cca hodinu denne a všetko môžem spraviť z postele v pyžame.

Registrácia ZDARMA Začnite zarábať peniaze

Moja priateľka sa ma spýtala, čo sa mi najviac páči na spôsobe, akým zarábam. V podstate sa mi na tom páči viacero vecí. Neviem to povedať jednou vetou, ale mohol by som to zhrnúť takto:

 1. 60%-90% zisk v krátkom čase. Môžete zadať 30 minútové, hodinové alebo dokonca 60 sekundové
 2. žiadne odborné znalosti nie sú nutné
 3. môžete zarábať priamo z domu alebo prostredníctvom telefónu ak ste na cestách
 4. nevyžaduje sa žiaden špeciálny software – všetko môžete spraviť priamo cez váš internetový prehliadač
 5. môžete si sťiahnuť peniaze kedykoľvek priamo na účet

Rozpoznanie trendnu

Aj keď by to mohlo znieť komplikovane, moja metóda je postavená na troch možnostiach. Samozrejme, že nie je jednoduché predpovedať ako sa bude vyvíjať akcia behom jedného roka. Ale našťastie binárne opcie vám dovoľujú robiť veľmi krátke obchody, ktoré trvajú iba 30 minút alebo len 60 sekúnd. To je hlavná výhoda tejto metódy. A hlavne je to dôvod, prečo zarábam tak veľa! Tento celý text je vysvetlený dole v troch vetách:

Rastúci trend

Ak vidíte stúpajúci trend akcie (v stĺpci napravo), vždy vsaďte na krátkodobý rast. Obchodovanie na burze

Ak graf posledné minúty rástol ako na tomto obrázku, je jasné, že bude rásť aj naďalej.

Klesajúci trend

Ak vidíte klesajúci trend akcie (v stĺpci naľavo), vždy vsaďte na krátkodobý pokles. Obchodovanie cez forex

Ak graf posledné minúty klesal ako na tomto obrázku, je jasné, že bude klesať aj naďalej. A preto by ste si mali vsadiť na pokles (PUT).

Stagnujúci trend

Ak vidíte stagnujúci trend akcie (cena sa nemení), chvíľu počkajte alebo si nájdite inú akciu Obchodné pravidlá

Ak sa graf nezmenil za posledné minúty, je dobré čakať kým sa tak nestane alebo si nájsť inú akciu.

Ak je 30 minút pre vás príliš veľa, môžete robiť 60 sekundové (1 minútové) obchody. V týchto obchodoch sú vaše šance na úspech takmer 100%.

Na stránke, ktorú využívam je celý proces skutočne jednoduchý.

 • Keď viem, že cena akcie bude stúpať, iba kliknem naHORE (CALL).
 • Keď viem, že cena akcie bude klesať, iba kliknem naDOLE (PUT).

Najlepší návod na to, či cena akcie bude stúpať alebo klesať je jednoducho graf ceny za poslednú hodinu. Tento graf je dostupný zadarmo vo vašom účte po tom, ako sa zaregistrujete.

Prečo je táto metóda taká zisková? Jednoducho preto, že mi umožňuje zarábať peniaze aj keď cena akcií klesá, aj keď rastie. V podstate akciu nevlastním, ale stále s ňou viem obchodovať jedným kliknutím! Každý, kto vlastní akcie a nechá si ich niekoľko rokov, príde o peniaze vždy, keď trh spadne. Ja nie – ja vždy iba zarábam! Už používam tento systém takmer rok, každý mesiac som v pozitívnych číslach a teda zarábam. Či trhy klesali alebo stúpali :-)

Je ťažké odhadnúť dlhodobé trendy a presné čísla. Avšak tie sú nepodstatné! Napríklad ak akcie Facebooku stúpajú každý deň za posledný mesiac a ich hodnota je 100€ ráno, bolo by ťažké odhadnúť či ich hodnota večer bude 101€ alebo 102€. Ale presná hodnota nie je podstatná – iba treba vedieť, že NARASTIE.

Je niekoľko všeobecne platných pravidiel na to, kedy majú ceny tendenciu stúpať a kedy budú klesať. Väčšina ľudí tieto pravidlá nepozná. Keď som pracoval ako kamionista, večery ďaleko od domu boli niekedy dosť nudné, takže som čítal celkom dosť výukových kníh. A práve v týchto knihách som našiel isté pravidlá :-) Všetky ich zhrniem naspodok do oranžových boxov. Prosím, prečítajte si ich pozorne a s porozumením – rady, ktoré obsahujú sú na nezaplatenie a ak ich budete nasledovať, budete zarábať už od dňa č. 1!

Kedy prichádza NÁRAST a POKLES

Menové páry

Opcie môžu byť použité aj pre obchodovanie s pármi mien (forex a kryptomeny). Opakujem, môže to znieť zložito, ale je to veľmi ľahké. Príkladom menového páru by mohol byť USD/EUR, hodnota ktorého je, povedzme, 1,4. Toto je výmenný kurz a hovorí vám, že za 1 euro môžete dostať 1,4 dolárov. Menové kurzy sa menia každým dňom, ale existuje jednoduchý spôsob ako na nich zarobiť. Pozrite si štatistiku po tom, ako sa (zaregistrujete (všetky štatistiky sú dostupné zdarma)) a nájdite si aspoň dva páry jednej meny. Napríklad si vyberte Bitcoin/EUR a Bitcoin/USD.

Ak budú oba páry klesať, viete garantovať, že budú klesať aj po niekoľko ďalších minút. V tomto prípade vsaďte na pokles (put).

Začiatok a koniec obchodovacích hodín

Burzy majú rôzne otváracie hodiny, napríklad New York-ská Burza má otvorené od 9:30 do 16:00 miestneho času, čo je od 14:30 do 21:00 britského času (GMT). Ihneď ako obchodovanie začne, ceny akcií obyčajne stúpajú, pretože ľudia, ktorý začínajú obchodovať, chcú nakupovať. Naopak pred tým, ako obchodovanie skončí, ceny akcií obyčajne klesnú. Každý, kto chcel predať svoju akciu cez deň, ale nepodarilo sa mu to zníži predajnú cenu na záver dňa, pretože ju naozaj potrebuje predať. Presne preto ceny akcií často spadnú pred záverečnou.

Tak nazačiatku obchodovacieho dňa vsádzajte na rast, a nazáver obchodovacieho dňa stavte na pokles.

Akcie vždy klesajú po tom, ako sú vyplatené dividendy

Niektoré akciové spoločnosti vyplácajú dividendy, ktoré sú v podstate odmenou pre držiteľov podielov. Existuje vec s názvom záznamový dátum, kde sú dividendy vyplácané akcionárom, ktorím podľa registra podielov patria v tento deň akcie. Obyčajne sú určené jeden, dva alebo štyri záznamové dátumy za rok. Ak vlastníte v tento deň akciu, dostanete dividendu. Avšak to nie je najzaujímavejšia vec. Dôležitejší je fakt, že hodnota akcie bude VŽDY padať deň po záznamovom dátume. Doslova každá akcia s dividendou sa takto správa a je to neuveriteľne jednoduchý spôsob predpovedania cien akcií.

Po tom, ako sa zaregistrujete, zistíte , kedy je ďalší záznamový dátum (a nasledujúce ráno po tomto dátume) a vsaďte na pokles.

Prírodné katastrofy a občiansky nepokoj

Toto je absolútne jednoduché. Ak špecifický región zažíva záplavy, hurikán, zemetrasenie alebo teroristický útok, môžete si byť celkom istý, že cena akcií klesne. V takomto prípade vsaďte na pokles. Ak je štrajk vo Francúzsku, akcie Peugeotu klesnú. Ak bolo v Japonsku zemetrasenie pred pár hodinami, výmenný kurz JPY (japonský yen) by klesol. Odporúčam sledovať takéto udalosti denno denne, pretože budete musieť na ne reagovať ešte v ten deň alebo najneskôr nasledujúci deň.

Počas udalostí ako štrajky, protesty alebo občiansky nepokoj, vždy vsaďte na pokles!

Vyhlásenie finančných výsledkov

Akciové spoločnosti musia verejne vyhlasovať svoje výsledky. Robia to každé 3 mesiace. Jednoduché a platné pravidlo je skontrolovať si tieto výsledky. Ak sú pozitívne, akcie stúpnu v ten deň ako sú vyhlásené. Ak sú finančné výsledky dobré, vsaďte na rast v ten istý deň.

Ak spoločnosť vyhlási zlé finančné výsledky, vsaďte na pokles!

Množstvo, ktoré investovať

Napriek tomu, že minimálny vklad je 200€, radím vložiť minimálne 500€, pretože potom budete zarábať peniaze viac než dvakrát takým tempom. Po tom, ako vložíte váš vklad, neobchodujte okamžite s celým množstvom. Rozdelte si množstvo, ktoré ste vložili a obchodujte iba s časťou z neho. V skratke:

vklad maximálne množstvo jedného obchodu očakávaný mesačný zisk
200€ 10€ 1000€
500€ 25€ 2500€
1000€ 50€ 5000€
5000€ 250€ 25000€

 

Keďže rozumiem, že toto všetko by mohlo znieť zozačiatku dosť komplikovane, zostavil som krátke zhrnutie toho, ako môže každý začať zarábať peniaze v pár jendoduchých krokoch.

V skratke
Krok č. Čo musíte urobiť Rady a odporúčania
1 Zaregistrujte sa na stránke, kde môžete obchodovať s binárnymi opciami! Je dobré zaregistrovať sa na minimálne dvoch miestach (tu a tu), a potom budete zarábať dvakrát tak rýchlo. Ak máte problémy s registráciou, kontaktujte zákaznícku podporu emailom alebo cez telefón.
2 Vložte úvodný kapitál, ktorý budete používať na obchodovanie. Obchodná spoločnosť je kontrolovaná a drží licenciu Európskej únie. Vklad je teda v bezpečí a môžete ho stiahnuť kedykoľvek. Ak nevložíte dostatok, metóda by nemusela fungovať! Minimum je 250€.
3 Začnite obchodovať krátkodobo s binárnymi opciami! Odporúčam, aby váš cieľ bol zarobiť 10 % váš vklad každý deň. Ak vložíte 500€, majte cieľ 50€ denne. Obchody by už nemali byť 30 minútové.
4 Prečítajte si tento krátky prehľad, aby ste sa naučili, kedy vsádzať na rast a kedy na pokles Ak chcete vsadiť na rast, kliknite na tlačidlo HORE (HORE sa niekedy volá CALL). Ak chcete vsadiť na pokles, kliknite na tlačidlo DOLU (DOLU sa niekedy volá PUT).
5 Na tejto stránke nájdete aktuálnu radu ako obchodovať práve dnes. Tieto tipy pochádzajú od profesionálnych bankárov, ktorých odmeny závisia od úspechu ich rád. Inak povedané, ak zarábate vy, zarábajú aj oni. Takže im záleží na tom, aby vám dobre poradili. Toto všetko vám ponúknu na stránke zdarma, takže to využite čo najlepšie! :-)

Nemusíte robiť nič komplikované ako je hĺbková analýza. Nemusíte prehľadávať finančné trhy... Ja osobne neviem absolútne nič o ekonómii, ale napriek tomu viem zarobiť viac než 10000€ na binárnych opciách. Musíte iba sledovať graf, ktorý je dostupný vo vašom účte (tu). V priemere som úspešný v 5 zo 6 obchodoch a veľmi často v 6 zo 6 obchodoch (100% miera úspechu). Ak sa mi jeden obchod nepodarí, nie je to koniec sveta, pretože dlhodobo zarábam, čisto a ľahko. Aby ste zarábali peniaze, akákoľvek miera úspechu vyššia ako 50 % je pre mňa dosť dobrá, ale moja miera úspechu je v podstate 85-100 % čo okrem iného znamená, že zarábam peniaze viac než 10 krát rýchlejšie ako investori, ktorí nepoužívajú moju metódu.

Začnite hneď teraz
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.