Prečítajte si hodnotenia používateľov na Makemoneyrobot - Brokeri s demo verziou 2019
More information
Začnite obchodovať na Makemoneyrobot.com
Minimálny vklad: $200 Počet obchodovacích komodít: 0Rok vzniku: 2013
Ako vložiť peniaze:cards skrill neteller  Podporované jazyky: gb es pt fr 
Regulačný orgán:

1. Make Money Robot - O spoločnosti

Make Money Robot je revolučný nástroj, ktorý ponúka automatizované obchodovanie s CFD. Vytvorila ho nezisková organizácia a teraz je pre súkromné účely dostupný zadarmo. Robot sa jednoducho ovláda a aj začiatočníci ho môžu použiť na obchodovanie. Všetko, čo po zaregistrovaní potrebujete, je vybrať si dve nastavenia: úroveň rizika (0-100) a výšku obchodného vkladu ($25-$200). Vyššie riziko znamená, že môžete peniaze zarobiť rýchlejšie, nižšie riziko znamená dlhotrvajúce zisky. Výška obchodného vkladu závisí na tom, koľko ste ochotní investovať.

Predtým, než začnete obchodovať so skutočnými peniazmi, si môžete vyskúšať demo verziu a obchodovať s virtuálnymi peniazmi. MakeMoneyRobot.com je dostupný absolútne zadarmo a aby ste si ho vyskúšali, nemusíte nič investovať. Robot vám ponúka obchodovanie s menovými pármi, akciami a indexami, je tu zoznam 20 najpopulárnejších aktív, ktoré sú pre obchodovanie ideálne. Nanešťastie, obchodovať môžete len od pondelka do piatku počas pracovných hodín, pretože cez víkend sú burzy s akciami zatvorené.

Registrácia je zdarma , jednoduchá web stránka je dostupná vo viacerých jazykoch. Používatelia môžu kontaktovať zákaznícku podporu cez email/chat/telefón. Je tu dostupných mnoho pomocných učebných materiálov, vrátane výukových videí. Ak potrebujete pomôcť, náš tím a naše zdroje sú tu na to, aby vás naviedli správnym smerom.

Okrem obchodovania priamo na stránke si môžete takisto stiahnuť program do svojho počítača. Tento obchodovací program je jednoduchý a ľahko sa ovláda. Aby ste začali obchodovať, musíte mať fungujúce internetové pripojenie. Obchodovanie na stránke a obchodovanie cez program sú identické, takže použite ktorékoľvek.

2. Ako začať obchodovať

Veľmi užitočná vec, ktorú môžete spraviť je stiahnúť si aplikáciu do smarfónu.. Táto aplikácia je dostupná zadarmo a podporuje všetky hlavné mobilné zariadenia, takže ak máte Android alebo iOS, akonáhle si nainštalujete túto aplikáciu, môžete obchodovať doslova kdekoľvek. Napríklad môžete dávať príkazy, keď cestujete alebo priamo z postele pred tým, ako idete spať. Na to, aby ste zadali príkaz, potrebujete wi-fi alebo mobilné internetové pripojenie.

Mám dobrú skúsenosť s MakeMoneyRobot, je schopný zarobiť $10-$100 denne v závislosti na vašej investícii. Samozrejme, ak investuje viac, budete schopní aj viac získať. Je ideálny pre ľudí, ktorí sami obchodovať nechcú, pretože nemajú skúsenosti alebo nemajú čas. S týmto robotom však môžu na akciovej burze začať zarábať aj úplní nováčikovia.

Meno spoločnosti: Rok vzniku: 2013
Počet obchodovacích komodít: 0 Obchodovací software:
Minimálny vklad: $200 Minimálne množstvo každého uskutočneného obchodu:
Regulačný orgán (all):
Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Webová stránka je šikovne navrhnutá
Automatizovaný obchodný systém
Na webovej stránke chýbajú relevantné informácie
Zákaznícky servis vôbec neodpovedá

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie

 
 
EUR/USD
+91%
+
$1000.00
Demo účet
Obchodovanie bude ukončené o sek.
Zobrazené údaje nezodpovedajú skutočnej trhovej informácii. Účelom je demonštrovať princípy obchodovania kryptomenovými opciami
Staňte sa obchodníkom!
Chcete sa dozvedieť viac o kryptomenových opciách alebo priamo skúsiť obchodovanie na demo účte?
Vynikajúco
Vďaka za investíciu $500 Váš zisk na tejto transakcii je $500
Zisk
$500
Zobrazené údaje nezodpovedajú skutočnej trhovej informácii. Účelom je demonštrovať princípy obchodovania kryptomenovými opciami
 

Po tom, ako sa zaregistrujete na webstránke brokera, máte na výber niekoľko možností vkladu. Samozrejme, že môžete použiť kreditnú/debetnú kartu alebo bankový prevod. Ak chcete použiť kreditnú kartu, skontrolujte či podporuje online transakcie a pre overenie si zavolajte do svojej banky.

Jednoducho vložíte deposit aj iným spôsobom ako napr. použitím online peňaženky Moneybookers alebo Neteller alebo môžete peniaze poslať aj bankovým prevodom. Pre vklad bankovým transferom sa zaregistrujte na webstránke. Vyberte si Rýchly bankový prevod alebo Vklad.

Vklad môžete vykonať použitím predplatených kupónov Ukash, ktoré si môžete za hotovosť kúpiť na viacerých miestach ako sú benzínové pumpy, potraviny a novinové stánky.

Je veľmi pravdepodobné, že ak budete chcieť vložiť peniaze v nejakej mene, broker vám ponúkne účet v inej. (napr. USD alebo EUR) Ak sa toto stane, nie je sa čoho obávať. Či vkladáte alebo sťahujete — zmena mien je vždy automatická a zdarma.

Ako spraviť úvodný vklad

 
Start now

Zarobte si peniaze v troch jednoduchých krokoch!

Moja metóda sa nedá použiť všade. Väčšina bánk a obchodníkov nevie, o čom táto metóda je. A aj keď o nej vedia, za žiadnych okolností by ju nezverejnili obyčajným ľuďom. Preto je veľmi dôležité vybrať si veľmi zodpovedného brokera, ktorý vám dovolí zarábať. Toto sú moji najobľúbenejší brokeri. Zaregistrujte sa u jedného z nich - alebo dokonca u oboch z nich. Obaja ponúkajú rady, video návody a osobného poradcu - úplne zadarmo.

Vyskúšajte metódu prostredníctvom demo verzie:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Moderný broker s minimálnym požadovaným vkladom
Môj rýchly tip: Broker umožňuje nepretržité obchodovanie 24 hodín denne 7 dní v týždni v hodnote od $1
Minimálny vklad: $10
 

  Make Money Robot

Jednoduchý robot, ktorý ponúka automatické obchodovanie s binárnymi opciami i v prípade, že ste začiatočník
Môj rýchly tip: Odporúčam obchodovať s menovými pármi, napríklad EUR/USD alebo CNY/USD.
Minimálny vklad: $200
 
 


  Michal (85.135.241.*) písal

Peniaze-zarobť    Tomáš Stodola /[email protected]/

Ako za akú cenu a ako na to Pane.

  Stanislav Lacko (31.131.225.*) písal

Potrebujem peniaze    žiadna

Pracujem v Mc-donaldu už 3 roky a nezarobil som si tolko kolko na tejto stránke vidím chcel by som poprosit ak by som si mohol zarobiť

  Lukáš (77.234.241.*) písal

:)    ebay.com

Pošli mi výpis s tvojho SVK účtu pre motiváciu

  Lucia (185.23.113.*) písal

Ako si to dokazal?

  peto (178.18.68.*) písal

a to ako ste zbohatly?

  Dusan (37.188.146.*) písal

Cau

Cau volam sa Dusan mam 19 rokou robim teraz v CZ tlmice do auta som tu aj s mojou priatelkou poslav si mi do e mailu ze ako si vicej zarobit peniaze tak bi som to chcel aj ja skusit smojou priatelkou napis mi o aku pracu sa to jedna

  Marian (90.64.26.*) písal

Chcem si zarobit peniaze    Este neobchodujem nemam s tim skusenost

Chcm si tiez zaribit peniaze a mat sa dobre.

  Igi (213.81.146.*) písal

Robot ?    moja vec

Máte aj robotov, ktoré to robia za Vás ?

  pavol (85.135.187.*) písal

Dobrý den chcem sa spýtať že ako nato a kde sa zaregistovat a ake su podmienky .Pekný den prajem

  Bohus (85.216.208.*) písal

Prosim o pomoc.

Ahoj.Prosim ta poradit..Velmi by som to potreboval...Som v koncoch.Neviem ako dalej...

Všetky komentáre (na novej stránke)
 
 
 

 Pridaj nový komentár!

Spýtajte sa čokoľvek alebo sa podeľte o svojú skúsenosť
Na Váš email ihned obdržíte podrobné informace.